Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

CS:GO za darmo

gotv

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darek

Darek

Narf!

• Junior Admin
  • Opiekun [DM+BF2], UB Support, VIP
  • Reputacja: 1852
  • 5111 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:24

header.jpg?t=1531327896

Jak podają oficjalne źródła dziś wieczorem - około godziny 19:00 - zostanie udostępniona możliwość pobrania CS:GO na Steam za friko. Oczywiście są haczyki. Na darmowej wersji będziemy mogli grać tylko w trybie offline i oglądać mecze z GOTV.

Counter-Strike: Global Offensive w sklepie Steam: https://store.steamp...obal_Offensive/

Źródło: Steam

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Frankenstein

Frankenstein

Psychika siada <3 chcesz klapsa?

• UB Support
  • Donator, Opiekun [DD2], VIP
  • Reputacja: 421
  • 695 postów
  • STEAM_0:0:239238838
  • Nick w grze:Psychol !!! / Sigma/ Frankenstein
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:59

w sumie mozna kupic wszystkie czesci CS na allegro za 20/25 zeta xD 

Dołączona grafika

#3 weak.

weak.
  • Admin [FFA]
  • Reputacja: 288
  • 350 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 17:58

Ciekawe, ciekawe. Może się skuszę, zawsze chciałem wypróbować CS:GO ale jakoś tak zawsze brakowało chęci do zakupu w ciemno, wiele o nim słyszałem dobrego i złego a wolę przekonać się sam, teraz mam okazje. Teraz pytanie jak długo potrwa ta promocja i czy później można będzie ją "ulepszyć" do normalnej wersji aby grać normalnie online? Czy w wersji offline są boty czy coś? Wie ktoś coś na ten temat? Ja niestety narazie nic nie mogę sprawdzić bo w pracy jestem :D

bvXdAoV.jpg

#4 Darek

Darek

Narf!

• Autor tematu
  • Junior Admin
  • Opiekun [DM+BF2], UB Support, VIP
  • Reputacja: 1852
  • 5111 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 08:43

Tak, w wersji offline na pewno są boty. Nie powinno być problemów z przejściem na płatną wersje - w sumie taki jest ich plan. Zobacz za darmo część gry, a potem kup pełną wersje - taki sposób na przyciągnięcie większej ilości graczy. To co udostępnili to jakby wersja demo gry. Jak długo będzie dostępne tego nigdy nie wiadomo.

Darmowa wersja jest już dostępna.

#5 detonator

detonator
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • 89 postów

Napisano wczoraj, 22:23

CS:GO od steam 49kb/s :0dash2:   daruje sobie , 7 giga = 2 dni zaciągania, żeby tylko obczaić. o/

A tak wogóle to nie ma jakiegoś DEMO CS:GO ?                                 <sparta>

T o u r i s T             www.cs-kopytko.pl 

1zwyjkm.jpg  2s97zlu.gif

www.cs-kopytko.pl                                         T o u r i s T