Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Admin testowy - zostań adminem już dziś

95 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

rekrutacja-admin-test.png.5fb69c93fa6eac54e7ac41b24f982b2a.png

 

Ostatnia aktualizacja 22.02.2019

 

Na czym polega admin testowy?

 

Admin testowy musi przejść próbę podczas której ma szanse wykazać się swoimi umiejętnościami.

Okres próby będzie trwał około 3 tygodni.

W odpowiednim momencie admin otrzyma informacje ode mnie by napisał podanie o zwykłego admina lub o degradacji z stanowiska.

 

Jakie są wymagania na admina testowego?

 

Dla serwera DD2:

► Wymagamy przegrania tylko 15h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie.

► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób

► Minimum 10 sensownych postów na forum

► Wymagany STEAM z grą CS 1.6

 

Dla serwera DM+BF2, FFA:

► Wymagamy przegrania tylko 10h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie.

► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób

► Minimum 5 sensownych postów na forum

►Podania NS tylko dla stałych i znanych graczy po deklaracji zakupu steam

 

 
Wzór podania:

1. Nick w grze:
2. Serwer:
3. Steam ID*: 
4. Wiek:
5. Doświadczenie w adminowaniu**:
6. O sobie:
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:

*Jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS

* *Znajomość amxx, czy byłeś już gdzieś adminem itd.
***Regulamin admina

 

 

~ W tym temacie składamy podania ~

NIE SPAMUJEMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze:Cytrynka ;O
2. Steam ID (wymagany):STEAM_0:0:37549061
3. Wiek:17
4. Doświadczenie w adminowaniu*:Około 2 lata temu byłam adminką na serwerze FFA. Teraz ShaTTer mi przypomniał komendy i pokazał amxmodmenu .
5. O sobie:Mam na imię Kasia, mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Lubię grać w różne gry.  
6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]:Tak
Niby mam 9 h ,ale w praktyce jest 10 bo się nie zaktualizowało .
 
 
// Przyjęta. Admin dodany ~ Darek [30.07.15] Adminka zrezygnowała, przegrane 26 minut [6.08.15]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Huragan
2. Steam ID (wymagany): 0:1:38168011
3. Wiek: 22
4. Doświadczenie w adminowaniu*: Jakies 2-3 lata temu bylem adminem na innym DM+bf2 i to dość dlugo. amxmodmenu nie byl dla mnie jakis skomplikowany po przypominam sobie komendy i bedzie ok. Chcialbym dodac rowniez ze na poprzedniej serwerowni mialem okazje grac z graczem o nicku DraQ takze mozna jego rowniez zapytac jakim bylem adminem. 
5. O sobie: Mam na imie Radek i mieszkam w okolicy Szczecina. W wolnym czasie lubie grac w CS. Interesuje sie sportem ( Pilka nozna , siatkowka) Pracuje na rozne zmiany ale to nie powinno przeszkodzic w adminowaniu 
6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]: TAK 

// Przyjęty. Admin dodany ~ Darek [29.07.15] Okres próby dobry. Gratuluje i powodzenia w adminowaniu! [30.08.15]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze:  Mraw
2. Steam [jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS]:  STEAM_2:0:1584041544
3. Wiek: 18
4. Doświadczenie w adminowaniu*: 6/10, byłam adminem na jednej sieci serwerów.
5. O sobie:  Mam na imię Martyna, mieszkam w okolicach Krakowa, przede mną ostatni rok nauki w szkole średniej, zawód fotograf - grafik, zainteresowania to właśnie grafika komputerowa, fotografia, siatkówka, muzyka i w wolnym czasie gry komputerowe, w cs gram już ok. 5 lat z przerwami.
6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]: TAK

 

// Przyjęta. Admin dodany ~ Darek [5.08.15] Okres próby pomyślny, gratuluje! [17.08.15]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze: beJOTbe!
2. Steam [jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS]: STEAM_0:0:21069531
3. Wiek: 19
4. Doświadczenie w adminowaniu*: duże
5. O sobie: Gram w cs'a od ponad 5 lat, interesuje się muzyką i meczami piłki nożnej :)
6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]: TAK

