Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nicpon ^^

Propozycja na dd2

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Byl poruszany temat by resp TT byl do 1.30 ? Moim zdaniem dobre rozwiazanie by AWP nie stalo cala mape na respie. I CT RASH od 1.30 ? Wprowadziloby to moze delikatny porzadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To nie jest typowy TP , tak wiec antyrash dla mnie odpada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiesz powiem tak, kiedyś pilnowalem z innymi adminami by wychodzili gracze z respa ale przestałem. Dlatego ponieważ nie którzy gracze mogą mieć taką strategie z AWP, ponieważ dużo się widzi czy anarchie, mida czy rashuja od górnego na TT gracz w tym momencie daje info (np: ja) moja drużyna w tym momencie wie czego może się spodziewać i czy będą plecy. Temat jest ciekawy ale pamiętajmy to jest zabawa :)

Co do rashowania, moim zdaniem po co to blokować? Gracz ogarnięty zrobi może przez całą mapę 3x rash jak mu nie wyjdzie za pierwszym to spróbuję drugi raz a jak odwrotnie będzie i wyjdzie mu raz, drugi to za trzecim razem będzie chciał ale już znowu TT będzie spodziewało się tego i nie pozwoli na spowodowanie strat w swoim teamie. 😏

 

Malo jest osób na dd2 które to robią jak patrzę na graczy teraz to przeważnie Qwerty, Drunk, ja, Petrus, Konopkaa dalej już nie pamiętam. Ktoś ogarnięty nie pozwoli na zabicie przez os która rashuje. Poczekamy jeszcze na innych wypowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest to serwer FFA, i ustalanie na nim wyimaginowanych limitów jest moim zdaniem złym pomysłem. Jeżeli awper nagminnie siedzi na respie i nie wykonuje celów mapy, to wtedy Admini powinni działać, ale też zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Co do antyrashu jestem absolutnie na nie. To już w ogóle burzy ideę tego moda jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

T kampi na respie bo CT raszuje, CT raszuje bo T kampi na respie. I w ten oto sposób kółko się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak powiedział Psycholek z respa tt można mieć podgląd na dużą cześć mapy. Nie jest to server TP. Ja osobiście wolę przypilnować środek, poczekać czy ktoś zrashuje długą i dopiero decyduję gdzie idę. Na wykonanie celów mapy mamy całą runde.  Każdy powinien zostać oceniony indywidualnie bo   kampienie na respie a obserwowanie mapy i czekanie na jakiś dogodny moment by gdzieś wejść to dwie różne rzeczy. X ma racje. To admin musi ocenić i zadziałać w razie potrzeby.  Podsumowując,    jestem na nie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jest dobrze tak jak jest, i tak boty z awp w TT nie trafiają mnie jak skracam sobie :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×