Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PerSempre

Ktos Chetny na wspolna zabawe?

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest ktos chetny na wspolna zabawe w metin2.pl?

 

pogrywam na Tortuga wraz z znajomym, moze znajda sie tutaj fani metin?

 

Metin2.jpg

Edytowane przez PerSempre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

coś ty 13k graczy, po tygodniu od startu, nie padnie ten serwer, dobrego sponsora ma i ekipę

 

 

jednak to mnie dalej nie przekonuje :) zrazilem sie do priv, nie mowie ze nie gralem,  kiedys sie pykalo :) Ale na obecna chwile interesuje mnie tylko PL;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak to mnie dalej nie przekonuje :) zrazilem sie do priv, nie mowie ze nie gralem,  kiedys sie pykalo :) Ale na obecna chwile interesuje mnie tylko PL;) 

 

PL już dawno umarł, GF nie polepsza stanu gierki :P dramatyzujesz ^^ za dużo zarabiają ,żeby padło :P gracze z największej polskiej grupy metina tam grają, ale jak uważasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

PL już dawno umarł, GF nie polepsza stanu gierki :P dramatyzujesz ^^ za dużo zarabiają ,żeby padło :P gracze z największej polskiej grupy metina tam grają, ale jak uważasz :P

 

masz racje serwery sa opustoszale lecz nadciaga fuzja serwerow i bedzie sztosik :)  co do Gf to nie moge sie z Tb zgodzic:) caly czas cos robia :) pierdoly bo pierdoly ale stan  gry poprawia sie z kazda mala aktualizacja:) bedziesz chetny jak Typowy upadnie to zapraszam :) nazwa serwera na ktorym obecnie gram ulegnie zmianie po fuzji:)

co do Typowymt2 kazdy gracz metin2 wie ze priv'y upadna :) jedne wczesniej drugie pozniej:) nie zycze aby upadl po miesiacu, bron boze:) oby stal jak Samia czy PangeaYt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje serwery sa opustoszale lecz nadciaga fuzja serwerow i bedzie sztosik :)  co do Gf to nie moge sie z Tb zgodzic:) caly czas cos robia :) pierdoly bo pierdoly ale stan  gry poprawia sie z kazda mala aktualizacja:) bedziesz chetny jak Typowy upadnie to zapraszam :) nazwa serwera na ktorym obecnie gram ulegnie zmianie po fuzji:)

co do Typowymt2 kazdy gracz metin2 wie ze priv'y upadna :) jedne wczesniej drugie pozniej:) nie zycze aby upadl po miesiacu, bron boze:) oby stal jak Samia czy PangeaYt :)

 

Rzeczywiście robią, psuja gospodarkę serwera blokując możliwość handlu odłamkami

VirtualMT2 stoi od 2010 roku i jakoś nie planuje upaść, podobnie moze być z Typowym

Że GF podobno blokuje filmiki na YT z privów nie sądzę ,że zniechęci graczy do niegrania

Jak jest fajny serwer to będą grali

Dodatnie metina na steam również nie przełożyło się na jakiś skok graczy na PL'u

Edytowane przez Wraith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iMetin, PandoraMT2, VirtualMT2  jakie wspomnienia z podstawówki i gimnazjum, kurcze to dalej stoi. Trudno się nie zgodzić że większość tego co było kiedyś upadło, ale jak widać są wisienki, które się trzymają od wielu już lat. Pamiętam, mój brat z kolegą mieli sposób na okradanie ludzi :D tak banalny i głupi że aż działał... Odkąd pojawiły się privy byłam pewna że PL już dawno umarł.. Narobiliście mi teraz smaka na metina :D to dla tej gry kiedyś rzuciłam szkołę, śnił mi się po nocach i słyszałam tą muzyczkę z M1 w głowie cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LubieTopy napisał:

Agatko to w takim razie zapraszam na VenoxiaMT2  gdy nikogo nie ma na cs to pykam sobie w metina 

Podasz mi link do ich strony? Bo jakoś nie mogę znaleźć. Swoją drogą pokazał mi się w podpowiedziach XenoxMT2 którego też pamiętam z przed kilku lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam serwery, które wymieniła Aguśka (Pandora, iMetin, Virtual, etc). Grałem w czasach gimnazjum i w sumie wtedy to była jedna z moich ulubionych gier. :) Tym bardziej, że wielu moich znajomych też miało hopla na tym punkcie. Wybieraliśmy jeden serwer, komunikator głosowy i do przodu. Można było godzinami siedzieć. :D Teraz jakoś nie mam zajawki - pół roku temu znajomy zaproponował mi wspólną grę na jakimś privie, ale szybko się znudziło. Uważam, że to już nie to samo. ;) Może kiedyś jeszcze zajrzę, żeby zobaczyć jak obecnie funkcjonują "świeżaki". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×