// Dostaniesz szanse. Admin dodany ~ Darek [ 20.09.2015] Brak chęci złożenia podania o zwykłego admina po dłuugich prośbach. Admin odebrany [06.12.2015]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze:Inekz[t]
2. Steam [jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS]: STEAM_0:1:5894935
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie w adminowaniu*: 6/10 (podszkoli mnie ktos i bedzie ok-wczesniej mialem duzo razy admina ale potem przyszedl cs go i byla przerwa z 1.6 ale teraz wracam i licze na admina)
5. O sobie: Mam na imie Mateusz(lat 17-w tym roku 18 w kwietniu). Interesuje sie informatyka, lotnictwem,sportem takim jak pilka nozna, narciarstwo. Chodze do szkoly lotniczej-w przyszlosci chce zostac pilotem samolotow pasazerskich. Odpowiedzialny, sumienny, czesto przebywam na serwerze bf2 i zaden cziter nie ucieknie:). POZDRAWIAM
6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]: No jasne ze TAK

 

 

// Przyjęty, wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [22.02.16] Admin odebrany za znikomą aktywność na serwerze [02.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: ` Fucktycznie # . ale # nie działa na serwerze i jest bez ; / 
2. Serwer: TP
3. Steam ID*: STEAM_0:0:296611
4. Wiek: 17
5. Doświadczenie w adminowaniu**: dosyć spore .
6. O sobie: Gram w cs od 2010r, na kopytku od 2012r, miałem wiele razy admina, nawet tu na kopytku 2x poprzednio szybko rezygnowałem tym razem będę się starał, żeby tak nie było. 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

(co do warna w tygodniu wykupię punkty w sklepiku, bo robienie reklam mi nie idzie)

 

 

// Wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [01.03.16] Admin usunięty - słaba aktywność (niewidoczna dosłownie) [18.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Red-Eagle
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:17635766
4. Wiek: 19 lat
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 6/10, miałem admina x razy ( napisałem x bo nie wiem jak wiele szczere mówiąc, ponad 10-15 na pewno )
6. O sobie: Mam 19 lat, mieszkam w warszawie, jeszcze się uczę. Za chwilę matura :D, ogólnie interesuję się sportem i gierkami. Na tej sieci jestem od 2 lat jakoś, chociaż to nie do końca "prawda", ponieważ całe 2 lata tu nie gram, wpadałem raz na jakiś czas na parę msc. Teraz mam ochotę wrócić więc chcę pomóc jeśli mogę :).

7.  Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

 

 

// Wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [01.03.16] Admin odebrany za znikomą aktywność [02.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: Bullbazaur
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:129105674
4. Wiek:16
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Takie mocne 7,5/10
6. O sobie:Mam na imię Krystian. Hobby wkurzanie ludzi :D nq. Przywitanie na forum [Trochę pisał kolega trochę ja]. Interesuję się mechaniką samochodów. Kocham Psy <3
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:No wiadomo że TAK :).

 

 

// Dostaniesz szanse. Wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [03.03.16] Ranga odebrana - Admin zmarł [*]  [13.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze:ADi kox TRN
2. Serwer:DM+Bf2
3. Steam ID*: brak na cs 1.6
4. Wiek:18
5. Doświadczenie w adminowaniu**:10
6. O sobie:Jestem trenującym. osiemnastoletnim wariatem.Chciałbym zostać adminem z względu na to iż edukuję się zaocznie , i poświęcam sporo czasu na CS-a.Gram od rana, byłbym rozwiązaniem problemu dla porannych ptaszków.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Akceptuję

 

 

// Nie spełniasz podstawowych wymogów. Niestety, ale grasz zbyt krótko aby otrzymać admina na NS. Jak 'kupisz' steam to możesz za tydzień ponownie kandydować. Podanie odrzucam ~ Darek [07.03.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: MaybeDansing

 2. Serwer:Dm+Bf2

 3Steam ID*:STEAM 0:1:1704472

4. Wiek:22lata

 5. Doświadczenie w adminowaniu**: 9/10 Dosyć duże byłem już moderatorem Ha adminem i na serwach miałem admina ogarniam wszystko

