Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LubieTopy

Słuchawki

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem pisze do was bo mam mały problem mianowicie szukam w miarę przyzwoitych słuchawek do cs'a tak do 100zł zastanawiam się nad takimi 

https://www.morele.net/sluchawki-creative-sound-blaster-blaze-70gh032000000-817702/

Ale może wy macie jakieś propozycje? Wiadomo że do 100zl nie kupię jakiś super extra wypasionych słuchawek ale myślę że coś się znajdzie adekwatnego do mojego budżetu.Mam nadzieję że mi jakoś doradzicie bo nie chce kupić bubla. 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo srotów i grotów w słuchawkach jest bez sensu.  

Te crativy spełnią Twoje oczekiwania, porządna firma bez zbędnych fajerwerków.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie słuchawki od roku ponad. spoko są tylko znać życie i gusta można za tą cenę inne dorwać .Minus jaki tylko widzę w nich to ch*jowy przewód mają bo skręca się i zawija :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to wstrzymaj się jeszcze troszkę z zakupem, idą mikołajki i święta też tuż tuż więc pewnie będzie sporo promocji i może uda Ci się wyrwać coś lepszego w korzystnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły z góry wymienione słuchawki i powiem no szału nie ma du*y nie urywa myślę ze gdy do kupie kartę dźwiękową to jakoś tych słuchawek sie znacznie poprawi

Co myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz dobrą dźwiękową to wiadomo lepiej będzie, ja mam dobrą płytę główna wiec cos tam juz fabrycznie lepszego dali.  A te creativy kupiłes ta ? :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak :D  jeszcze musze popatrzeć w ustawieniach czy nie da rady ich  jakoś podkręcić  a co do karty to raczej kupie pod USB tylko jeszcze nie wiem jaka, masz jakieś propozycje oczywiście nie za miliony monet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stówki polece Ci stare dobre  Creative Fatality.  Osobiście nie mam się do czego przy nich doczepić. Oczywiście mają one tyle samo zwolenników co i przeciwników lecz subiektywnie oceniam je na mocne 4+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sam je posiadam i w swoim czasie na prawdę były bardzo dobre, niestety powoli przechodzą na emeryturę i muszę znaleźć im zastępstwo. Powoli zacząłem się rozglądać i trafiłem na taki nazwijmy to ranking:

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1641
Może komuś się jeszcze przyda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×