Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dexuu

zbanowany - steam Quinto Aim :)

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Dexuu
Nick cheatera: Quinto
Serwer: DD2
Data + dokładna godzina: HLTV od 14:27
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): STEAM_0:1:81638519
Link do dema:  http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1810281427-de_dust2-1540733220-1540734780.zip

 

0:57 - Nie rozumiem tego wirowania celownika

Pozniejsze kazde strzaly do 3:10 sa z tym wirowaniem
3:20 - Dopiero teraz to co sie dzieje, ten aim na Terroryste po prawej -.-
4:28 - Przechodzac obok drzwi po prostu jego aim wirowal nad terrorysta z przeciwnikow 
4:40 - Akcja z rodu AIM ON 
 
Proste, ale tresciwie rozpisane. Jakoze jest administratorem nie moge dac mu bana, szkoda ze znalazl sie ktos taki w administracji. Zobaczylem to na serwerze, koncowke ostatniej akcji i nie moglem przejsc obok tego obojetnie. Po tym jak to zobaczylem pozegnal sie i wyszedl.
Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

3:20 ten przeskok to najlepsze xdd i 4:40 tez sie posmialem troche :D

Edytowane przez todrunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przejrzałem demo. Gram na tym serwerze już drugi rok. W swojej karierze cs 1.6 nigdy nie użyłem czitów. Wszystko zaczęło się w pewnej kafejce mniej więcej 16 lat temu. Wtedy zobaczyłem csa po raz pierwszy, gra wydawała się fajna i w ogóle. Miałem wtedy 4 lata, dopiero poznałem csa, ale jeszcze nie grałem. Pierwsze rozgrywki z botami zaczęły się w 4 klasie podstawówki, głównie czajenie się z autokampą na mapie assault/winter assault. Granie na serwerze z ludźmi zaczęło się nieco później. Od tego czasu z przerwami gram w csa, bo lubię. Podoba mi się walka, emocje, i radość z gromadzenia fragów. Lubiłem też dawać graczom fory, przez co czułem się lepszy, (głupio z perspektywy czasu patrząc z politowaniem na ludzi, którzy nie poświęcali tak dużo czasu na granie, co dostrzegłem dopiero wtedy kiedy mi samemu zaczęło brakować czasu na grę). Moje umiejętności szybko rosły wraz z długimi treningami strzelania na DM/kazdy na kazdego czy tez only hs/gungame. Ćwiczyłem, bo lubiłem stawać się lepszy. Bolał mnie nadgarstek albo odpadała mi ręka i trzeba było lecieć po taśmę. Spotykałem dużo silnych graczy, i zawsze chciałem być od nich lepszy, co z biegiem czasu mi się udawało(albo im dorównywać). Z gry czerpie dużo radości nadal, po tych latach. Niedawno z pomocą kilku osób nauczyłem się bunny hopa :D. Gra sprawia mi radość. W tym roku zacząłem studia, na których spędzam dużo czasu(środy od 8:15 do 17:45) Zauważyłem to już dawno temu. Im mniej czasu dostajemy na swoje ulubione zajęcia, tym bardziej je doceniamy, i bardziej się w nich staramy. (Jak miałem wakacje i pozornie nieograniczony czas na grę to z nudów latałem po mapie i grałem bez starania się) A te trzęsienia to tak o se ręka trzasłem XD. Przyzwyczajam się do korzystania z myszki i jej czułości/ a może z nerwów ;p. Od dawna mam taki rytuał przed strzelaniem macham myszką, wyściskam ją dłonią, poruszam nią, wymiętoszę aż mi się dobrze ułoży w dłoni i lepiej mi się ją trzyma/przemieszcza, może stąd mi się wzięło moje przekonanie o kalibrowaniu lotu pocisku potrząsaniem kursorem.(może wiadomo o co chodzi tylko przez praktykę)

Nie przyznaję się do zarzucanych mi czynów. Wysoki sądzie, jestem niewinny. Wersja skrócona: Grałem DM godzinami ściskając myszkę do bólu stąd wprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:20 to dziwne, ale można wytłumaczyć tym ze Qunito spanikowal, gdy doszedł drugi TT.

4:40 tego juz się nie da wytłumaczyć XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Zawsze jak widziales przeciwnika to "trzesla Ci sie reka", nawet na 4:28 kiedy nie byles w stanie go widziec. Na nozu Ci sie nie trzesly, tylko na broniach. na 4:56 okolo byla taka bania, ktora naprawde zle wygladala i to wszystko jak sie wcelowywales. Wszystkie te momenty sa przeciwko Tobie

 

2. Nikogo nie obchodzi Twoja przeszlosc tylko to, co teraz nawijales. Chcesz grac na uczuciach czy o co tu chodzi? Takie gadanie to 11 letnim dzieciom:'D Zdementuj moje argumenty swoimi argumentami, ktorych w sumie nie posiadasz. Nie ma tu zadnej magii, po prostu cheatowales i tyle.

Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak serio to nigdy czitów nie miałem(gry singleplayer tak, np gta vice city na czołg) Gram bo lubię. Odpocznę na dziś i jutro się będę zastanawiać co z tym zrobić bo coraz poważniej się tym zacząłem przejmować.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu gadasz o tym samym "Uzalam sie nad soba, aby mi uwierzono" 

 

Tak serio to nigdy czitów nie miałem(gry singleplayer tak, np gta vice city na czołg) Gram bo lubię. Odpocznę na dziś i jutro się będę zastanawiać co z tym zrobić bo coraz poważniej się tym zacząłem przejmować.

