Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: na pelnej
Serwer: dd2
Twój SteamID: -
Twoje IP: 178.235.191.15
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 27.10.2018 - 18:34:28
Powód bana: Czitujesz
Nick Admina który zbanował: RudaNaRapie
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): -

 

Pierwszy raz zdarzyło mi się dostać tutaj bana z powodem Czitujesz, przeważnie były to ssy. Ruda musi mieć poważne dowody, wiec czekam na to demko wraz z obszerną rozpiską :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uno momento, zaraz rozpisze.

Oczywiscie, ludzką rzeczą błądzić. :)

 

Po analizie demka wraz z pomocą jednego z członków UBS któremu bardzo dziękuje, wnioskuje o UB dla gracza.

Zbytnio się pośpieszyłam i za to oczywiście serdecznie przepraszam. Zrobię co w mojej mocy by tego typu sytuacje więcej nie miały miejsca.

 

Natomoast, dogłębnię analizując gracza, chciałabym nadmienić że gracz ma aktywnego bana : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/50118-ub/

 

Po przeczytaniu tematu wiem że ssy były czyste natomiast gracz nie otrzymał UB za niedostosowanie się do wzoru. 

 

 

Pozdrawiam, Ruda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Spoko  w sumie nic wielkiego się nie stało, lecz na przyszłość proponuje przed nałożeniem tego typu bana dłużej się przyjrzeć.

 

Co do sprawy aktywnego bana to potwierdzam, dostając tamtego bana nie miałem ochoty po raz enty stosować się do wzoru. Zrobicie co zechcecie, screeny były czyste i tyle mam na swoją obronę. Pragnę zaznaczyć, że w przypadku braku ub pewnie jak będę miał ochotę to zmienię nick i będę grał dalej, także sami oceńcie czy warto takie naruszenie wybaczyć czy dalej kopać się z koniem :)

 

Pozdrawiam

 

//Edit: Godzinę przestawcie 1h do tyłu <haha>

Edytowane przez LBN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co do sprawy aktywnego bana to potwierdzam, dostając tamtego bana nie miałem ochoty po raz enty stosować się do wzoru. Zrobicie co zechcecie, screeny były czyste i tyle mam na swoją obronę. Pragnę zaznaczyć, że w przypadku braku ub pewnie jak będę miał ochotę to zmienię nick i będę grał dalej, także sami oceńcie czy warto takie naruszenie wybaczyć czy dalej kopać się z koniem "

 

Serio? To strasznie słabe ale nie mi tu oceniać. Nad nami jest wyrocznia niechaj oni się wypowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny ban UB. Za grę na aktywnym banie nadaję karę 3 dni i również wygasam poprzedni ban.

 

 

Pragnę zaznaczyć, że w przypadku braku ub pewnie jak będę miał ochotę to zmienię nick i będę grał dalej, także sami oceńcie czy warto takie naruszenie wybaczyć czy dalej kopać się z koniem

Nie drażnij większych zwierząt od siebie, abyś przy kolejnym banie nie musiał reinstalować CS od nowa. Na takie cwaniactwa też mamy metody. Odczekaj 3 dni i wróć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×