Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

RANGA ODEBRANA The Psychol redaktorem?

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Artur

 

Znajomość orografii itd : Ortografię znam (Miałem 4 w podstawówce ;d), rzadko kiedy popełniam błędy. Nawet jeżeli jakiś popełnię to moje kochane google chrome poprawi za mnie, szybciej popełniłbym błąd

interpunkcyjny bo czasami nie wiem czy postawić ten przecinek czy nie xD

 

Co skłania się co złożenia podania? : Poprawa aktywności na forum, stary redaktor Sz. P. Osama chyba nie za bardzo spełnia swe obowiązki dlatego chciałbym go zastąpić. Mam już nawet parę ciekawych pomysłów ;)

 

Opisz siebie : Jestem Artur, 17 lat, Miejsce zamieszkania to Bolestraszyce, na forum jestem bardzo często. Jak widać nie posiadam żadnych ostrzeżeń i nigdy z nikim nie miałem tutaj żadnego problemu. Chciałbym "reaktywować" grupę redaktor. Jak już wspomniałem mam parę pomysłów na przyszłość ;)

Wiem, nie spełniam jednego wymogu: "Minimum 90 dni na forum," dokładnie brakuje mi 11 dni. :( Ale może dostanę jakąś "przychylność"? ;> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 11 dni to tam pikuś ;p

 

ogólnie na tak, widać, że się stara i ogarnia. przyda się osoba informująca nas o różnych wydarzeniach.

 

Tak

 

 

PS

Zamorduje Cie za ten podpis... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ogółem pomysł podoba . Nie wiem na czym polega ta funkcja to moderator inaczej? Jednak jeśli jednym z punktów regulaminu jest 90 dni na forum to nie bądz w gorącej wodzie kompany, 

zastosuj się 90 to 90. Kto jak kto ale pobłażanie w takich sytuacjach naciąga tylko w późniejszym czasie zachowanie Redaktora bo przecież raz się naciągneło regulamin no to czemu kolejny raz tego zrobić nie można?

Ja jestem jak najbardziej na tak. Użytkownik jest bardzo sympatyczny , nie popełnia błędów ortograficznych oraz składnia jest na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

Spełniaj sumiennie obowiązki opisane we wzorze podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×