"Tak serio to nigdy czitów nie miałem" 
Masz tu oczywisty dowod: 
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/51327-quinto-aim/

 

EDIT: 
Dodam jeszcze, ze skillowy gracz, nie trzyma celownika na dole, nie gra tak powoli jak wczesniejsze Twoje gry, nigdy wczesniej tez nie grales tak, jak do tego momentu

 

EDIT2: 
Nie chce mi sie pisac postow, moglbym Cie prosic o pokazanie dowodow na Twoja niewinnosc? O to rowniez prosil Cie Frankenstein

Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie dyskryminuję, ale jesteś ode mnie młodszy więc proszę przyhamuj. Zagrajmy kiedys 1 na 1 to sie przekonasz. najlepiej na mixie.

Nie będę z tobą pisał więcej. Jak ktoś chce widzieć Jezusa na przypalonym toscie to bedzie go widział.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że sprawa jest ciężka, dotyczy ona admina z którym nie raz graliśmy ale co tu jest do tłumaczenia? Nie oglądałem demka ale dla mnie sprawa jest prosta, albo demko jest spalone albo nie i tyle. Jeżeli jest spalone to nie ma tu nic do tłumaczenia a jeśli nawet było by to jakieś sensowne wytłumaczenie (wybacz @Quinto ale Twoje nie jest) to zaufanie i tak już zostało stracone i że tak powiem smród się potem ciągnie i nic z tym nie da się zrobić... Niech się wypowie najwyższa instancja.

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak uważacie. Szkoda mi tylko, że tak to się musi skończyć. Każda przygoda kiedyś się kończy. Grałem na wielu serwerach. Dziękuję wam więc za grę, jeśli wyrokiem będzie ban. Jeśli nie to będę dalej grał, ewentualnie jak mi nie ufacie możecie mi odebrać admina.

Decyzja należy do was. Ja będę z chęcią dalej grał na serwerze i z czasem przekonam do siebie ludzi.



Nie rozumiem, w ogóle co znaczy, że mam udowodnić swoją niewinność. Mam wypisać krok po kroku o czym myślałem jak grałem?

2000godzin na steamie i aimbot. Ok. 2-gi rok na serwerze i aimbot ok. Quinto bawi sie kursorem i aim ok. Chyba tak musi być bo nie mam żadnych dowodów prócz tego dema, które wygląda jak wygląda. To nie pierwszy raz kiedy administracja stwierdza u mnie aimbota bo demo tak pokazuje. Jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to lęk przed koniecznością opuszczenia serwera.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz czekać na decyzję.

 

Wiec na ta chwile prosze nie pisac wiecej komentarzy pod tym postem, jedyny post jaki bedzie to od wyzej wymienionych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o przejrzenie nie tylko tych paru minut, ale wiekszej ilosci materiału z mojej wczorajszej gry. Tam powinno być widać, że coś umiem.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Może i ja się wypowiem. Z Quinto gram już od bardzo dawna,czasami mu się zdarzają "dziwne" akcje,ale czy tylko dla niego? Nie mi oceniać czy faktycznie czitował,czy też nie,ale mogę wypowiedzieć się z trzęsieniem się reki,ponieważ mam bardzo podobnie,że mi się ręka trzęsie i nagle z niczego wychodzi głowa czy coś w tym rodzaj,więc wiem o co mu chodzi akurat z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. On tak robil caly czas

2. Omawiajac moment na midzie Fizycznie nie mogl zobaczyc goscia, moze mu tam lekko glowka wystawala i mu wirowal celownik, czy to jest normalne? -.- Tego jest za duzo jak i tu nie chodzi o aima na glowe. Ona sie trzesie nienaturalnie na model przeciwnika, na nozu tak sie nie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak jak pisalem wyżej, po czekajcie na decyzje. Sa demka i kazdy z UB'S ogladal lub bedzie dalej ogladal. Nie ma co sie kłócić w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę że zrobiła się tu lekka gównoburza że tak powiem i wydaje mi się że w tych tematach powinni się wypowiadać tylko członkowie UB Support  aby nie robiła się tu taka telenowela jaką mamy teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Niech mi ktoś prosze napisze na steam kiedy to sie skonczy bo nie dam rady psychicznie siedziec i gapic sie w forum. Pozdrawiam. Tych co we mnie nie wierzą też. Czuję się serio źle w takiej sytuacji, spróbujcie sobie wyobrazić co czuje osoba, która zostaje niesłusznie oskarżona, i jest wyzywana i szydzona przez ludzi, których uważała za towarzyszy gry. Rozumiem, że nienawiść do czitowania jest w graczach ogromna, ale proszę bez przesady (mowie o tych osobach, które mają do mnie te wrogie nastawienie) Jeśli ja czuję się teraz jakbym umierał od srodka, to co czuł człowiek skazany za gwałt i wypuszczony po 3 latach wiezienia, po przyznaniu się ofiary gwałtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTOŚ Z UB WYJAŚNI W KOŃCU TĄ SYTUACJE ? Temat leży 2 dni na forum i jest w związku z oskrażeniem "Administratora" jak by na to nie patrzeć, więc albo chłopak jest czysty i go wybielacie albo banujecie bo to jest lekka kpina ze jest taka wylewka na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5
Psychol !!!,

Nikt z UB'S nie ma "wylewki" jak to napisałeś. Wiec prosze o chwile spokoju i juz wiecej nie spamować.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×