 6. O sobie: Często gram na serwerze chciałbym pomóc w łapaniu i karaniu oszustów na serwerze 

 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Przyjęty. Wyślij mi na PW hasło do admina ~ Darek [09.03.16] Admin odebrany - brak gry i odwiedzin forum dłużej niż 10 dni bez zgłoszenia [26.03.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: fnatic.MSI DARKISS
2. Serwer: dd2 only
3. Steam ID*: STEAM_0:0:30903965 
4. Wiek: 18
5. Doświadczenie w adminowaniu**: takie 6/10 ale szybko się ucze☺
6. O sobie: Uczciwy, obiektywny, wydaje mi się że spokojnie moge powiedzieć że mam największe doświadczenie ze wszystkich na serwerze, gram od 2k8 steam od 2k10, pare lanów za sobą, grane esle, allplay, różne ligi, staram się o admina bo bardzo często brakuje go na serwerze :v 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: yup



dodam że top1 na serwerze auktualnie :P

 

// Pomijając niespełnienie minimalnych wymogów to jak możesz akceptować regulamin admina skoro go nie przeczytałeś? Podanie odrzucone, zapraszam ponownie za tydzień ~ Darek [12.03.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: Snoozer
2. Serwer:TP
3. Steam ID*: 1:1:26364085
4. Wiek:37
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Srednie - musze sobie przypomiec ale to nie problem
6. O sobie: Normalny gosc... Moze troche starszy ale to chyba nie problem. Mam na imie Maciek i lubie sobie popykac dla zabawy. Nie nawidze CZITOW. Wkurza mnie to ze coraz wiecej "odpalonych" pro graczy biega po serwerach. 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:TAK

 

 

// Z racji, że serwer sie dopiero rozwija otrzymasz szanse. Wyślij mi na pw / steam hasło do admina ~ Darek [22.03.16] Admin odebrany - znikoma aktywność (wręcz zerowa) [18.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Cycu :)
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: 0:1:162499717
4. Wiek: prawie 16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 1/10 to max. , szybko się uczę i już mam zagwarantowaną pomoc w ogarnięciu amxmodmenu przez Mr.Blue :D
6. O sobie: Mam na imię Krystian, na serwerowni cs-kopytko gram od 2 lat, lecz z jedną długą przerwą. W CS ogólnie gram od 2012 roku, a steam mam od nie dawna. Chciałbym spróbować jak to jest być adminem, a często nie ma też adminów na serwerze, gdy ktoś kogoś obraża lub ktoś cheatuje i myślę, że nie zawadzi mu zrobić ss'ów lub nagrać demko.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Przyjęty! Wyślij mi na PW hasło do admina ~ Darek [24.03.16] Bardzo dobry czas gry i sumienne wykonywanie obowiązków - awans [16.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

1. Nick w grze:ESL GAMING |cL. / Trojkacik
2. Serwer:DD2
3. Steam ID*:STEAM_0:1:85991358
4. Wiek:16 w Paż 17
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 9/10
6. O sobie:Mam na imie Hubert Mam 16 lat. Interesuje sie Piłka nożna moja znajomosc amxmodmenu to 9/10 posiadałem swój serwer i byłem adminem na kilku popularnych serwerowniach, Jestem aktywny, dużo gram i myśle że sprawdze sie na tym stanowisku.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Tak

 

 

// Wydajesz sie być ogarnięty. Otrzymasz szanse i mam nadzieje, że sie nie zawiedziemy na Tobie ~ Darek [14.04.16] Admin zdegradowany - zbanowany za wh [18.04.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze:DioxKSC
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:3682404
4. Wiek:17
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Bardzo dobra znajomość Amx 6-7/10 miałem już Swoje serwery i admina nie raz
6. O sobie:Jestem Jakub mam 17 lat pochodzę z Krakowa . Gram w piłkę nożną skończyłem trenować boks i mma. Interesuje się BMW Boks MMA piłka nożną.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Tak przeczytałem i zrozumiałem
PS Godziny nadrobię jestem często na serwerze .

