Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Kuba
Znajomość orografii itd : Staram się nie popełniać błędów.
Co skłania się co złożenia podania? : Zauważyłem, że nie ma zbyt dużo wywiadów i wgl. Chcę pomóc poznać innych graczy ;)
Opisz siebie : Jestem ogarnięty, posiadam kulturę, staram się pisać z pełną ortografią. Poza tym miły, sympatyczny, pomocny. Lubię pisać news'y ze świata oraz pisać wywiady. Znam dość dobrze graczy z tej sieci ( oczywiście z serwerów, z forum trochę miej ) Chciałbym pomóc poznać nowym graczom administrację CSK.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię : Kuba

Znajomość orografii itd : Staram się nie popełniać błędów.

Co skłania się co złożenia podania? : Zauważyłem, że nie ma zbyt dużo wywiadów i wgl. Chcę pomóc poznać innych graczy ;)

Opisz siebie : Jestem ogarnięty, posiadam kulturę, staram się pisać z pełną ortografią. Poza tym miły, sympatyczny, pomocny. Lubię pisać news'y ze świata oraz pisać wywiady. Znam dość dobrze graczy z tej sieci ( oczywiście z serwerów, z forum trochę miej ) Chciałbym pomóc poznać nowym graczom administrację CSK.

Pozdrawiam.

Ja tam Cię nie znam :<

Wiek : kurde farciarzu ja do 26 lipca muszę czekać :D

90 DNI NA FORUM ! REJESTRACJA : 02.04.2013r.

NIE ! (narazie ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać TAK .

Na naszym forum aktualni redaktorzy zaniedbują swoje obowiązki . Mam nadzieję , że często będziesz przeprowadzał wywiady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem  na TAK . Widać , że jesteś ogarnięty . :D Regularnie odwiedzasz forum . Spamujesz ze mną na off-topicach :D .

Ostatnio widzę ,że nasi REDAKTORZY nie robią wywiadów ,więc na pewno się przydasz ;)

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem  na TAK . Widać , że jesteś ogarnięty . :D Regularnie odwiedzasz forum . Spamujesz ze mną na off-topicach :D .

Ostatnio widzę ,że nasi REDAKTORZY nie robią wywiadów ,więc na pewno się przydasz ;)

Nie żebym chciał być niemiły (głupia Guma^^) , ale każdy wypowiadający się w każdym jednym podaniu o redaktora mówi to samo i się zawodzi .

-jOker

-The Psychol

-GRINGO

Nie wiem nawet kto jeszcze ma ...

Warunki nie wszystkie spełnione : 90 dni na forum , on ma 21 dni jeśli dobrze liczę . Co innego jak ktoś złoży podanie o globala i jemu brakuje 5-10 dni do 2 miesięcy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo , że jestem na forum od dzisiaj , to znam Kinecta od dawna . Chłopak jest ogarnięty i zna się na rzeczy . Dajcie mu szanse , by się wykazał , jak już ktoś napisał to inni redaktorzy zaniedbują to do czego się zobowiązali . Ja jestem na TAK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak dlatego . 

Widzę cię często na forum to+ twój 

uczęszczasz się to też twój + 

masz tez chęci +

Mało kto z redaktorów się udziela . 

Nigdy cię podczas gry nie widziałem -

Trochu krótko jesteś z nami- 

ALE jestem na TAK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz pierwszy wywiad to pomyślimy o randze.

 

Dodatkowo proszę o kontakt obecnych redaktorów, za długo jest cisza. Tak dalej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze z innej serwerowni, jeśli bd trzeba to zrobie nowy.

 

 

Dziennikarz: 
Proszę się przedstawić : 
Kiedy się urodziłeś? : 
Skąd pochodzisz? 
 
Paweł: No więc tak nazywam się Paweł Palewski mam 18 lat rocznikowo 19 ^ ^ i Pochodzę z województwa Zachodnio-Pomorskiego a dokładnie Koszalin. 
 
