Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nicpon ^^

Ostatnia propozycja :)

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi się pomyliło, ale wydaje mi się (a nie chce mi się szukać), że temat był poruszany raz lub więcej razy. Nie wiem nawet czy sam nie proponowałem kiedyś, bo coś mi dzwoni. Jest to klasyczny DD2, a odrobina realizmu nie zaszkodzi. Trzeba umieć rzucać fb, by nie oślepić drużyny, a drużyna musi nauczyć się jak unikać oślepienia. Może lekko utrudnia w patowych momentach, ale jest to niuans, dzięki któremu gra nabiera jeszcze większego sensu, a jeżeli ktoś Cię oślepia regularnie z premedytacją, to go teleportujesz na listę banów, Panie Adminie. Poza tym jest to nie sprawiedliwe jak np. B od trupa jest fleshowane pełną parą przez TT i cała Armia wbija jak do siebie bez mleka, a bidne CT nie wie, w którą mańkę iść.

Jestem na nie, ale fajnie, że zaproponowałeś! :) 

 

PS. Jest to spotykane na większości konkurencyjnych DD2, ale bycie innym niż inni to kwintesencja Kopytka, która przyciąga bardziej niż magnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ogolnie temat fleshy był walkowany kilka razy tak mi się zdaje, chociaż. Nie powiem wkurza mnie to, że dzieciak jakis flesha rzuci i nawet nie powie słowa "sory" lub "przepraszam" nie powiem też mi się zdarzyło rzucić flesha by oslepic kogoś z mojej drużyny ale to przeważnie przez touchpad (gram na laptopie) ogolnie moim zdaniem powinno być ciężej niż łatwiej, pytanie teraz takie? Czy na meczach ESL też tak dzieje się? Wątpię.. To jest kwestia nauki rzucania tak by nikogo z swojej ekipy nie oslepic. Nicpon nie bierz tego do siebie ale temat trochę zbędny jak dla mnie. Poczekamy na wieksza ilość ludzi, może ktoś będzie twojego zdania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma to sensu wyobraź  sobie drożyna CT raszuje 8 osób rzuca fleshe cala drożyna TT jest oślepiona a CT bez żadnego problemu ich wbija , lepszym rozwiązaniem było by podniesienie kar za rzucanie fleshy . 

Cytat

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
9 minut temu, Moja Ciotka Sylwia <3 napisał:

Żarowa kara za fleshe? Czyli jaka? Kick? 

jeśli fleshe będą nadmiernie rzucane to nawet czasowe sam wiesz co czasami odwalają na DD2 można dostać kur... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to są wyrzucani gracze za nadmierne przeszkadzanie gracza (jak rzucają fleshe). Więc mało widzisz 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze są wyrzucani bo sam ich zgłaszam 😁 (taki ze mnie konfident) ale mniejsza o to wróćmy do tematu ja jestem na nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2019 o 17:59, zarowa napisał:

Moim skromnym zdaniem nie ma to sensu wyobraź  sobie drożyna CT raszuje 8 osób rzuca fleshe cala drożyna TT jest oślepiona a CT bez żadnego problemu ich wybija

Jestem takiego samego zdania ;) wiem niektórych to wkurza, gdy ktoś specjalnie rzuca fleshe swoim, ale na to tez są rozwiązania w postaci kick/ban :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×