Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RazLoL

Brak Adminów

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie cos ku*****  z tymi cheaterami bo jest ich tam pełno, a dminów zero. Pogratulować im tylko za to że pisza podania, dostaja admina i nie wchodza na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda cziterów jest co niemiara ,wystarczy nagrać demko i wrzucić na forum albo dać info na czacie forum lub pw na steam do admina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@RazLoL, wczoraj cały dzień byłem online. Wystarczyło napisać na PW, GG Alarmowe lub Steama! Ciężko? Myślę, że nie. Jeśli chodzi o dzisiaj, to już zabieram się za grę. Cześć  papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachęcam do użycia komendy /zglos - najszybsza forma kontaktu z adminem, wystarczy wpisać ją na say w grze będąc na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie oklepane posty, "kup steam, zostan adminem", "używaj /zgłos" - tak między nami to tak naprawdę nie działa....

 

Sam ostatnio miałem problem z cziterami na CoDzie - no to cyk, wpisuje /zglos i po chwili dostaje info od Darka "sory, żadnego admina CoD nie ma". Samo kupno STEAM'a nie gwarantuje Ci, że ktoś będzie umiał odróżnić czitera od czystego gracza - jakby każdy kto kupi steam'a dostawałby bez problemu adma to dziś wyłapałbym perma za AIM Bota - prosty przykład z dziś, mam perk (1/3 HS z AWP aimerka stuntera) i raz normalnie trafie w głowę, raz gdzieś tam w nogę a akurat perk zadziałał i 80% killi to HS. Płacz jak na pogrzebie, że odpalony latam, nawet właśnie u graczy STEAM. 

Do sedna, porponuję aby każdy kto zauważy czitera po prostu nagrał mu krótkie, ale sensowne demko i umieścił go w dziale AC. Taki gracz, gdy zdecyduje się na złożenie podania o admina, po prostu może wkleić linki do zgłoszeń co zaświadczy o jego kompetencji. 
 

Jeżeli ktoś nie umie nagrywać dem w CSie, żaden porblem wklepać w Google "jak nagrać demko cs" - są filmiki, są poradniki - linków nie wrzucam, nie jest to takie trudne do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

GRINGO, mówie o /zglos bo przykładowo wczoraj to kilku czitów poleciało :) Warto tego spróbować nim sie zgłosi czitera na forum. Komenda to szybki sposób kontaktu z adminem i jak jest zgłoszenie to przekazuje jak ktoś jest, jak nie ma to oczywiście demko na forum wtedy rzecz jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RazLoL adminow na cod jest aktualnie jest tylko 5. Admini maja tez swoje życie realne, nie? Ja jesli mam jakas wolna chwile to staram sie być na serwerze! Tak jak piszą inni jedli nie ma admina na serwerze to wpisz /zglos a jesli nadal nie wejdzie admin, nagraj demo i dodaj go na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×