Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[FFA] Konfiguracja

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że serwer został skonfigurowany, to jednak dostrzegłem niedociągnięcia + propozycje, które przy okazji złożę. 

  1. Brak komendy /me
  2. Brak komendy /hp
  3. Brak komendy /top10rangi (na DD2 i DM jest)
  4. Brak spadochronu
  5. Losowanie VIP działa, ale zaraz VIP jest usuwany (podobnie było na DD2)
  6. Na chacie info: Zapisz nasz serwer [dust2 only] 193.33.177.12:27126, a powinno być FFA 193.33.177.21:27266
  7. Brak komendy /medale
  8. Ranking /top15 jest domyślny (na DD2 i DM jest inna tabela)
  9. Brak informacji dot. VIP'a w sklepiku
  10. Na mapie DD2 jest plugin only A, gdy na serwerze jest poniżej 5 CT, przydałoby się to na pozostałych mapach, nuke, inferno, train
  11. Na chacie widnieje info o włączeniu/wyłączeniu rang - /rangi, lecz ich nie ma. Usunąć informacje lub dodać rangi.
  12. Proponuję dodać możliwość głosowania na następną mapę tak jak na DM + RTV + Nominacje mapy.
  13. Mapa trwa 25 min. Na DD2 niby tyle samo, ale jednak tam jest wałkowana jedna i ta sama mapa przez cały czas, więc różnicy nie robi, a na FFA wydaje mi się, że jednak można byłoby trochę skrócić, nawet o te 5 min.
  14. Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale może warto byłoby dodać boty na FFA, przynajmniej na sam start, by rozkręcić serwer. Nie za dużo, 2-3 na drużyne wystarczą. Jak wbiją gracze to będą boty się usuwać, podobnie jak na DM, tylko z mniejszą ilością. (luźna propozycja)
  15. Nie ma też rozgrzewki na FFA, a jako, że to b. podobny serwer do DD2, to może warto byłoby wprowadzić, z tym, że dla odmiany nie na noże tylko pistolety. Słyszałem już na DD2, że zdania są podzielone, jedni wolą noże drudzy pistolety. Na DD2 zostałyby noże, na FFA pistolety.
  16. Modele broni VIP mogą być inne niż na DD2  w celu urozmaicenia, dlatego interesantów odsyłam do tego tematu

Co myślicie? Głównie interesuje mnie opinia od pkt. 10 do 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Punkty 1-4 i 7  według mnie nie potrzebne, są zbędne.
5. Na pewno do poprawy.
6. Skoro gra się na FFA to ip jest znane więc to pewnie reklama DD2
8. Moim zdaniem jest to zbędne ale wiem że gracze są łasi na topke :P
9. Przydałoby się coś z tym zrobić.
10. Można coś takiego zrobić zwłaszcza jak jest mało graczy.
11. I znów jak dla mnie jest to zbędne.
12. To jest moim zdaniem dobry pomysł.
13. Można skrócić do 20 minut jak dla mnie to jest optymalny czas na mapie.
14. Nie jestem co do tego tak do końca przekonany...
15. Można dodać rozgrzewkę.
16. Inne modele urozmaiciłby grę, może można pomyśleć coś w kierunku CS:GO mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  1. Brak komendy /me - zostanie to włączone
  2. Brak komendy /hp- zostanie to włączone
  3. Brak komendy /top10rangi (na DD2 i DM jest)- zostanie to dodane nie dodajemy
  4. Brak spadochronu - powinien być / do sprawdzenia
  5. Losowanie VIP działa, ale zaraz VIP jest usuwany (podobnie było na DD2) - do sprawdzenia
  6. Na chacie info: Zapisz nasz serwer [dust2 only] 193.33.177.12:27126, a powinno być FFA 193.33.177.21:27266 - zostanie to zmienione
  7. Brak komendy /medale - celowo nie zostało to wgrane (ewentualna dyskusja kto za/przeciw) na razie nie dodajemy
  8. Ranking /top15 jest domyślny (na DD2 i DM jest inna tabela) - zostanie to zmienione 
  9. Brak informacji dot. VIP'a w sklepiku do dodania
  10. Na mapie DD2 jest plugin only A, gdy na serwerze jest poniżej 5 CT, przydałoby się to na pozostałych mapach, nuke, inferno, train- zostanie to dodane
  11. Na chacie widnieje info o włączeniu/wyłączeniu rang - /rangi, lecz ich nie ma. Usunąć informacje lub dodać rangi.- zostanie to włączone
  12. Proponuję dodać możliwość głosowania na następną mapę tak jak na DM + RTV + Nominacje mapy.  - celowo nie zostało to dodane - są tylko 4 mapki i według zamysłu jest jedna po drugiej (ewentualna dyskusja kto za/przeciw) nie dodajemy
  13. Mapa trwa 25 min. Na DD2 niby tyle samo, ale jednak tam jest wałkowana jedna i ta sama mapa przez cały czas, więc różnicy nie robi, a na FFA wydaje mi się, że jednak można byłoby trochę skrócić, nawet o te 5 min.  - czas mapy zmienimy na 15 min  20 min
  14. Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale może warto byłoby dodać boty na FFA, przynajmniej na sam start, by rozkręcić serwer. Nie za dużo, 2-3 na drużyne wystarczą. Jak wbiją gracze to będą boty się usuwać, podobnie jak na DM, tylko z mniejszą ilością. (luźna propozycja)  - temat do dyskusji na razie nie dodajemy
  15. Nie ma też rozgrzewki na FFA, a jako, że to b. podobny serwer do DD2, to może warto byłoby wprowadzić, z tym, że dla odmiany nie na noże tylko pistolety. Słyszałem już na DD2, że zdania są podzielone, jedni wolą noże drudzy pistolety. Na DD2 zostałyby noże, na FFA pistolety.  - celowo nie zostało to dodane - temat do dyskusji
  16. Modele broni VIP mogą być inne niż na DD2  w celu urozmaicenia, dlatego interesantów odsyłam do tego tematu powstał temat z głosowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
Petrus,

Update

4 godziny temu, Petrus napisał:
  1. Mapa trwa 25 min. Na DD2 niby tyle samo, ale jednak tam jest wałkowana jedna i ta sama mapa przez cały czas, więc różnicy nie robi, a na FFA wydaje mi się, że jednak można byłoby trochę skrócić, nawet o te 5 min.  - czas mapy zmienimy na 15 min

Wydaje mi się że 15 minut to chyba jednak troszkę za mało najlepiej byłby 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie:

- medale neutral

-  został bym przy tych 4 mapach i zmiana jedna po drugiej bez rtv

- czas trwania mapy przedłużyłbym do 20 min

- na samym początku można spróbować z tymi botami

- rozgrzewka na pisotly, jak napisał @Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

3.jak dla mnie nie potrzebne

5.vipa mozna zrobic od 21 do 8 

7.medale zbugowane na dd2 co mape jest inna ilosc medali

11./rangi nie potrzebne moim zdaniem 

13.mapa 20 minut moze zostac te 15 jest 4 mapy 

14.boty nie potrzebne serwer sam sie rozkreci 

15. rozgrzewka nie potrzebna na dd2 tez nwm po co ten plugin widnieje aby zasmieca serwer

16. mozna zrobic modele w stylu cs go  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×