Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Da Miano
Nick cheatera:^Ten
Serwer:cs-kopytko.pl [TP]
Data + dokładna godzina:16:51 - 17:18
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):0:1:17758912
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):46.215.108.184

Witam. Prosiłbym o rozpatrzenie tego demka, pilne!!  Wydaje mi się, że gra na WH, ale dobrze się z tym kryje;)

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1502141651-de_dust2-1423929060-1423930680.zip



Zapomniałem dodać, że grasz raz na steam raz na non-steam, a jeszcze grasz na drugim koncie co jest zbanowane na AC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czekamy na rozpiskę. Ale coś mi tu nie gra :

1) Nie grałem na tamtym koncie ,to jest konto mojego kumpla (też jego nick ) Ja sobie przyjałem ten nick do siebie ,gdyż on już gra na What?!.

Tłumaczenie głupiego nie?  Tak pewnie teraz myślisz ;> Ale ja na to leje ,brzydko się wyrażając.

2) Na nsie siedziałem w pierwsze dni ferii ,gdzie to byłem w Bułgarii.

 

@Edit

 

Nadmieniam ,iż wstawiłem twoje ssy

 

Edytowane przez ^TeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Da Miano

Daj rozpiskę akcji, które ci się nie podobają.

Ja demko pobiorę i sam też dam swoją.

;)

 

Ps.

Admin ma problem z odtworzeniem demka, więc ja się za to zabieram :)

 

Rozpiska:

 

 

3:39 - celownik przeskoczył na banie.

6:05 - skąd mógł wiedzieć, że akurat stąd wyskoczy ?

9:14 - po modelu

10:46 - fajnie wyczekuje

12:14 - 3 strzał z usp, też strzelony obok, a jednak bania.

16:34 - wtf no scope przez skrzynie, skąd wiedział ?...

 

 

@Da Miano zobaczył również, że co 3 strzał z niektórych broni wskakuje bania m.in. usp/ak

Według mnie aim + wh i dobrze się z tym kryje.

Zaczekam na wypowiedź @Blackhill oraz @00 7

 

 

 

 

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
3:39 - Zwykła głowa. Polecam nabrać aimingu na mapie (choćby) musclesmemory.bsp [ 1/4]
6:05 - Wystarczą dobre słuchawki (ew. dobra karta dźwiękowa) i usłyszymy pana który tupie na zielonych. Ponad to info od Paczu wtedy ,iż ktoś jest na zielonych [min. 5:56] 
9:14 - Jeśli to jest po modelu to jestem Święty.Info znów od Paczu ( nie pamietam , ale chyba podał ) że wchodzili z trupa na b , gdzie ja od razu chciałem ich zabić spoglądając własnie w wejście na trup , a przy okazji znalazłem przeciwnika. 
10:46 - Po strzale zaraz uciekał w kierunku trupa co ewidentnie słychać.
12:14 - Aha . HLTV też takie rzeczy potrafi ...
16:34 - Troszke myślenia podczas gry nie boli . Jeśli kolega PROnd. strzelał się z nim uspem (czyli nie mógł skanować ). Przeciwnik był usadzony na blisko . Ja trafiłem fartem (bądź co badź mogło to wygladać na wh )w model ,gdyż już wiedziałem że jest na blisko.

Tyle ode mnie. Dzięki za rozpiske A co  do trzeciego strzału to chyba są jakieś "jaja" , 12:14 - zaraz po zabiciu jednego jest kolejny oddaje 3 strzały wchodzi bania ? nie ? O magik !

Edytowane przez ^TeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do rozpiski dodanej przez ForeverMore najdziwniejsza była tylko ta bania z 12.14, wszystkie pozostałe akcje prześledziłem z perspektywy gracza Ten i graczy którzy jeszcze żyli i powiem że dla mnie przy tych sytuacjach to jest bardziej szukanie na siłę. zgadzam się z tym co gracz Ten napisał 2 posty wyżej. z wyjątkiem tego o akcji 6.05. tam nawet nie trzeba dobrych słuchawek a słychać jak ustawiam na środku:D. jak będę miał więcej czasu to dodam własną rozpiskę, bo teraz mnie trochę czas goni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×