Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
why

Porządek w kanałach, ikony, rangi i najważniejsze - poprawna permisja dla użytkowników

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekipę Kopytka, witam graczy i wszystkich zainteresowanych!

 

Naprawdę aż boje się pisać ten wątek przeglądając poprzednie ale zaryzykuję... Dosyć często ostatnimi czasy użytkuje Kopytkowego TS3 i gdzieś nie wiem dlaczego irytuję się czymś na co tak naprawdę nie mam wpływu albo nie powinno mnie to ruszać ani ziębić a mianowicie rozłożeniem kanałów na serwerze, separatorami pomiędzy nimi, brakiem rang użytkowników i ich ikon, ikonami kanałów, których również nie ma...

 

Wracając po długiej przerwie do gry w CS'ka akurat trafiłem na Kopytko gdzieś w zakładce 'Internet' i jakoś wróciło do mnie wszystko sprzed lat, spodobało się, zostałem (nie puszczam się gdzie indziej... :P) i chce pomóc bo mogę i mam do tego narzędzia czyt. umiejętności.

 

Jaki mam plan? Co chce właściwie zrobić?

 

Na wstępie poprosić kogoś z dostępem do panelu głównego zarządzania serwerem czy do ssh o ile ten serwer stoi na jakimś VPN'ie/VPS'ie czy coś - nie wiem, nie przyglądałem się, nie sprawdzałem nic jeszcze... :P o zrobienie backupu całości serwera (wiem co robię i jestem tego pewny ale zawsze wolę się zabezpieczyć)

 

Poprosić o danie mi rangi Query Admin (pewnie z panelu zarządzania czy tam z poziomu konsoli serwera 'telnet')

 

Wystrzelić w kosmos wszystkie rangi i kanały na serwerze i stworzyć je od nowa (czy jeśli będzie taka potrzeba i zobaczę, że za dużo jest namieszane to zresetować serwer)

 

Znalazłem na kompie paczki płatnych ikon oraz masę swoich własnych, których jestem autorem - ikony zarówno dla kanałów jak i rang.

 

Dlaczego tutaj tak szczegółowo się rozpisuje? Ku przestrodze bo przeczytałem wątki poprzedników i chłodne podejście administracji!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

I na koniec podzielę się z wami pierwszą myślą, która mi przyszła do głowy po wejściu na TS3 a zrobiłem to chyba w drugi dzień gry na Kopytku - tak ot, wszedłem zerknąć co się dzieje na TS3 i myślę: "Ej, no kurde! Halo?! No paskudny ten serwer w porównaniu do forum, nikt tu nie siedzi - wychodzę. (nikt nie siedział bo złe permisję ustawione, dopiero później to zauważyłem w statusie -> Current Clients: 21 / 50)"

A więc no jest dla kogo to robić - a nóż ściągnę w przyszłości swój stary Tibijski team, który zawsze jakiś donejcik trzaśnie dla Kopytka za użytkowanie serwera TS3 a i w CS'ka chłopaki strzelają. Fajnie jak coś jest i tętni życiem...  yo

 

Pozdro i dzięki za uwagę,

why - chcący zostać cichym opiekunem Kopytkowego TS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Faktycznie serwerek TS3 wymaga modernizacji a jeśli Petrus jest opiekunem i on robił kanały/rangi i permisję to nie przyłożył się za bardzo albo po prostu nie miał czasu czy umiejętności - Faktycznie jest ponurno i smutno, kanały się zlewają. Dajmy szanse why? i Music Bot musi być obowiązkowo nie wspomnę o AFK niech będzie tylu użytkowników na TS3 co graczy na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie każdy przywiązuje wagę do estetyki. Dla mnie ma być prosto i funkcjonalnie, i obecnie tak jest, ale jeżeli chcecie odświeżyć wygląd, no to co ja mam powiedzieć... No to super.  :mrgreen: Tylko nie przesadzajcie, to nie choinka, więc nie strójcie jej jak na wigilie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Autor tematu online ostatnio 2 tygodnie temu.

Na chwilę obecną nie szukam query admina na serwer TS3. Niemniej jednak z chęcią przyjmiemy opiekuna serwera z ograniczonym dostępem do panelu lub zwykłych adminów serwera. Z uwagami wizualnymi lub też dotyczącymi bezpieczeństwa na serwerze zapraszam na PW, chętnie omówię temat.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×