Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Dexuu

Nick cheatera: [1] [1] [1]

Serwer: Mix

Data + dokładna godzina: 2018-12-02 20:10 - 2018-12-02 20:58

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): # 2 "[1][1][1]" 19 STEAM_0:1:218251536   3 17:39   13    0

Link do dema: http://209089.hltv2.pukawka.pl/hltv-1812022010-de_tuscan-1543777800-1543780680.zip


Demko: 
20:05 - Wychodzi wprost na przeciwnika, niby podejrzane, ale moze to byc normalna sytuacja. Pozniej wychylil kolejny, a potem ten typ idealnie kierowal sie za przeciwnikiem, w sumie tez mozliwe, ale podejrzane. Wybiegl w 3 typa z prefireme idealnie na niego, a kompletnie nikt nie wiedzial ze tam jest.
20:55 - Niby slyszal kroki, ale i tak prefire idealny
21:37 - Nie widzial go, ale i tak przez sciane w niego strzelil, zbyt nerwowo na tym wh :'D
23:03 - Wczesniej sprawdzal co chwile miejsca, jak nic nie widzial to zmienial pozycje, potem wrocil do tunelu i wiedzial ze ktos idzie i przeczekal, nie bylo tez slychac krokow
24:01 - Prefire idealnie na przeciwnika
24:56 - Moment gdy sie cofnal i wybil typa, pewnie pomyslal sobie "O kur**, ktos idzie" :'D
26:20 - Udaje ze wszystko na farcie czy co? :P 

30:20 - Dalej udaje ze nic nie ma, albo off :'D
32:00 - Zabil mnie, a potem  tak w randomowa skrzynie zaczal strzelac, niby bylo cos slychac, ale z drugiej strony od razu na glowe. Dodatkowo upieral sie ze "1 raz gram ta mape"

Dalej nie chce mi sie sprawdzac dema, generalnie mialem to wrzucic wczoraj, ale nie mialem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 3
Darek,

IP podejrzanego: 31.42.0.35

Też zobaczę.

20.05 nie widzę nic podejrzanego, co by równało się wh, dexu slabo ci poszło, bo typa było słychać a ty na niego kampisz w krzakach, które są świetnym miejscem na kryjówkę.

20:55 Nie wiem czemu nazywasz to prefire idealne. Strzela trochę z przodu gdzie przeciwnik zmierza.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, napisałem kilka wersów i mi je osunęło. Dla mnie WH w tej sprawie jest mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe. Nikogo nie obchodzi moje zdanie wiem ahaha. Jestem nastawiony na usprawiedliwianie.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Czemu ma służyć ten post? Nie spamuj.

Jezeli normalna kryjowka, to czemu sprawdzil tamto miejsce tylko 1 raz na meczu? Wybiegl i strzelal. Kazdy normalne kryjowki sprawdza zawsze

20:55 Zaczal strzelac akurat jak wybiegl przeciwnik. 


@weak. Nie, nie podalem chyba tego momentu, wiedzialem ze to musi byc info

Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak sprawdzić demka. Jest tu opisana akcja jak zabił Fresha przez drzwi skanem? Jak tak to tam podałem mu info na tsie bo kilka chwil wcześniej padłem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban dodany.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×