Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Adrian GóRniak

uniewinniony - steam Sid TP

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: GoRniaczkoWy
Nick cheatera: Sid
Serwer: TP
Data + dokładna godzina: 2014.12.28 18:29:09
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:1:21827162
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 31.61.136.204

 

demko http://www19.zippyshare.com/v/29636875/file.html

 

rozpiska

1.35 - 1.38     idealnie w tempo TT

3.08 - 3.16     rzuca HE z gali w dolny trup po czym odskakuje na gale. Nic w tym dziwnego gdyby nie to że w tym czasie bez oddania strzalu zabija z                          mp5 gracza taczko_drift który podchodził do początku gali od środka :/

5.00 - 5.25     rusza z gali na długą , TT nie słychać. Wychodzi i wiedział, że są " na krótko"

8.11 - 8.13     wychodzi patrząc na gale, 3 strzały obok modelu a i tak zabija TT po czym celownik przeskakuje na głowe. Proponuje obejrzeć w tempe                          1/4 albo 1/2

8.45 - 8.47     wiedział

17.34 - 17-36  wiedział

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie ladnie na mnie uwzieliscie ;) mozecie szukac i szukac i tak nic nie znajdziecie..

Ps. jak moglem zabic bez oddania strzalu? ;D bo nie rozumie ^^

Pozdrawiam.

 

Sid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie mam czasu na ogladanie demek, ledwo znajduje troche czasu zeby pograc to jeszcze zabardzo sie nie da xd

Ale nie bd sie tlumaczyl bo tlumacza sie winni, zrobicie co uwazacie za sluszne ale ja mam sumienie czyste ;D Gram w cs'a juz ponad 7 lat i nigdy nic nie odpalalem.

Pozdrawiam Sid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demo i ja tu nic takiego nie widzę po za tym że gracz ogarnija i wie o co chodzi w tej grze.

 

Ale i tak pozostawiam to dla sprawdzenia przez Blacka.

 

Dla mnie demo czyste.




3.08 - 3.16 rzuca HE z gali w dolny trup po czym odskakuje na gale. Nic w tym dziwnego gdyby nie to że w tym czasie bez oddania strzalu zabija z mp5 gracza taczko_drift który podchodził do początku gali od środka :/

 

A z tym to był jakiś bug HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu że strony Blacka,  zakańczam temat, jeśli coś się zmieni po sprawdzeniu przez Blacka dema, zostaniecie o tym poinformowani.

 

Na razie: Uniewiniam gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×