Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PerSempre

Problem przy strzelaniu

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

borykam sie z problemem "slepakow" otoz od jakiegos czasu (zaraz po przeprowadzce) gdy gram w cs jak wymierze prosto w glowe naboje tak jakby przelatuja i nie zadaja obrazen 

gdy podejde kogos od tylu czesto jest tak ze wywale caly magazynek w plecy i nic mu nie zrobie... na dluzsza mete to troche denerwuje 

wiece moze jak to naprawic? 

 

 

pc swiezo po formacie

win 7 profesional 64 bit

intel core i3 2x 3.30ghz 

4gb ramu

grafika geforce gt 730

 

bawilem sie z rozdzielczosciami na windscreen i normal na wszystkich problem wystepuje

zaznnaczalem opcje  na wspomaganie slabszych kart graficznych 

 

dodam ze jak zostawie pc wlaczonego na 2-3 dni i gram na "rozgrzanym" to problem znika lecz jak go wylacze na 30 min  i wlacze to kapiszon znowu problem powraca

 

a nie moge przeciez zostawic pc wlaczonego na kilka msc 

Edytowane przez PerSempre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale grałem na win 7 i win 10 i win xp i jakoś mi się nic takiego nie działo więc na 100% nie jest to od rodzaju oprogramowania. Może wersja (akurat ten egzemplarz) ma jakieś bugi, albo został źle zainstalowany, nie wnikam ale nie jest to od rodzaju systemu. 

 

 

dodam ze jak zostawie pc wlaczonego na 2-3 dni i gram na "rozgrzanym" to problem znika lecz jak go wylacze na 30 min  i wlacze to kapiszon znowu problem powraca

 

 

Szukałbym bardziej problemu w sprzęcie bo na 100% w nim jest problem, o czym świadczy cytat powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czasami pomaga przywrócenie starszych wersji sterownika graficznego. Nie zawsze nowsze jest lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

witam . Jeśli chodzi o win to na pewno nie jego wina bo grałem na xp 7 8 i 10 i na każdym pojawia się taki problem wiec tu nie szukaj problemu . Może to przez opóźnienia w grze przez internet ale to było by raz na jakiś czas wiec to tez odpada . Jak znajdziesz przyczynę to daj znać bo tez mam podobny problem już od kilku lat   hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam . Jeśli chodzi o win to na pewno nie jego wina bo grałem na xp 7 8 i 10 i na każdym pojawia się taki problem wiec tu nie szukaj problemu . Może to przez opóźnienia w grze przez internet ale to było by raz na jakiś czas wiec to tez odpada . Jak znajdziesz przyczynę to daj znać bo tez mam podobny problem już od kilku lat 

 

 

juz wiem gdzie lezy problem,

 

wszystko lezy po stronie dostawcy internetu, posiadam t-mobile bezprzewodowy i to wlasnie od tego, da sie to naprawic czytalem w necie lecz cos za cos, po grzebaniu w konfiguracji sieci sa skutki uboczne i wole zostawic jak jest.

 

Temat Prosze zamknac, sprawa wyjasniona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: na prośbe Autora

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×