Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

Zmiany

66 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czaje was... Nikt nie ma 101 lvl a komentarze typu "po co czekać na luty? jak ma być reset to teraz albo w ogóle." są bez uzasadnienia.server przez jakiś czas był "martwy"  nie graliście, inni grali a teraz domagacie sie resetu trochę nie fair ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje was... Nikt nie ma 101 lvl a komentarze typu "po co czekać na luty? jak ma być reset to teraz albo w ogóle." są bez uzasadnienia.server przez jakiś czas był "martwy"  nie graliście, inni grali a teraz domagacie sie resetu trochę nie fair ...

dla mnie to obojętne sam zacząłem ostatnio grać i nie narzekam, że ktoś ma większy ode mnie.

 

według mnie powinny być ustalenia - reset co pół roku albo jak ktoś osiągnie 100 lvl? wtedy będzie sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tutaj większość na forum (z których chcą reset w "trypie natychmiastowym") nie umieją przegrywać ... są oburzeni tym, że ktoś może mieć wyższy lvl od nich i ich bezkarnie cisnąć ... ludzie -_- Zaraz może będą groźby typu "@Petrus rób reset, albo moja noga więcej na Twoim COD'zie nie postanie" ... 

 

Posłuchajcie siebie, bo tak jak West napisał ... nie dość, że trzeba taką informację z kilkudniowym (przynajmniej) wyprzedzeniem dać, to jeszcze nie ma specjalnie lvli nawet zbyt wielkich (jak to mitusubaszi napisał), więc 60 lvl jak najbardziej DA SIĘ ZABIĆ ... wystarczy zwykły perk, który Ci podnosi dmg o 10-15 i troszeczkę umiejętności w strzelaniu i koleś leży ... naprawdę :o 

 

Jak dla mnie ... od początku lutego można zrobić ten reset, a w ostatnim tygodniu stycznia dać info o resecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mapki :  to jest tylko na przykładzie de_dust_2__2z 54a5c2a0ea030.jpg54a5c29fc1c4e.jpg

 

dawac tą mape ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest teraz sens robić reset jak widać dużo nowych graczy, którzy regularnie grają już.

 

Jedyne co warto dodać to taką komendę /toplvl - i pojawiała by się tabelka z 10-cioma najlepszymi graczami (największymi lvlami : nick - klasa - lvl)

 

co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co warto dodać to taką komendę /toplvl - i pojawiała by się tabelka z 10-cioma najlepszymi graczami (największymi lvlami : nick - klasa - lvl)

 

 

 Jestem jak najbardziej Za  yo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością serwer już czas swojej świetności ma za sobą, na cs kopytko wbiłem sobie kiedyś od tak bo nie miałem na jakim serwerze grać spodobał mi się i zostałem na dłużej. Lecz teraz serwer ma bardzo małą ilość graczy a jeżeli jacyś wejdą to wśród nich jest cheater który przeszkadza w grze. Zwróccie bardziej uwagę na tego COD'a i postarajcie się by stał się tak samo świetny jak był rok czy dwa lata temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpuszczam ostatnio walczyłem aby coś się zmieniło administracja ma to głęboko w poważaniu.Nowych mam nie dodano, rs dodano ale są te same bardzo długo , adminów praktycznie już nie ma wiem są ferie każdy chce odpocząć nawet od kompa ale najwidoczniej jest za mało osób dbających o server, reklamy och jak głośno o nich było i na tym się skończyło.Wylewam swe smutki i żale bo szkoda mi tego serva gram już bardzo długo... Petrus jak dbasz tak masz ale sami widzicie że nie nie dbasz w ogóle tak kilka słów prawdy wiem są inne servery nie ten jest najważniejszy ale odrobina czasu.Jeśli to taka kula u nogi to po prostu usuń server ... // fajnie że zwykli gracze się angażują szkoda tylko że nikt "wyżej" tego nie docenia // Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi ciebie dzieciaku, ale o tobie nie będę się rozpisywał bo szkoda mi czasu chcesz screeny jak pięknie słodzisz na servie ? Aczkolwiek jest to dla mnie dziecinne i nie posunę sie do tego jak twoje posty z moimi banikami sprzed 3 lat  ;) pisałem o innej sprawie ale widzę że czegoś nie pojmujesz więc dalej bądź dzieciakiem chowanym pod kloszem i przeżywaj grę w swojej malutkiej główce ... // przykre ale prawdziwe   #bekaztypa      //proszę o "normalne" wypowiedzi do tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji to może reset leveli coo ?? początek miesiąca jest i by pasowało + możemy zrobić ankietę :) no i RS jakiś nowy zaraz sam czegos poszukam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co wy macie z tym resetem. Specjalnie jest taki wolny exp, aby resety i różnica życia była nieduża. Takie resety nie mają sensu(Już dla tych, co zaraz powiedzą; "Szkoda ci level'u." Nie, mi nie będzie szkoda, bo zaraz go znowu wbije) Wystarczy, że wejdzie trochę lepszy gracz i już ta różnica lvli nic nie daje.

Co do aktywności adminów, to trzeba czekać na Trzeciego, bo reszta nie grzeszy aktywnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem aktywny cały czas wybacz ! Wystarczy napisac /PW /STEAM :) jesli chodzi o to . Sorki z spam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji to może reset leveli coo ?? początek miesiąca jest i by pasowało + możemy zrobić ankietę :) no i RS jakiś nowy zaraz sam czegos poszukam ;)

Co do resetu jestem na NIE.

 

Sam jestem świadkiem jak teraz jest dużo nowych graczy. Zresztą jak ja zaczynałem to też było dużo graczy o niskich lvl'ach a teraz mają duże.

 

Nikt nie osiągnął 101 lvl więc nie potrzebny reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby wprowadzić nowe Mapki i jakąś muzyczke fajną :) pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×