Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Lubicie chodzić na koncerty?

Na jakim byliście ostatnio?

Ja uwielbiam muzykę na żywo chodzę praktycznie na wszystkie rockowe/punkowe/metalowe 🤘 koncerty i wydarzenia muzyczne w Trójmieście. W sobotę wybieram się na koncert Luxtorpedy w Iławie i za tydzień Ilusion w Gdańsku.  Dziś z kolei jest koncert Bring me the horizon w Amsterdamie na którym miałam być jednak powrót do Polski mi się przyspieszył. Z koncertów na jakich byłam w tym roku ( nie licząc wooda) to: Ilusion, Farben Lehre 2x, Bullet For My Valentine, Asking Alexandria, Zenek (Kabanos) x2 i jakieś mniejsze zespoły podwórkowe. Niestety ten rok był słaby bo siedziałam w Holandii, ale na przyszły już zbieram bilety ;D Planuje na pewno Mystic Festiwal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie słabiutko było:

Metallica w spodku 1996,

Odjazdy 1996 

Metallica 1999 w Warszawie  - mam bilet, ale nie dojechałem. 

Inne jakieś małe lokalne.

Reasumując zazdroszczę Ci tych wszystkich koncertów - szczególnie Illusion i Kabanos

A teraz? teraz już mi się nie chce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, koncert za zajebiste! Ja byłam ostatnio 9/11 na Hinol + Polska Wersja. Teraz 21/12  Bonus RPK + goście bo to facet mojej koleżanki a swoich trzeba wspierać i potem 19/01 albo Hinol albo Śląski hip hop festiwal! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Nevertrust napisał:

U mnie słabiutko było:

Metallica w spodku 1996,

Odjazdy 1996 

Metallica 1999 w Warszawie  - mam bilet, ale nie dojechałem. 

Inne jakieś małe lokalne.

Reasumując zazdroszczę Ci tych wszystkich koncertów - szczególnie Illusion i Kabanos

A teraz? teraz już mi się nie chce 

Na Ilusion zapraszam 29.11 do Gdańska :D

Też na Metallice miałam bilet w tym roku, ale nie mogłam :< 2  lata temu wywalilam bilet na rammsteina i limp bizkit  bo mieli z nimi grac bullet for my valentine, ale w ostatniej chwili odwolali i sie wkurzyłam ze przejechalam cala polske na marne bo tylko na bulletow chcialam isc :D , a tak to byłam jeszcze 2 razy na slipknocie i w przyszlym roku tez jade :D

w ogole jak to ci się nie chce?  ja to uwielbiam szalec w pogo (na punkowych koncertach jest najlepsze) 

https://www77.zippyshare.com/v/FqbO5FMJ/file.html - apropo kabanosa

https://www77.zippyshare.com/v/ryeFcQ7L/file.html - a to z koncertu bulletów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aguska23 napisał:

ja to uwielbiam szalec w pogo

ja też lubiłem, ale teraz to już chyba z respiratorem na plechach bym musiał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty daj spokój na jednym z koncertów Farben Lehre nawet Pan w podeszłym wieku się bawił.. Ile razy mnie złapał przed upadkiem ;D Wtedy mocno ucierpiałam, w szpitalu musiałam się tłumaczyć że nie jestem ofiarą przemocy domowej bo miałam dwa siniak na ramionach wielkości 15cm tak jakby ktoś mnie trzymał za ramiona z ogromną siłą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Jeśli są gdzieś w pobliżu, to wyruszam w podróż ze znajomymi żeby posłuchać trochę muzyki na żywo. Ostatnie koncerty, na których byłem:

-IRA - Kraków oraz Bibice

-Lady Pank - Sulmierzyce

Sylwia Grzeszczak - Sulmierzyce

-Video - Szczekociny

-Enej - Kraków

-Strachy Na Lachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na

Taconafide we Wrocławiu 2018

Hip Hop Festiwal Wrocław 2018

Opener 2018

i to tyle, mam nadzieje,że powoli będzie tego coraz wiecej :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Update.

Spełniłam marzenie i byłam na koncercie Slipknota, 3 razy przekładany przez pandemie, ale w końcu się udało. Szkoda trochę że nagłośnienie kulało, lekki zawód, ale mimo wszystko odhaczone. Teraz będę polować na Metallice bo ile można to odkładać. Już kilka razy miałam okazje być, ale w ostatniej chwili coś wypadało. Nie ma co czekać bo można się nie doczekać... Biłam się z myślami czy chce mi się jechać na drugi koniec polski na Linkin Park, nie pojechałam i żałuje do dziś... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Aguska23 napisał:

Teraz będę polować na Metallice

grają w przyszłym roku w Pl, ale ceny zabijają 

https://open.fm/muzyka/metallica-w-polsce-poznalismy-ceny-biletow-6839888107043360a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×