Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Chada :D

Propozycja de_westwood3

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nabijanie postów przede wszystkim, nie? Link który podałeś to zwykła mapa de_westwood. Oczywiście wiem, że zależało Ci na nabiciu posta, ale kolejnym razem (myślę, że takiego już nie będzie) się postaraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do map... jest ich zdecydowanie za mało a obecne są małe: long, rats, max...      Brakuje nuke , westwood_big, aztec, dustyaztec, czekam również na wasze propozycje.Jak widzimy server w końcu ożył może czas pomyśleć o większej ilości slotów oraz większej ilości adminów? ;)    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do map... jest ich zdecydowanie za mało a obecne są małe: long, rats, max...      Brakuje nuke , westwood_big, aztec, dustyaztec, czekam również na wasze propozycje.Jak widzimy server w końcu ożył może czas pomyśleć o większej ilości slotów oraz większej ilości adminów? ;)    

Mapy się przydadzą bo w kółko te same lecą..

Nie wiem czy sloty są potrzebne skoro przy 17 nie ma pełnego serwera zawsze to graniczy w 8-10/17.

A co do adminów to z czasem będzie ich pewnie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie mieli jakieś sensowne propozycje nowej mapy, załóżcie osobny temat. Róbcie to rozsądnie, żeby nie stwarzać niepotrzebnego spamu tematami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×