Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
why

„10 tokenów za KLAPSY, 25 za pokazanie PIERSI” – 7 metrów pod ziemią #34

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś w moim odczuciu YouTube stał się telewizją poniekąd. Uwielbiam oglądać dokumenty i ciekawostki. Łapcie to i jeśli was zaciekawi, zerknijcie na resztę materiałów.

 

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura (gość, który to prowadzi) zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

 

Łapcie:

 

 

 

Na marginesie pozwolę sobie na delikatny wstrzyk: RudaNaRapie? Chyba Cię namierzyłem. - Psychol !!! tylko mnie nie bij. Jestem specyficznym człowiekiem o dość skrzywionym poczuciu humoru... :

Edytowane przez why

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@RudaNaRapie pewnie to dla niepoznaki, nie chciałaś aby ktoś Cię poznał a jednak :D

A tak na serio to całkiem niezły materiał z tego wyszedł, widać że gość profesjonalnie do tego podchodzi i się przykłada. Nie wiem jak z resztą odcinków ale tu poruszył ciekawy i intrygujący temat, z chęcią zobaczę co tam jeszcze nakręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem chyba wszystkie odcinki tego kanału, i faktycznie prowadzący podchodzi do tematów profesjonalnie. Jeden z niewielu kanałów warty uwagi na polskim YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no Ruda, nie przesadzaj, włosy nie są takie złe, chociaż bardziej przypominają mi perukę jak naturalne, ale może to takie światło. :D

 

PS. Ruda czyni cuda. Nie nabijam postów do podania. Komentarz może mało merytoryczny. Wybaczcie, ale próbuję "ożywić" forum.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×