  
 
Dziennikarz: Jak znalazłeś się na naszej sieci ?Co Cię skłoniło żeby zostać z nami na tak długi czas? 
 
Paweł: Moja historia jest dość długa bo jestem tu już tu dłuższy okres, ale dobrze pamiętam początki. Pamiętam jak teraz, Łukasz "Teezu" do mnie napisał że jest bardzo dobrze rozwijająca się serwerownia i żebym zajrzał. No i tak pierwszy raz tu zawitałem, i chwile później zostałem na dłużej ( Jak w MC’u ). Tak więc można powiedzieć że przybyłem tu z ramienia Teez'a i jak widać warto było  
 
Dziennikarz: Jaki jest Twój staż w counter-striku? 
 
Paweł: Ojej trudne pytanie. W CS'a zacząłem grać jeszcze w podstawówce, ale bez steam'a. Po dłuższym czasie przerzuciłem się na steam i grałem z dużymi przerwami. Nie byłem jakimś pro "gejmerem", ale jakoś sobie radziłem. Po kupnie steam zacząłem bardziej profesjonalną przygodę z Vavle ale po kradzieży tego konta nastąpiła gigantyczna przerwa do czasu gdy znów kupiłem sobie CD-Key. 
 
Dziennikarz: Jak postępował Twój awans ?Od czego zaczynałeś i jakie jest aktualne twoje stanowisko? 
 
Paweł: No tu jest co opowiadać, zwłaszcza że miałem trochę tych kolorków. Z Vipa na start przeskoczyłem na Moderatora gdzie sie oczywiście sprawdziłem w 100% ( skromność to jedna z moich najcenniejszych cech charakteru ) .Później nastał czas wielkich zmian, doszły nowe serwery, co za tym idzie nowe działy na forum. Z Moderatora stałem się Global Moderatorem. Z czasem nastały kolejne zmiany i H@ postanowili dodać kolejną rangę Junior Admina, którą po chwili dostałem. I tak od Vipa do J@ przebiegała moja "kariera". 
 
Dziennikarz: Powiedz nam może na czym tak właściwie polegają twoje obowiązki? 
 
Paweł: Obowiązki? Ja to traktuje bardziej jako moje hobby. No nie powiem jest teraz sporo roboty, ale podjąłem się tego wyzwania. Krótko mówiąc trzeba sprzątać to forum ze spamu i karać te bezduszne dzieci które kalają nasz święty regulamin. 
 
Dziennikarz: Ile czasu dziennie poświęcasz na wykonywanie swoich obowiązków ? 
 
Paweł: Zawsze myślałem że za mało, ale kiedy zobaczyłem że na forum przesiedziałem już ponad 320 godzin pomyślałem że jestem taki forumowaym NoLifem. Minimum to godzinka ale jak to zawsze bywa, porządki przed snem i poranna lektura forum to podstawa więc ta godzina to 3-4  . 
 
Dziennikarz: Czy masz już jakiś określony harmonogram swoich obowiązków? Tzn. od czego zaczynasz swoją pracę? 
 
Paweł: Na każdym forum i na tym również są takie opcje jak nieprzeczytane posty, ja cale forum mam ogarnięte więc zostają tylko te posty świeżo napisane. Więc to co nowe to moje. Gorzej jak nie wejdę w ciągu dnia i tak zaspamują forum, że musze przez 1,5 h sprawdzać co tu się działo  . 
 
Dziennikarz: Czy jest może coś co stanowi powód Twojej dumy ? 
 
Paweł: To forum to moja duma, trochę patetyczne i powalone, ale to co robie to jest mała odskocznia od życia codziennego. Tu jest czym się zająć i co zrobić żeby było lepiej. Więc to robie, ciągle staram się żeby to forum było jednym z najlepszych w Polsce. Chce żeby ta nasza wspólna perełka stała się najlepiej prosperującą serwerownią. 
 
