Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kondziu

lagi!!! :(

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nigdy nie miałem problemu z lagami i nie wiem jak sb z nimi radzić. A więc tak, gdy gram sb i normalnie biegam, to nic, ale jak kogoś spotkam to mi pokazuje się coś(warning cl_flush... coś tam, coś tam) w prawym górnym rogu. Nie wiem co to jest.

Myślę że to nie przez neta, bo ping mam nie więcej niż 25-30. Pomożecie?  A fps'y mam po 60, przy takim lapku: 

 

 
 
P.S. Bardzo tęsknie za innymi i bardzo chcę pocisnąć Cross'a i Darka, tak samo jak resztę Was <3
Edytowane przez Galominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się nasuwa na myśl to sterowniki karty graficznej. Lapek jest nowy czy już kiedyś na nim grałeś w cs'a? Ja kiedyś miałem tak, że stery od myszki mi poszły i jak ruszałem myszką to miałem lagi nie do ogarnięcia :) Także powodów może być wiele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Więc wg mnie sterowniki jakieś nie są do końca ok. Najszybciej od grafiki tak mi się wydaje. No chyba, że z csem coś nie tak. Steam czy NS? W sumie pewnie steam :) Sprawdź spójność plików gry. Jeśli  ani aktualizacja sterowników nie pomoże ani nic innego to spróbuj reinstalować. 

Edytowane przez Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie zawsze najnowsze sterowniki do grafiki są najlepsze. Poszukaj na necie o swojej grafice i o stabilnych sterownikach.  

Jeszcze jedno mi się na myśl nasuwa: Ja na swoim lapku mam grafikę zintegrowaną intela i dodatkową GeForce. W ustawieniach  mam ustawione, że komputer sam wybiera, która grafika jaki program ma obsługiwać.  Na cs'a poszła GeForce, ale to powodowało lagi w grze, jak wymusiłem aby grafika intelowska obsługiwała grę wszystko ładnie zaczęło śmigać. Cs'a ma wymagania takie, że i na Noki 3310 by poszedł, więc nie widać różnicy pomiędzy grą na grafice zintegrowanej, czy też dedykowanej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×