Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kamila.

RANGA ODEBRANA Namówili to i ja spróbuje :D

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Kamilaa.

2. SteamIDSTEAM_0:1:459960399

3. Wiek: 18

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kamilaa./54.38.199.195:27015/

5. Doświadczenie: Nie miałam niestety styczności z pełnieniem tej funkcji, ale kiedyś trzeba spróbować :D

6. Napisz kilka zdań o sobie: hm no to co tu pisać, mam na imię Kamila, niektórzy mogą już kojarzyć mnie z DD2, w tygodniu oczywiście obowiązki, interesuję się ogólnie sportem jak i w wolnym czasie lubię pograć w cs'a 

6. Mikrofon: Tak 

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak 

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Kamilaa. (ID: 824)

9. Linki do poprzednich podań: -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

Darek,

Adminka złożyła rezygnację https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/52429-rezygnacja/

Oczywiscie ze jestem Na TAK. Bardzo czesto widziana na serwerze , mila osoba troche wstydliwa cos tam strzela.

Doswiadczenie kazdy kiedys zaczynal wiec to przyjdzie z czasem jak cos chetnie pomoge  :P

wiek, gt, mirko na +

12 minut temu, Kamilaa88 napisał:

6. Napisz kilka zdań o sobie: hm no to co tu pisać, mam na imię Kamila, niektórzy mogą już kojarzyć mnie z DD2, w tygodniu oczywiście obowiązki, interesuję się ogólnie sportem jak i w wolnym czasie lubię pograć w cs'a 

liczylem na troszke wiecej :( 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
2 minuty temu, todrunk napisał:

liczylem na troszke wiecej :( 

Na zdjęcie? :D

Myślę że napiszę podobnie jak w podaniu @zarowa proponowałbym najpierw test admina choć i tu pewnie moje zdanie niewiele zmieni. Trzymam jednak mocno kciuki za to żebyś sobie poradziła. Przyda się tu większy kobiecy akcent który wprowadzi może troszkę ładu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Co tu składać test admina, skoro de facto nie ma różnicy pomiędzy nim, a normalnym adminem. Spełnia wymagania na normalnego admina, to nie widzę problemu by składać podanie. Kamila się przyda. Często gra na serwerze, jest dojrzała i zaufana, zgłasza odpałów. Ogólnie szkic jest, trzeba go tylko pomalować, a więc Kamila - spokojnie, nauczymy jak być dobrym Adminem. Jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nawet nie wiedziałam że masz steam :)

Oczywiście na tak , powody : często widziana , miła  , kulturalna  . Dobrze napisałaś kiedyś trzeba spróbować , admini z dd2 na pewno pomogą także trzymam kciuki i powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ooo. Oczywiście na tak. Znana, lubiana. Na pewno sobie poradzisz. Jak mówiła Sylwia w razie problemów masz duże grono pomocników. Zdecydowane tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra teraz ja się wypowiem !! przestań na mnie wpadać na dd2 bo mnie bijesz :D 

ogólnie godna jesteś jesteś tej rangi. 
 

 

Jestem na Wielkie TAK :D brakuje Kobiety która ma admina :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja tez na tak :D warto dasz szanse i nowym każdy z nas tak już zaczynal :P często widuje  i jedna "babeczka " by była w składzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nareszcie jakaś kobieta będzie adminem. No Kamciu normalnie w kalendarzu na czerwono ozaznaczę i w złotą ramkę oprawie😂 Pójdę się pomodlić i na tacę nie będę żałować 😝 Masz Steama jak ,,Sami swoi" Toż to szok haha . A teraz na poważnie miła,kulturalna,spokojna, opanowana. Jestem na tak inaczej być nie może😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No pewnie ze TAK. Nic dodac nic ująć. Psychol musisz chyba zacząć pracować na grafikiem dla adminów "D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
23 godziny temu, Kamilaa88 napisał:

Doświadczenie: Nie miałam niestety styczności z pełnieniem tej funkcji, ale kiedyś trzeba spróbować :D

W razie wątpliwości pytaj. Większość info znajdziesz na forum adminów.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×