Dziennikarz: Czy są jakieś ewentualne niedoskonałości w naszym forum które chciał byś koniecznie zmienić? 
 
Paweł: Jest kilka, ale myślę że z biegiem czasu wszystko się zmieni, trzeba trochę nad tym wszystkim posiedzieć i pokombinować bo nie dogodzimy każdemu więc rozwiązanie nie jest takie proste. 
 
Dziennikarz: Co masz dokładnie na myśli? 
 
Paweł: Nie chce za dużo zdradzać, ale forum jest w fazie wchodzenia w profesjonalną serwerownie, 13 serwerów, masa userów, adminów, liczna grupa moderatorów, trzeba nimi w odpowiedni sposób zarządzać, ale każdy ma również życie prywatne i dlatego potrzebujemy drobnych zmian i rzetelnego podziału obowiązków 
 
Dziennikarz: Co myślisz o współpracy naszej administracji ? 
 
Paweł: Wiesz pytanie trochę niestosowne bo ja należę do tej Administracji, ale powiem szczerze, że to jest najlepsza ekipa jaką spotkałem. Pożartować, pośmiać się i przede wszystkim jest ta komunikatywność. No wiadomo zawsze są jakieś mankamenty ale może o nich nie mówmy. 
 
Dziennikarz: Czy są wśród nich osoby które powinny awansować na wyższe stanowisko ? 
 
Paweł: Wiesz na forum jest trochę aktywnych osób, jest kilka osób które chciałbym widzieć w moim zespole, w zespole ogarniającym to forum, ale chwilowo mamy komplet. Myślę że kto ma dostać awans to i tak go dostanie to tylko kwestia czasu, ale o niektóre osoby będę walczył, będę starał sie wymienić część słabo prosperujących ludzi na bardziej kreatywnych i zaangażowanych. 
 
Dziennikarz: Powiedz na Pawle, czy dawanie banów, warnów etc. sprawia Ci przyjemność, czy może uważasz że jest to dla dobra naszej małej społeczności 
 
Paweł: Czasem jest to irytujące, a czasem wręcz przeciwnie. To zależy od osoby, która łamie regulamin, jest to czasem denerwujące bo ile razy można przypominać o pewnych zasadach, których nie można łamać, ale czasem robie to z czystą przyjemnością. Taki Warn z rana jest wyśmienitym sposobem na poprawienie humoru  Dlatego Cancel strzeż się na forum bo Pater grasuje  
 
Dziennikarz: No dobra . Wiemy już sporo na twój temat w naszym " Świecie Wirtualnym" 
Zadam Ci teraz pytania co do twojego życia realnego 
Tak więc: 
Czym się zajmujesz na codzień? Pracujesz, uczysz sie? 
 
Paweł: Uczę się, Zespół Szkół Morskich w Darłowie to aktualnie mój świat. Jestem na kierunku Technik Nawigator Morski więc kształcę się w kierunku kapitana. Technikum jest czteroletnie co oznacza że mam jeszcze rok przed sobą. Ale to nie koniec edukacji. mam jeszcze plany na studia więc kto wie może moje marzenia o żegludze wielkiej i zwiedzaniu kawałka świata spełnią się  
 
 
Dziennikarz: Jesteś typem kujona, zdolnego ucznia czy może marginesu szkolnego? 
 
Paweł: Uważam się za dość zdolnego, ale jestem strasznie kontrowersyjną osobą. Jak coś się dzieje to ja jestem w samym środku. Chamski czy szczery do bólu, nawet moi dobrzy znajomi nie potrafią tego ocenić, ale miano szydercy klasowego jak i szkolnego dostałem już na początku pierwszej klasy technikum, co nie było do końca dobre. Dzięki temu wyrobiłem sobie opinie w szkole i wśród mojej ekpiy. Więc marginesem nie jestem, no na miano kujona też nie zasługuję. 
 
