Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CreO

Wyzwanie

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka graficy. Mam dla was bojowe zadanie.  Nie mogę znaleźć alternatywy więc piszę tutaj. Chcę kupić takie o to felgi lecz zależy mi żeby miały ciemno-grafitowy kolor w połysku. Niestety nie spotkałem się aby były takie w oryginale więc chce je polakierować.   Chcę zobaczyć jak będą wyglądały na takim samochodzie.    Podejmie się ktoś?

 

 

te felgi i auto

Styling 128 ! felgi bmw e60 + opony - 2

 

 

 

przybliżony kolor po pomalowaniu

 

Znalezione obrazy dla zapytania grafitowe felgi

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Patrzcie mistrza grafiki :)

 

fru.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Haha 6
Petrus,

Mistrz Painta powraca xD http://img.wiocha.pl/images/5/2/52c69e2201361974ec37efbcf7d68db4.jpg

Siema na twoim miejscu nie malował albo jak już to na czarny mat z tego względu jeśli jeździsz dużo po dziurawych drogach lub mieście  i masz niski profil to szybko idzie je porysować i później brzydko wyglądają natomiast czarny mat to nawet sprayem z 5 zł kupionym w mrówce szybko naprawisz 😁 (tak jestem Januszem) a jak już tak bardzo chcesz te grafitowe to malowanie tylko proszkowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem! ! ! !        szukałem pod inną nazwą......  Czarne też świetnie wyglądają.     Nie przepadam zbytnio za matem. 

Znalezione obrazy dla zapytania styling 128

 

Znalezione obrazy dla zapytania styling 128

W zasadzie temat do zamknięcia. Gdyby ktoś miał jakieś podpowiedzi co do felg to pw. Chetnie wymienie się uwagami ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zarowa napisał:

masz niski profil to szybko idzie je porysować

 

Na Nasze drogi osobiście bym nie kupił niższego profilu niż 45. Optymalny to 55. Wiadomo, taki 35 fajna sprawa, ale doliczając do tego brak rantu to niefart na większej dziurze i do prostowania felga. Poza tym niski profil plus szeroka opona to kierownice chce wyrwać na koleinach. Kolor, tylko czarny połysk :)

 

Temat wyczerpany, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×