Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sylwia.

Lagi na serwerze

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zauważyłam od dłuższego  czasu jakie straszne lagi są na dd2 a jak przecina to już nie wspomnę,   z awp nie ma możliwości grać . Aplikacje  i  przeglądarka jest wyłączona a dalej tak się dzieje . Inni gracze również o tym mówią ,także myślę że problem lepiej zbadać i wyleczyć :)

Pozdrawiam buzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jest taka mapa ze nie ma lagow a czasami to grac sie nie da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy, wcześniej nie miałem z tym styczności ale dziś na prawdę coś było nie tak choć miałem ping w okolicach 40... Dla przetestowania na innych serwerach nie miałem takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.Mialem nie dawno ten sam problem i to na każdym serwie na którym grałem ;/. Po wyczyszczeniu komputera od środka z kurzu i ściągnięciu clenera problem zniknął. 😁😁

Jeśli to nie pomoże to proponuję ustawić na noc skanowanie komputera, zainstalować od nowa steam,a w ostateczności jeszcze jest format 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina komputera gdyż posiadam z partnerem jeden kompatur a on jest maniakiem gier komputerowych i nowych sprzętów w nim związane , a jeśli chodzi o czystość w środku do u niego jest to podstawa . Napisałam to co dzieje się u mnie i wiem że u wszystkich tak nie jest , ale większość  graczy ma tak jak ja . Sprawdzałam na innych serwerach i było wszystko w porządku . 

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spotkałem się z czymś takim, że oddając full auto to miałem zawieszenie... Ogólnie spotykane lagi jakie mam to przez internet ale znowu Ciotka (Sylwia) dziś przez mikro powiedziala, że ją zlagowało.. Wina internetu ?? sprzętu czy Serwera ??? Jakiś czas temu reset serwera robiłem jak graczy nie było.. Więc w czym problem może być ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do tej pory nie miałem lagów. W niedziele pojawiły się pewne komplikacje, ale to występowało u wszystkich. Problem jest dość nietypowy, mianowicie nasz serwer ma zbyt duży staż i leży na dość starej jednostce. Złożyłem wniosek o jej zmianę, także w najbliższym czasie można spodziewać się zmiany IP oraz ustąpienia problemu lagów. Stare IP będzie dalej aktywne, ale oczywiście będziemy zalecać jego aktualizacje. Dalsze informacje podamy w ogłoszeniu. Temat uważam za wyczerpany, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×