Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

RANGA ODEBRANA Gringo redaktorem?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Mateusz


Znajomość orografii itd : Uważam, że problemów z ortografią jako takich nie mam. Owszem, od czasu do czasu wkradnie się jakaś mała literóweczka spowodowana chęcią szybkiego odpisania czy też roztargnięciem, ale w 95% patrzę na to co wcześniej napisałem. Dzięki przeglądarce, która podkreśla mi na czerwono niektóre słowa, łatwiej jest mi wyłapać błędy.


Co skłania się co złożenia podania? : Stwierdziłem, iż pomagam już od dłuższego czasu w utrzymywaniu porządku na serwerach w roli admina, więc dlaczego by nie wspomóc forum w coraz prężniejszym rozwoju. Rozmyślałem nad innymi funkcjami, które chciałbym tu sprawować (Mod/UB sup.) ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że chcę sprawdzić się w mniej wymagającej, a za razem równie odpowiedzialnej funkcji. Staram się zawszę, aby moje wypowiedzi były klarowne i zrozumiałe dla wszystkich. 


Opisz siebie : Cóż mogę tu napisać... 20-letni chłopaczek ze "Stolicy", na co dzień student filologii angielskiej. Dorabiam sobie o czasu do czasu w pobliskim magazynie, jako "paker" xD Układam paczki na odpowiednią półkę. W miarę możliwości, wolny czas spędzam ze znajomymi grając w kosza/piłę jak również "trenując szklankę" na imprezach. 

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi - piszcie, jeśli będę umiał odpowiedzieć, tak też uczynię. 

 

Ode mnie: Widziałem, że ostatnio @The Psychol złożył takowe podanie i został redaktorem. Myślę, że znajdziemy wspólny język i podzielimy się obowiązkami. Liczę na owocną współpracę. 

 

 

Pozdrawiam @GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

 

Pamiętaj o aktywnym udzielaniu się, szczególnie w działach redakcji, poradników, pluginów oraz pozostałych działów forum monotematycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×