Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Aguska23

Wiecej botów w nocy ;D

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu gram głownie w nocy i zauważyłam problem z botami, mianowicie jest ich za mało. 4 boty na team to zdecydowanie za mało gdy pojawia się duża mapa. Boty się często gdzieś blokują, chowają po kątach i bieganie po całej mapie do okoła by znaleźć jakiegoś jest mocno uciążliwe. Fakt oczywiście są mniejsze mapy na których te 4 boty to wystarczająca ilość i gdy jestem sama na serwerze wybieram takie mapy, ale nie zawsze jest taka możliwość bo gdy jest na serwerze ktoś jeszcze to raczej wybiera swoją ulubioną mapę i nie zawsze jest to mała mapka idealna na grę nocą. 

Proponuję dodanie botów proporcjonalnie do wielkości map :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak na prawdę te boty to tylko po to że właśnie jak ktoś gra nocami to żeby se chociaż fragi ponabijał, bo odznak nie wbije ;d, czasami sam gram w nocy, ale myślę że zwiększanie ilości botów nie ma potrzeby. Skoro Ci przeszkadza że na dużą mapę ciężko znaleźć bota, to skoro grasz sama nie wybieraj dużych map :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ustawic ilosc botow na kazda mape mozna by bylo. Mala mapa po 4 

Wieszka mapa juz wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka  :D

 

Skoro Ci przeszkadza że na dużą mapę ciężko znaleźć bota, to skoro grasz sama nie wybieraj dużych map

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Pomysl mi sie podoba nawet bardzo:d rozumiem doskonale:d

 

popieram jak jest mozliwosc ustawienia ilosci botow adekwatnie do wielkosci mapy

male mapy po 4 

duze mapy zwiekszyc ilosc botow do 6/7 na team 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś na innych serwerach że jak było mało osób można było wpisać komendę /malamapa i wtedy do wyboru były tylko małe mapy, nie wiem co jest prostsze do zaimplementowania na serwer to czy boty ale może warto sprawdzić też tę opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2018 o 17:29, Cross napisał:

Można zwiększyć ilość botów, ale tylko na dużych mapach tak jak mówi autorka tematu. Jestem za!!

I znowu się muszę zgodzić z @Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Znam ten problem... Jestem na TAK można by też pomyśleć o opcji kiedy w nocy gracz sam jest na mapie opcja 'rtv' nic mu nie daje bo potrzeba min 2 osoby a nie każdemu chce się czekać 15 minut ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za. Pomysł świetny. Popieram jak jest możliwość ustawienia ilości botów odpowiednio  do wielkości mapy

małe mapy po cztery, duże mapy na przykład do pięciu lub sześć  na jedną drużynę. Dobra też opcja o której pisze @weak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×