Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
weak.

Ring of Elysium

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

images?q=tbn:ANd9GcTjbL-b75NiW_PrFd95J5W

 

Ring of Elysium jest to gra typu Battle Royale, sam za takimi grami nie przepadam ale ta gra mnie jakoś do siebie przekonała. Od czego zacząć. Każdy mniej więcej wie na czym zabawa w BR polega więc nie będę się tu za wiele rozpisywał. Nie znam też za wiele gier tego typu po prostu mnie odrzucały więc mogę się mylić w tym co zaraz napiszę. Jak ktoś wie lepiej lub więcej to nie bójcie się mnie poprawić. Czym ona się różni od innych gier tego typu i co mnie właśnie do niej przekonało. Przede wszystkim jest darmowa i nie "cukierkowa" w odróżnieniu od niektórych innych gier. Można grać w nią z widoku pierwszej osoby FPP lub TPP czyli zza pleców gracza. Na starcie możemy wybrać ekwipunek który możemy używać przez całą mapę. Do wyboru jest lotnia dzięki której polatamy (wiem mało odkrywcze), deska snowboardowa lub czekan i drążek do zjazdów na linie. Urozmaica to sam początek rozgrywki choć w późniejszej fazie też się przydaje do szybszego przemieszczania się kiedy mróz zaatakuje. Nie miałem jeszcze okazji pograć w party ale można zagrać we dwójkę lub w drużynie max 4 osoby i wszyscy mogą ocaleć bo tyle właśnie jest miejsc w helikopterze do którego trzeba się dostać. Póki co mapa jest tylko jedna ale za to właśnie ona mnie urzekła góry zimową porą, na prawdę ładnie i klimatycznie to wszystko wygląda. Podsumowując według mnie jest to na prawdę dobra odskocznia od CS'a od którego można się na chwilę oderwać i zagrać w coś nie zobowiązującego, więc jeżeli ktoś byłby chętny pograć w drużynie to dajcie znać i może uda się nam nawet ewakuować z tego zimowego piekła :P

 
Zapomniałem dodać reflinka jakby się ktoś zdecydował, no trudno jutro wkleję jak z pracy wrócę :P
Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział że póki co nie odpuszczę, gra jest moim zdaniem świetną odskocznią od CS'a i warto jej dać szansę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tobie poznalem ta gre, sprawdzilem gameplay i az mialem taka duza chec zagrac, ale coz... Witamy na forum cs 1.6 gdzie 3/4 graczy ma komputery z drewna :D
Za duze wymagania :c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

@trzeci jak już wyżej wspomniałem nie przepadam za grami typu battle royale a i dodatkowo PUBG jest płatny co dodatkowo może zniechęcić... Nie mówię że PUBG jest zły bo nie grałem więc nie będę obiektywny ale w RoE zagrałem i mogę się co do niego wypowiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×