Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Klatkujacy Sebek
Nick cheatera: mordziaty bde
Serwer: DD2
Data + dokładna godzina: 9.01.2017 ok. 17:40
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 79.186.102.155:27005

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1701091734-de_dust2-1483979640-1483983660.zip

 

Macie loga

 

log.jpg

 

Ma różne IP od 26.12.2016, ale steam id ten sam i karany na vacu

 

Obiecana rozpiska:

 


1:58 Widział, skąd flesh leciał. Jednak skanować to już perfidnie wg mnie "wspomagacz podpowiadał"

2:43 no takie z d..y wyjście

3:07 co za pech 3 konkretne fleshe na długiej i...

3:25 tu mnie zaskoczył bułą kontaktową gdy robiłem plecy od anarchii

5:10-5:20 co za instynktowne hedy z bsa A

6:28 Ma świetną intuicję, albo sonary zamiast słuchawek :)

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1:58 - akcja czysta, raczej normalnie chodził na galę, a potem te skany to mógł się domyślić bo przeważnie CT tam się w rogu chowa

 

2:43 - trochę podejrzane, ale przeważnie tam ktoś stoi i często wybiega się strzelając zapobiegawczo

 

3:07 - nie mam oceny

 

3:25 - było słychać kroki, @Klatkujący Sebek tupał jak słoń

 

5:10-5:20 - nie mam oceny, jak dla mnie normalne pestki

 

6:28 - chyba go nawet nie trafił tym skanem albo demko źle pokazuje, ale mógł poskanować

 

 

P.S. To kaz bernade, jeśli ktoś pamięta lub kojarzy, a PIRANIA kiedyś coś pisał, żeby na niego uważać, bo znowu może mieć czity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1:58 - Czysto, dodatkowo skanuje w miejsca przypuszczalnie gdzie mógł znajdować się przeciwnik. np. podczas drugiej serii skanowania strzelał w kąt respa CT, a w tym czasie przeciwnik był solidnie ok. pół metra w lewo przy skrzyniach koło ciemni. Odtwórz sobie demko jeszcze raz z perspektywy mordziatego i przeciwnika, którego chciał ubić;

2:43 - Headshot'a władował jednym strzałem, w dodatku idealnie strzelił, co logiczne, bo inaczej by nie trafił, ale strzelanie z anarchii na długą przez TT to standard nad standardami. Skłaniałbym się bardziej na zapobiegawczy strzał, jak [member=Cycu :)] napisał.

3:07 -Nie wiem o co chodzi Ci z tą akcją, @Klatkujący Sebek. No dostał 3 flesze, może i więcej. Nie wiem, nie liczyłem, ale i tak nic z tego nie wynika.

3:25 - No tak, dreptałeś aż mi się obraz trząsł. Co więcej, kompan z drużyny po prawej był na Shifcie, więc skoro to nie on tupał, to kto? Tu raczej nie domysły, a wiedza. Wiedział, że pędzisz na złamanie karku, bo Cie usłyszał. Bania jak bania, no precyzja jest, lecz nie wygląda mi to na AIM. Z resztą, takie banie są prościutkie jak się wie, że za chwile przeciwnik wyleci zza ściany. Sam bez słuchawek połowe mniej headów strzelam. 

5:10-5:20 - No jak tylko baniaki Wam wystawały na tej długiej znad murków, to raczej ciężko w takich sytuacjach zabić przeciwnika strzelając w korpus czy w nogi. Krótko mówiąc, sami byliście sobie winni swoją lokalizacją na długiej, a mordziaty to wykorzystał. 

6:28 - Skan, nic więcej. Dodatkowo strzelał nie w to miejsce, gdzie był przeciwnik. Jakieś 20-30 cm na lewo od przeciwnika. Poza tym wiedział, że tam jest, bo przeciwnik spalił się najpierw rzucając flesha na gale z długiej, później oddając strzał w skrzynki z kałacha, no i tupiąc trochę. 

 

Innych akcji nie widziałem. Opierając się na powyższych, uważam, że gracz jest czysty. Niemniej jednak należy mieć Go na uwadze, a w razie dalszych wątpliwości trzeba będzie przeanalizować kilka demek z jego gry. Na razie uważam, że nie ma to sensu, gdyż powyższe akcje ukazują, że gracz jest czysty. Nie będę podejmował jakichkolwiek decyzji. Poczekam na opinię @Darek'a i @Blackhill'a.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Blackhill,

Na chwilę obecną nie mam jak zobaczyć demka, ponieważ komputer odmówił posłuszeństwa.

1:58 Hmmm ja bym się domyślał że wyleci z respa lub już czychał by bym wychylił z gali, a nie kucał i skanował

2:43 Jeden strzał zapobiegawczy? I od razu bania?

3:07 takie fleshe jak bym dostał to bym latał jak sfizofrenik przesuwając ściany. A kolega dostojnie, boczkiem, boczkiem za skrzynie i wie gdzie rzucać.