 
Dziennikarz: Jest coś co sprawia Ci dużą przyjemność w wolnych chwilach ? Może jest jakiś sport ,hobby bądź inne zboczenie  ? 
 
 
Paweł: Dużą przyjemność? Jest dużo rzeczy, od tych najbardziej oczywistych czyli od browarka z moimi kumplami, przez naukę gry na gitarze i troszku śpiewu, po siłownię która pozwala mi zapomnieć o otaczającym mnie świecie. Tak to są moje zboczenia, bez tego wszystkiego nie funkcjonował bym normalnie. 
 
Dziennikarz: Wcześniej powiedziałeś nam ,że ogarnianie forum jest jednym z Twoich Hobby. Powiedz nam zatem o innych, może znaczki, kapsle po piwie ? 
 
Paweł: Kolejnymi jest morze i tak naprawdę wszystko co z nim związane, wszystkie newsy, ciekawostki i inne bardzo przydatne informacje. Jestem w ZSM dlatego takie informacje to dla mnie chleb powszedni. Kiedyś bawiłem się jeszcze w grafice i w montaż ale to jest odległy temat. Tworzenie i edytowanie szablonów pod byPrzemo, to takie z drobniejszych zainteresowań, ale właśnie to zaniedbałem i nie wiem co się aktualnie dzieję w tej dziedzinie  
 
Dziennikarz: Czy jest w Twoim życiu osoba dla której chcę Ci się żyć? 
 
Paweł: Wiesz, do niedawna myślałem że właśnie taką osobę znalazłem, ale wiadomo jakie jest życie, zanim coś się na dobre rozpoczęło skończyło się w wielkim stylu, filmowo. Teraz żyję dla siebie, cieszę się wolnością i wszystkim tak naprawdę. Zawsze byłem osobą pogodną i to się nie zmieniło. Jestem takim dzieckiem kwiatem cieszę się z każdego promienia słońca (kolejny patos, ale tak właśnie jest). 
 
Dziennikarz: Jest coś co chciał byś koniecznie zmienić w swoim codziennym życiu ? 
 
Paweł: Każdy by chyba chciał coś zmienić, a jeśli mówi inaczej znaczy ze sam siebie okłamuje. Jest dużo rzeczy które chiałbym zmienić, ale na te wszystkie rzeczy potrzebna jest kasa, a coś ostatnio jest jej jak kot napłakał. 
 
Dziennikarz: Gdzie chciał byś wyjechać w tegoroczne wakacje ? 
 
Paweł: Od zawsze marzyłem żeby przejść się ulicami Londynu, żeby zawitać do Holandii ( nie o Marysie chodzi ale o te widoki o to wszystko tak naprawdę) Chciałbym zwiedzić kawałek świata, ale na chwilę obecną jedyne plany na wakacje, które są najbardziej realne to praca  
 
Dziennikarz: Jesteś uzależniony od czegoś ? 
 
Paweł: Masz na myśli używki? Tak naprawdę to nie. Nie pale chyba że jak pije w sporych ilościach, co do narkotyków. Nie mówię że nie pale Ganji bo bym skłamał, ale narkotyków ciężkich się strzegę. Nie mam zamiaru niszczyć sobie życia takim syfem a marihuana odświętnie czemu nie 
 
Dziennikarz: Dziękuje Ci Pawle za poświęcenie mi czasu, Twoje odpowiedzi były wyczerpujące i składne, Wiemy już o Tobie dużo, dużo więcej  
W imieniu całego CSP chce Ci życzyć dobrych wyników w nauce i szczęścia w miłości Ty nasz Przysietnicki marginesie  
 
Paweł: Dzięki wielkie. Do zobaczenia na forum.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie akceptuję warunkowo.

 

Chcę widzieć 1 wywiad tygodniowo ;) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Użytkownik sam zrezygnował.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×