 

 

// Posiadasz własny serwer publiczny na konkurencyjnej sieci serwerów co jest niezgodne z regulaminem admina. Podanie odrzucone ~ Darek [23.08.06]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze:Kamizake
2. Serwer:Cs-kopytko.pl
3. Steam ID*:nie mam
4. Wiek:18
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Bardzo dobra znajomość Amx 6-7/10 miałem już  admina 
6. O sobie:Jestem Marcin mam 18 lat  . Gram w piłkę nożną  Interesuje się Bmw
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:Tak przeczytałem i zrozumiałem
PS Godziny nadrobię jestem często na serwerze 

 

 

// Brak steam wyklucza Cie z adminowania na DD2 - pisałem Ci o tym na pw... Podanie odrzucone ~ Darek [04.09.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


1. Nick w grze:GiboN^
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID*:STEAM_0:0:34922615
4. Wiek:23
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Bardzo dobra znajomość AMX 7/10, posiadalem własny server, oraz admina na innych serverowniach.
6. O sobie:Łukasz 23 lata, Na codzien pracuje, w wolnym czasie gram w CS-a, interesuje sie motoryzacja
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Nie widze przeszkód, abyś nie dostał szansy. Wyślij mi na PW dane do admina, przyjęty ~ Darek [15.09.16] Okres testowy bezproblemowy, awans [19.10.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze: I'm weak.
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:10839249
4. Wiek: 28
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 3
6. O sobie: Gram już w CS'a jakiś czas i chciałbym spróbować swoich sił jako admin. Myślę że jestem kulturalny, opanowany i obiektywny a przynajmniej tak mi się zdaje ale mogę się mylić... :mrgreen:
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

 

 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [18.11.16] Admin zrezygnował [24.01.17]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Napisano 18 wrzesień 2015 - 18:41

1. Nick w grze eF # Sosenka 
2. Steam  : eF   Sosenka  STEAM_0:0:2892727
3. Wiek: 16
4. Doświadczenie w adminowaniu*: Bardzo duże :)
5. O sobie: Gram w cs`a od bardzo długa, miałem admina na DM ;) A teraz chcę da cod. Dużo gram tam cheaterów i potrzebuje ten serwer chodziarz jednego admina, myślę ze się nadaje, w wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożna i siatkówkę teraz zmino więc nic się nie da robić i dlatego chcę spedzić te wieczory na tym pięknym codzie :)

6. Akceptujesz regulamin** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Miałeś już admina, więc po co Ci admin testowy? Idąc dalej, masz admina na innej sieci oraz Twój poprzedni Steam został pare dni temu zbanowany za czitowanie na NS. Podanie odrzucone ~ Darek [20.11.16]

Edytowane przez Darek
Przekreślona część wyjaśniona - winny brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze: peacemaker
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*:   STEAM_0:0:19801375
4. Wiek: 28
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Jest. Kwestia przypomnienia sobie. W przeszlosci bylem adminem na wsyzstkich serwerch US (universal soldiers) i TB (towarzysze broni) na czero 
6. O sobie: Co mozna powiedziec o sobie ? Mieszkam w uk. Mam 28 lat, w csa gram od jakis 9 lat z 3 letnia przerwa. Duzo zglaszam na priv badz tez przez komende zglos dlatego chce sprawdzic jak mi pojdzie adminowanie zeby innym czasu nie zajmowac. Jest to w sumie jedyny serwer na ktorym gram. Kiedys bylem dobry w ocenie dem i  moge sie do tego przydac :).
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [03.12.16] Awans [17.01.17]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

1. Nick w grze: burza
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0 : 1 : 2267661 
4. Wiek: 17
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Miałem tutaj 2x admina i raczej nie było ze mną problemów. Praktycznie 99% moich banów było słusznych.
6. O sobie: Mam na imie Mateusz i mieszkam w Suwałkach. W cs gram około 10 lat z przerwami, a rozpoznanie czitera od gracza ze skillem zajmuje mi dosłownie chwilke
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

 

 