3:25 No może... Ale mógł nie trafić, a dostałem tak że z kompa mało nie wyskoczyłem

5:10-5:20 No jakby wiedział że tam są, przez ścianę nie będzie spalał akcji, tylko ładnie wymierzy

6:28 ja mam bujniejszą wyobraźnię jak na swój wiek i bym nie sprecyzował gdzie stoi przeciwnik, równie dobrze podobnym torem flesh dolatuje z za bs A, a pole widzenia z gali nie sprecyzuje tego, o nie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:58 Hmmm ja bym się domyślał że wyleci z respa lub już czychał by bym wychylił z gali, a nie kucał i skanował

 

Nie ma znaczenia co byś zrobił i jak byś się domyślał. Nie oceniaj z Twojej perspektywy. Oceń samą sytuację. Porzuć myśli. Wyłącz mózg. Skup się na oglądaniu i wysnuj wniosek, czy ta akcja jest czysta czy nie. Nie zależnie co Ty byś zrobił w tej sytuacji. Ja bym spieprzył bohatersko na respa TT, by nie narażać się na swoje życie. On tego nie zrobił, czy to znaczy, że już powinno budzić to podejrzenia? Bo postąpił inaczej? Kucnął i skanował. Jego wybór. Oceń tylko czy akcja czysta czy spalona. Nawet nie ma znaczenia, że nie zabił gościa, a to nie oznacza, że czysta akcja. Ja na tej podstawie tak nie wywnioskowałem, a wziąłem pod uwagę inne "detale", jeżeli można tak to nazwać.

 

 

2:43 Jeden strzał zapobiegawczy? I od razu bania?

 

Wiem, że bania od razu budzi podejrzenia. Gdyby trafił w korpus - inaczej byś śpiewał. No pff... Trafił w banie. A co, wnioskujesz, że to AIM? Ale ok. Niech będzie, powiedzmy, że akcja zapala światełko, że coś jest nie halo, bo fakt. Racjonalnie tego nie da się wytłumaczyć.

 

 

3:07 takie fleshe jak bym dostał to bym latał jak sfizofrenik przesuwając ściany. A kolega dostojnie, boczkiem, boczkiem za skrzynie i wie gdzie rzucać.

 

Ty byś latał jak schizofrenik, ja bym na Shifcie się wycofywał ku miejscu schronienia, jeżeli takowe miałbym w pobliżu. Czemu na Shifcie? By się nie zdemaskować. Osobiście flesha wbrew pozorom z reguły nie rzucam by oślepić przeciwnika i dobić, a zorientować Cię co jest za rogiem. Rzucam flesha, jeżeli cicho to wychodzę z założenia, że nic tam nie ma. Jeżeli ktoś tupie, to już wiem, że tam ktoś jest. Oczywiście nie zawsze tak robię. Nieraz i rzucę by oślepić, a tym samym łatwiej zabić, ale w celach orientacyjnych również. Nie zawsze działa, ale... Od dzisiaj wiem, że jak będziemy przeciwko sobie grać, to zadziała. Jak usłyszę świrusa za ścianą, co będzie się zachowywał jak schizofrenik to zapali mi się lampka w głowie, że oho. Sebastian na rejonie... Co to znaczy, że "wie gdzie rzucać"? No rzucił przed siebie, będąc w takiej sytuacji chyba nie pozostaje nic innego jak zza skrzyni rzucić flesha na długą w celach obronnych, a później wychodzić. Przejście do anarchii byłoby ryzykowne. Zwłaszcza jeżeli faktycznie byłby przeciwnik za ścianą i mierzyłby celownikiem z długiej na anarchię. Tutaj takiej sytuacji w sumie nie było, ale nie miał pewności, że przeciwnika nie ma za rogiem, a jego zachowanie wskazuje, że wziął to pod uwagę, więc schował się za skrzynie, bo bliżej.

 

 

3:25 No może... Ale mógł nie trafić, a dostałem tak że z kompa mało nie wyskoczyłem

 

Mógł nie trafić, ale trafił. Rozumiem, że masz tu na myśli użycie kolejny raz AIMa, tak?

 

 

5:10-5:20 No jakby wiedział że tam są, przez ścianę nie będzie spalał akcji, tylko ładnie wymierzy

 

Nie do końca rozumiem o co dokładnie Ci chodzi. Nie wiedział, że tam są. Zobaczył, to strzelił, a że głowy Wam wystawały znad muru to w co miał strzelać?

Raczej strzelasz w to co widzisz, a nie w to czego nie widzisz.

 

 

6:28 ja mam bujniejszą wyobraźnię jak na swój wiek i bym nie sprecyzował gdzie stoi przeciwnik, równie dobrze podobnym torem flesh dolatuje z za bs A, a pole widzenia z gali nie sprecyzuje tego, o nie nie

 

Ale on nie sprecyzował dokładnie gdzie stoi przeciwnik. Skanował na wyczucie. W miejsce, gdzie mógł się znaleźć przeciwnik. Fakt, był niedaleko miejsca skanowania, ale jednak nie dokładnie w miejscu skanowania, a gdzieś w coś musiał skanować, bo wiedział, że przeciwnik jest w pobliżu BS A. Akurat tam z gali to najczęściej się skanuje najpierw podest przez skrzynki, chyba, że jestem odmieńcem, a Wy robicie inaczej, ale nie ma znaczenia. Nie ważne co bym skanował najpierw, i Ty. Prześledź akcję i odpowiedz czy sama w sobie akcja czysta czy nie. Weź pod uwagę dokładne ułożenie przeciwnika + miejsce celowania celownikiem i strzelania przez mordziatego, a akcję oglądnij z różnych perspektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskazuje na to, aby używał wtedy wspomagaczy. Skany są daleko od modelu walone na ślepo, wszystko racjonalnie wytłumaczalne. Musze jednak zaznaczyć tutaj dobrą postawe autora tematu, który zamiast płakać po kątach postanowił zgłosić swoje wątpliwości na forum.

 

Uniewinniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×