Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Kotek ™

ODRZUCONE Może ? ;D

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Dawid
Znajomość orografii itd :Znajomość ortografii, Interpunkcji Bardzo dobra.
Co skłania cię do złożenia podania? : Brak redaktorów :D a tak naprawdę zawsze chciałem zostać "redaktorkiem" :D. W życiu nic nie robię na odpier... zawszę staram się aby było tak jak ma być. Jak ma się coś robić byle jak lepiej wcale. Zawszę sobie to powtarzam. Poza tym nie mam żadnych zobowiązań na serwerach (Nie mam ub support ani nie jestem adminem) więc będę miał sporo czasu na gazetkę :)
Opisz siebie : Jestem Dawid mam 15 lat. Zawsze chciałem zostać redaktorem więc piszę to podanko. Myślę że to by było tyle.

 

Ps: Nie posiadam przykładowych prac lecz myślę że naprawdę powinienem bardzo dobrze spełniać funkcję redaktora na serwerze kopytko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kolorek i ranga mogą jeszcze poczekać. Redaktorkiem to mozesz zostać i bez rangi. Dostaniesz ją jak zasłużyszsz.

Na razie pokaż na co Cię stać i nie tyle co udzielaj się ale również pisz przeróżnej maści "gazetki", wywiady i czego tam dusza zapragnie w dziale Redakcja. Ja obecnie na NIE ;)

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kolorek i ranga mogą jeszcze poczekać. Redaktorkiem to mozesz zostać i bez rangi. Dostaniesz ją jak zasłurzysz.

Heh nie chodzi mi o kolorek ;) po prostu chcę być redaktorem (było by fajnie gdyby pisało "redaktor"). Oczywiście od teraz będę się udzielał w dziale redakcja więc zobaczycie na co mnie stać ;)

Edytowane przez xxxSuPerBasssxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz 1-2 sensowne artykuły / gazetki itp to pomyślimy. Na razie widzę, że polujesz tylko na napisy pod avatarem. Pokaż coś, a potem pomyślimy... Obecnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(było by fajnie gdyby pisało "redaktor").



To zamiast tego piwo vodka, zrób sobie tak :

 69329465071596574898.jpeg

I będzie pisało redaktor : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak jak pisali poprzednicy - napisz coś fajnego i się zobaczy co dalej, Z mojej strony na chwilę obecną neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na Ciebie przez pryzmat poprzedniego redaktora, czyli Hawka, to od razu byłbym na Nie. Jednak wole się wstrzymać i dać NEUTRAL, bo koledzy powyżej mają sporo racji i na Twoim miejscu NAJPIERW pisał bym po działach "redaktorskich" a dopiero potem składał podanie. Troszkę tego nie przemyślałeś dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nie !

Nic jeszcze nie napisałeś i składasz podanie...

powinno być w wymaganiach np min 5 postów w dziale redakcja bo tak to co 2 podanie to " narazie nic nie zrobilem ale będę się starać blablabla jak dacie mi rangę napewno coś napisze " -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, zacznij działać w dziale redakcji jeżeli Cię to interesuje. Jeżeli będzie poparcie, a prace będą dostatecznie dobre to wtedy możesz złożyć podanie od nowa.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×