// Byłeś już adminem 2 razy, a tutaj nie widze przeszkód do złożenia podania o zwykłego admina. Także zapraszam do odpowiedniego działu (nawet dzisiaj). Odrzucone ~ Darek [03.12.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: TheNeoQ

2. Serwer: cs-kopytko.pl
3. Steam ID*: NIe mam steam
4. Wiek:16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: takie średnie
6. O sobie:
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE] Tak akceptuje 8-) 



A i jeszcze o sobie to mam na imie Daniel mam 16 mieszkam w katowicach gram w cs go i 1.6 w go ok 2lat a w 1.6 od 6lat

 

// Tymczasowo odrzucone, przeczytaj PW ~ Darek [03.12.16]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Topolowy
2. Serwer: BF2
3. Steam ID*: 0:0:160888099
4. Wiek: 16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Miałem już kilka razy własny serwer, a także setki razy admina :), więc mam duże doświadczenie :). AMX znam tak na 7-8/10
6. O sobie: Mam na imię Kamil i mam 16 lat. Pochodzę z miasteczka zwanych Dobroszyce. Lubię grać w piłkę nożną i jestem vaperem :D. Bardzo lubię serwery bf2 i cod mody. Jestem bardzo miłym i szalonym chłopakiem.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

// Zostałeś zbanowany na forum za wielokrotne MC, przez co tracisz prawo do posady. Podanie odrzucone ~ Darek [26.12.16]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
1. Nick w grze: chati91 
2. Serwer: DM + BF2
3. Steam ID*:   0:0:167940647
4. Wiek: 18
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Counter Strike jest grą, na której się wychowałem. W 'nastu latach można już liczyć czas poświęcony na tego typu strzelankę. W pewnej chwili miałem okazję być administratorem konkretnego serwera, jednak wraz z przerwą, wiele rzeczy wyszło już z głowy. Przypomnienie sobie wszystkiego i wdrożenie w klimaty adminowania jest kwestią kilku chwil. 
6. O sobie: Mam na imię Damian, pochodzę z województwa Świętokrzyskiego. Interesuję się muzyką, dlatego też gram na instrumentach klawiszowych typu keyboard, akordeon, w zespole muzycznym/weselnym. Jeśli chodzi o gry komputerowe, to najmilej wspominaną jest właśnie Counter Strike - będąc małym, strzelanie do botów na poziomie Easy i szpanowanie "swoimi umiejętnościami", a później regularna gra na serwerach zakładanych przez znajomych i tych znalezionych na GT. Współpraca z załogą nie jest dla mnie męką, ani żadnym wyzywaniem. Potrafię dopasować się do przydzielonych mi obowiązków, starając się im sprostać w możliwie najbardziej zadowalający sposób. Dowodem tego jest choćby ranga Supportu na serwerze zwanym devGaming - Multi Theft Auto na silniku Gta San Andreas, gdzie codziennie przebywa kilkaset osób. ((KLIK BY ZOBACZYĆ PROFIL)) Nick jest w rzeczywistości moim nazwiskiem, a avatar potwierdzi jedność kont. W ekipie przebywałem tam ładnych parę miesięcy, o czym można się dowiedzieć w treści "o mnie". Dzięki temu jesteście w stanie zauważyć, że moja zajawka nie odchodzi szybko. W razie wątpliwości proszę skierować się do TEGO TEMATU  - mój nick jest także wypisany w treści "Byli Supporterzy", oraz jeszcze pod tym pseudonimem, jako chati91 obejmowałem funkcję publiczną - liderowałem frakcją.
Przechodząc do sedna - Kopytko znam od kilku ładnych lat, dlatego od razu wiedziałem gdzie powrócić. Wcześniej tutaj nie zaglądałem, bo bardziej interesowała mnie bezpośrednia gra na serwerze. Teraz jako aktywny użytkownik chcę rozwijać się również od strony wewnętrznej - poprzez pisanie wątków, zdobywanie osiągnięć, reklamowanie i to co do głowy przyjdzie, wspomoże serwer i zabije mój wolny czas. :)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK.
 
 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [28.12.16]  Awans [01.02.17] 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×