Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Adrian Ch
2. SteamID: niestety nie mam chwilowo wiem ze przez to bedzie kazdy na nie ... najpozniej jutro wieczor powinienem go miec zanim bedzie zamkniety temat ... poprzedni steam niestety przepadnie nie mam emaila i nie pamietam hasla...
3. Wiek: 22
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Adrian Ch/193.33.177.21:27091/
5. Doświadczenie: 7/10
6. Napisz kilka zdań o sobie: lubie grac w csa .. niestety wiecej  czasu spedzam na grze niz jakikolwiek kontakt z narzeczona xd ... rozpoznam spokojnie odpalonego  i uwielbiam takich tepic
7. Mikrofon: tak
8. Akceptujesz regulamin admina?: tak
9. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Adrian Ch (ID: 671)
10. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48874-adrian-ch/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie!!! I nie chodzi mi o brak steam'a itp. (chociaż dziwne jest dla mnie to, że nie mogłeś poczekać z podaniem do jutra, ale mało ważne) Bardziej skupię się na Twoim zachowaniu na serwerze, a dokładniej na kulturze osobistej. Nie do przyjęcia jest dla mnie aby admin rzucał kur*ami i innymi takimi na mikro, tak jak to robiłeś podajże wczoraj, gdy tylko ktoś Cię zabił (średnio co 30 sek) . A już w ogóle nie powinna mieć miejsca dyskusja  z adminem, który Ci zwraca uwagę. Oczywiście nikt nikogo nie zlinczuje jeśli ten raz czy dwa na mapę sypnie jakimś "epitetem" ale ile można? Wyobraź sobie, że jest 15 graczy i każdy zacznie sypać wiązankami na mikro, sory ale ja wtedy podziękuje za grę i tyle (ale to może kwestia wieku) Tak więc popracuj nad sobą bo jak na razie to mojego poparcia nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Poprzednio podanie złożyłeś w kwietniu, a rangę odebrano Ci już w czerwcu za absencję w grze i na forum. 

Pomijając już ten brak steam'a i tak jestem raczej sceptycznie nastawiony do Twojego podania. 

Póki co NIE, nie ufam Ci. Nic do Ciebie nie mam, ale jaką mamy gwarancję, że znowu takiego wałka nie wykręcisz po miesiącu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Napisze znowu to samo, Adrian składając podanie musisz mieć każdy PKT. 
Koledzy wyżej pisali, na temat twojego zachowania. Popraw to daj się poznać z tej dobrej strony.

Pamiętaj kup steam nastepnym razem jak bedziesz chcial złożyć podanie. 
 

jestem na Nie, niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

 

Aktywnosc z ostatnich 2tyg +

Wiek +

Doswiadczenie +

 

Lecz dwa najwazniejsze pkt nie spelnione

 

Kultura osobista ----- zdaza Ci sie podczas jednej mapy przeklnac wiecej razy niz ja przez caly tydzien, wulgaryzmy za kazdym razem jak Cie ktos zabije.

 

Konto steam z gra cs 1.6 ---- piszesz ze bd dzisiaj, sie okaze

 

Jak narazie na nie.

Popracuj nad kultura osobista, zakup orginalna wersje cs1.6 i zloz podanie za 2-3tyg;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skoro nie masz STEAM'a, to czemu składasz podanie? Kupisz, wtedy złóż.

Odnośnie kultury już szkoda wypowiedzi - każdy powinien prezentować sobą jakikolwiek poziom.

 

Jestem przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie jest niekompletne - brak punktów na koncie (wybrałeś je zamiast 5 reklam). Aby mieć większe szanse następnym razem radze popracować też nad rzeczami wspomnianymi powyżej bo poparcie graczy jest również ważne.

 

 

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
Petrus,

Kolejne niekompletne podanie zakończy się warnem.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×