Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Informacja od ilu graczy w CT gramy na B

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta jak sami wiecie, jakaś część graczy chodzi na B jak jest 4 w TT/CT i to w sumie często się zdaza że gracz w CT nie wie że B nie działa jak nie ma 5 graczy w Ct tak samo co do graczy TT, więc jestem za tym by była informacja ogólna od każdej rundy, że B działa lub Nie działa w zaleznosci od ilości graczy w CT. Za nie przestrzegania tej zasady kick, uderzenie lub ban na 5 min. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie przestrzeganie? Ja czasami specjalnie jako Tt idę od B by zrobić plecy od respa CT. Nie wiem jak chcesz to wcielić w życie. Jeżeli chodzi kicki uderzenia lub bany jestem zdecydowanie na nie bo to będzie słabe. Za nie wykonywane cele jasne ale nie dlatego że ktoś ma inną wizję przejścia po mapie. Trzeba się jako team dogadać i czy wszyscy idą gala czy się rozdzielają czy co komu co się zywnie podoba.

 

Co do informacji czy B działa czy nie jestem na tak chociaż to taki dodatek który może być ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz 4 w CT i idzie 1 lub 2 graczy z CT na B i tam stoją chociaż im się mówi że B nie działa a Tt biegnie długa i gala to co maja gracze zrobić? Giną. A tamta dwójka dalej na B jest, serio? I też nie dziwie się gracze czasem wychodzą jak graja nie ogarnięte dzieci które zamiast grać zwiedzaja B, trupa i resp Tt... A na końcu łaskawie idą na A

 

Albo biegną z paka na B jak B nie działa i chcą planotowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jedynie przypomnieć że T na podłożenie paki ma prawie cały czas przeznaczony na rundę  (nie pamiętam ile trwa runda 1:50?) i to czy wbiegnie tam od razu czy poczeka to wybór który należy do nich jak i od obranej przez nich taktyki. Można tak jak wspomniała @RudaNaRapie zrobić plecy od B lub jak ktoś zostanie sam bez paki próbować wyciągać CT, jak wiadomo "Jak wrogów kupa to i bohater dupa...". Co do informacji to często stali bywalcy informują przez mikro o tym czy B działa czy też nie. Taka informacja może być i pomóc w zorientowaniu się że B nie działa ale nie powinna być ona wyznacznikiem kary za to że ktoś tam pobiegnie. Dodatkowym minusem może być zniechęcenie graczy do serwera lub adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz biegnie z paka na B, pada bo B nie działa i paka leży.. W tym momencie gracze z CT idą na B i co? W dupe dostają przez dziwne zachowanie gracza który nie wie że B działa od 5 CT. I w tym momencie Tt biegnie po pake bo wszyscy znajdowali się na długiej. Dla mnie informacja powinna być. Bo nawet jak powiesz przez mikro że B nie działa to gracz może nie usłyszeć.. Wczoraj spotkałem się z tym kilka razy biegnie się na A a paka na B.. Serio? To tylko przeszkadza w grze a z drugiej strony ułatwia CT. Z kara chodziło mi o to, że gracz z CT chodzi ciągle na B jak mu nawet mówi się że B nie działa.. Ile razy słyszałem jak ludzie mówili "debil na B siedzi" i te różne teksty.. Mnie też wkurza to że gracz olewa to co się mówi do niego.. No sorry jak ma się przemówić do Gracza?

 

Kick, uderzenie może z banem na 5 min przesadziłem. Informacja powinna być co runde dla graczy że B działa lub Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi ale jak dla mnie to sama informacja nie może być równoznaczna z karą. Jeżeli jest to nagminne i co runda się powtarza to całkiem inna sprawa, ale warto to najpierw wyjaśnić przecież każdy kiedyś zaczynał i może to właśnie taka osoba. Co do kary jak dla mnie wystarczy slay i tyle, ktoś straci broń kilka razy to się nauczy, tylko najpierw wyraźne ostrzeżenie co się stanie.

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam , ja proponuje wcielenie plugnu ktory odblokuje wejscie na b bopier od 5 w ct... ale jednoczesnie wejscie z tt do dolnego trupa i od dolnego trupa proponuje zostawic wolne..! plugin taki jest zapraszma na  strony plugini.ing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje o blokadzie BS B przy określonej minimalnej liczbie graczy są na serwerze. Podczas plantowania bomby na B wyświetlają się również komunikaty na hud o blokadzie wraz z instrukcją, aby iść na BS A.

Odnośnie pozostałych dylematów przypominam, że serwer ma charakter FFA (free for all). W opisanych wyżej sytuacjach, gdy gracze chodzą notorycznie na zablokowany BS admin powinien informować (tsay, psay) i udzielać instrukcji jak należy grać. Nic więcej nie możemy zrobić, bany nie wchodzą w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×