Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Boty & famas

47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nie wiem jak wam ale boty raczej nie są potrzebne na owym serwerze. Nie wiem kogo podkusiło aby wgrywać boty. Podobnie miało miejsce na DD2. Gracz zobaczy boty i nie chce mu sie już grąć. Więc prosił bym o zmienszenie lidzy botów, lub ich ogolne usuniecie. 

 

2. Jak dla mnie famas ma ciut za duze obrażenia.Kazdy stary gracz z vipem popyla tylko famasem w tym razie grac sie nie. Czy jest możliwość żmiany % lub zmiany na coś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do pkt 1 boty są potrzebne gdy jest mało graczy. Wieczorem czy rano jak mało graczy gra lub nawet nikt można do kogos postrzelać. Sądzę, że bardziej odstrasza pusty serwer niż boty. Co do pkt 2 troszke można zmniejszyć ale ogólnie jestem neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było botów i serwer funkcjonał doskonale. Z rana i wieczorem zawsze ktoś grał , nie wiem czy jest to spowodowane  botami. Być może problem leży gdzieś głębiej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do botów. Ich liczbę można zmniejszyć, ale ich całkowite usunięcie raczej odpada. Dlaczego? Jak ktoś lubi grać np z rana lub wieczorami to jest do kogo strzelać :)

 

Famas - można zmniejszyć % jak jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było botów i serwer funkcjonał doskonale

- kiedyś nie było / był mniej popularny  CS GO.  

A co do broni wsparcia, to faktycznie niektórzy gracze grają tą bronią bez opamiętania.  Ale tak było zawsze jak nie krowa, to fams - i odwieczne propozycje o zmniejszenie dmg lub nawet usunięcie tej broni.  Krowę kiedyś usunięto i spadła ilość graczy. To jest błędne koło, z którego ciężko wybrnąć z decyzją satysfakcjonującą wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Krowę kiedyś usunięto i spadła ilość graczy. To jest błędne koło, z którego ciężko wybrnąć z decyzją satysfakcjonującą wszystkich.

 

 

Logicznie rzecz biorąc gracze wybierają z reguły najmocniejszą broń. Jeżeli Famas zostanie usunięty to gracze wybiorą inną najmocniejszą broń i znowu znajdzie się ktoś, komu to nie będzie pasować. Tak więc wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie zmniejszenie dmg na tyle aby Famas miał konkurencje w postaci innej broni, może to urozmaici troszkę wybory graczy co do uzbrojenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Boty według mnie powinny zostać , co do famasa to rzeczywiście coś z nim trzeba zrobić ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty - albo usunąć albo zmniejszyć do 2-3


Famas - lepiej zostawić, bo jednak jest odznaka więc masz dmg, każdy kto płacze nie ma odznak, a jak wbije to już nie będzie płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Blackhill,z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale ostatnio co jesteś w grze to płaczesz na u@, albo co gorsza, na ogólnym: to o vipa, to o famsa, to o boty, to że się tu grać nie da.  Chyba raczej nie przystoi takie zachowanie osobie z tak wysoką pozycją na forum i  serwerach. Powinieneś raczej reklamować, promować i zachęcać graczy do gry, a nie robić antyreklamę na ogólnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6
Blackhill,

Z całym szacunkiem czym dm do jest lepszy od dd2. Bo nie rozumiem. Wszystko jest sprawne dodawane dzięki komu...

ja jestem za usunięciem z famasa dmg

Ja tez, dzisiaj pogralem i byla masakra jak 2/3 graczy z famasami biega :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za zmniejszeniem dmg z famasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś podbijam temat bo naprawdę ciężko się gra jak cały czas napierda*** z tym famasem, więc administracjo działajcie :) 

I jeszcze jedno dajcie mi warna :P

Edytowane przez leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Następnym razem dostaniesz cały pakiet za taki tekścik :-)

Nie znane są werdykty administracji, ale przy założeniu że przyłączy sie ona do zmiany famasa to co proponujecie? Z konkretów padła sugestia zmniejszenia % DMG, ale czy to na pewno rozwiąże problem? Padła oferta też, aby usunąć odznake - ale jaka nowa miałaby powstać w zamian Waszym zdaniem?

 

Jest to pytanie poznawcze, nic nie zostało jeszcze postanowione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej usunąć i zapomnieć :) Moja propozycja nowej odznaki to zrobić na przykładzie odznaki z awp. Czyli dodatkowy granat lub dodatkowy pistolet, który pojawia się częściej wraz z wyższą odznaką. Nie będę pisał o zwiększeniu magazynka w deaglu bo i tak nie przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Licencję wbiłem dzisiaj z Famasa... Jeżeli usuniecie odznakę lub ją zamienicie na inną, to może jakaś rekompensata dla graczy, którzy tę odznakę wbili na maxa? W końcu kosztowało mnie to cenne 15 minut, które mogłem inaczej wykorzystać...  <sex>
Rozważacie zmniejszenie % DMG? Fascynujące... Z 12% na ile? 10%? Not bad... Może okaże się to wielką zmianą, zmianą na nowe, lepsze jutro. W końcu diabeł tkwi w niuansach.  :roll:
Moim zdaniem jak macie zmniejszać % DMG, to lepiej usuńcie odznakę.
Z resztą pograłem dzisiaj przeciwko famasowcom, i mi to tam nie przeszkadza, być może dlatego, że nie obchodzi mnie kto z czym lata. o/

Lepiej poćwiczcie na botach skilla, skoro płaczecie, że ktoś Was ciągle zabija. 

Nie róbcie z igły widły i proponowałbym się zastanowić nad czymś konkretniejszym, co faktycznie daje przewagę, a mianowicie odbieraniu broni przez VIPów każdemu graczowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

UWAGA SPAM - ale nie byłbym sobą :)

 

kosztowało mnie to cenne 15 minut, które mogłem inaczej wykorzystać... 

chyba raczej

 

masturbacja-onanizm-mezczyzna-ogladajacy 

 

 

@@Xzentley,bez obrazy oczywiście, jak coś warna biorę na klatę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Nie znane są werdykty administracji, ale przy założeniu że przyłączy sie ona do zmiany famasa to co proponujecie? Z konkretów padła sugestia zmniejszenia % DMG, ale czy to na pewno rozwiąże problem? Padła oferta też, aby usunąć odznake - ale jaka nowa miałaby powstać w zamian Waszym zdaniem?

Może odznaka, która będzie zmniejszać grawitację?

Oczywiście gdyby ktoś nie chciał mieć (przykładowo) 30% mniejszą grawitację a posiadałby taką odznakę mógłby wpisać komendę /grawitacja i odznaka byłaby wyłączona...

 

Przykładowo:

 

(Odznaki: Początkujący --> Podstawowy --> Weteran --> Expert --> Profesjonalista --> Licencja agenta 007):

 

8% --> 12% --> 18% --> 22% --> 30% --> 35%

 

 

Wypowiadać się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×