Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gora

Update forum?

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem na czym to polega bo za dużo z forum się nie bawiłem, ale nie myślicie że przydałby się jakiś taki drobny update? Popatrzcie se po innych sieciach jakie fajne forum mają, najbardziej mi brakuje zakładki "nowości" gdzie pokazują się na bieżąco posty :P. I ogólnie wygląda no tak troszkę drewno wato, może i faktycznie innym to odpowiada ale mnie tak troszkę dziwnie odzwyczaić się od przyzwyczajeń :P. Ale to tylko propozycja, czekam na zdanie innych  :P.

Edytowane przez Gora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zakladka u nas nazywa sie wyswietl nową zawartosc i jest po prawej stronie. Polecam otworzyć oczy :) A jeżeli chodzi o update forum to wiem ze coś się szykuje ale to niech administracja sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Całkiem niedawno był podobny temat, nawet oferował ktoś swoją pomoc. Jednak z tego co pamiętam zostało przegłosowane, że lepsze nasze stare, proste i przejrzyste niż oczojebne mrugające i rażące nowości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ta zakladka u nas nazywa sie wyswietl nową zawartosc i jest po prawej stronie. Polecam otworzyć oczy :) A jeżeli chodzi o update forum to wiem ze coś się szykuje ale to niech administracja sie wypowie.

O fak :D bez kitu ślepy jestem niby okularki są ale chyba to i tak za mało haha :D Dzięki, nie mniej jednak te forum i tak takie za proste, zobaczymy co wyjdzie dalej :P.

 

Całkiem niedawno był podobny temat, nawet oferował ktoś swoją pomoc. Jednak z tego co pamiętam zostało przegłosowane, że lepsze nasze stare, proste i przejrzyste niż oczojebne mrugające i rażące nowości. 

Ja tam jestem właśnie za oczojebnością, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, przejrzyście, żadne neony i błyski nie walą po oczach. Można spokojnie czytać bez obawy, że dostaniesz ataku padaczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Nie wiem czy jest taka możliwość aby dodać jakies skóry na forum. 

jaka skora Cie interesuje ? a moze futerko ? "D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kożuszek :)


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×