Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LubieTopy

konto steam

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka przymierzam sie do zakupu konta steam z cs'em. Moje pytanie brzmi z jakiej platformy najlepiej kupić  widziałem wiele kont na allegro np.  https://allegro.pl/counter-strike-1-6-cs-condition-zero-steam-konto-i7635978180.html  
tylko nie wiem do końca jak to wygląda może ktoś kupował z allegro lub ma jakaś inna propozycje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam właśnie na allegro kupować. Wszystkie moje gry kupiłem na allegro i nie mam żadnego problemu, jeśli masz możliwość zapłacić przelewem internetowym to załatwisz wszystko w kilka/kilkanaście minut.  Ceny bardzo niskie w stosunku do sklepu steam. Polecam jednak kupić klucz do gry a nie konto z grą.  Zawsze swoje konto to swoje, chyba że masz ze sprawdzonego źródła to możesz kupić konto z grą.  

Zapomniałem napisać jak to wygląda. Jeśli kupujesz klucz do gry (na allegro jest to oznaczone jako przesyłka elektroniczna ) to w kilka minut po zaksięgowaniu wpłaty dostajesz maila z linkiem do klucza z grą lub bezpośrednio klucz w mailu. Cała filozofia nic trudnego :)

Edytowane przez Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trwa wyprzedaż na Steam i CS 1.6 kupisz za 3,59zł. Jeśli nie zależy Ci na stażu polecam wszystko samemu legalnie zrobić (oficjalnie sprzedaż kont steam jest niedozwolona, o ile sie nic nie zmieniło). Drobnym minusem nowego konta jest konieczność wydania około ~ 20zł w sklepie steam by znieść ograniczenia (np .dodawanie znajomych, przy limicie to oni muszą Ci wysłać zaproszenie) ale masz pewność, że konto jest bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Jeśli też chodzi o allegro to czytaj dokładnie aukcje bo czasem można się naciąć na tzw klucz kolekcjonerski. Czyli już wykorzystany kod z którym nic nie zrobisz i jak sama nazwa wskazuje będziesz mógł sobie tylko popatrzeć na niego ^^ Zazwyczaj jest to pisane gdzieś małymi literkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×