Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zlopus1g

Skarga sayu

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na:Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):jacek gmoch
3. Nick oskarżanego (z gry):sayu
4. Dokładna data (dzień+godzina):05.01.2019 19:09
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego:---
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:182230775
8. Dowód przewinienia:http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1901051859-de_dust2-1546711140-1546712700.zip
9. Dodatkowy opis: Dokładnie chodzi mi o minuty 4:14 do 5:14 . Słucham Panie mądry gdzie nie wykonywałem tutaj celów mapy , bo grzecznie pytałem sie na serwerze kto dał mi kicka i dokładnie z jakiego powodu , ale nikt nie raczył odpowiedzieć wręcz sayu próbował ze mnie zrobić debila . Tak wiec słucham tu i teraz jakim prawem wrzuciłeś mnie z serwera ? .  
Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że paka jest zaplanowana, zdarza mi się to często, a zostało 5s do końca rundy.

Mój błąd i za to cię przepraszam wiem, że wylosowałeś vipa ale myśłałem, że nie wykonujesz cel mapy sorki za to jeszcze raz i zwróce no to uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje przeprosiny ,głowa do góry młody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sayu napisał:

Nie zauważyłem, że paka jest zaplanowana, zdarza mi się to często, a zostało 5s do końca rundy.

Mój błąd i za to cię przepraszam wiem, że wylosowałeś vipa ale myśłałem, że nie wykonujesz cel mapy sorki za to jeszcze raz i zwróce no to uwage.

Myśl kolejnym razem co robisz. Sam chyba widzisz czy gracz wykonuje całe czy nie. Jeśli nie wykonuje celów dajesz slapa,  później dopiero kick.

 

Sprawa wyjaśniona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×