Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ArtuurPL

odbanowany Ub proszę

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:ArturPL
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID:VALVE_20,65194079
Twoje IP:Nie podam
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):25.07.2018 - 11:12:20
Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował:Billl cyferka
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):Nie mam ssy a przeszukiwałem całego csa i nie dało mi to ssy gram tu od 2 dni ponieważ mój kolega THC podał mi ten serwer bardzo mi się spodobała tam atmosfera i w jednej chwili kiedy chciałem grać już ostatnią mapkę dostałem bana zdziwiłem się ponieważ jestem czystym graczem tak jak THC gdyby THC wiedział że jestem typem gracza który lubi grać na Cheatach to by mi tego serwera nie podał ponieważ rozmawiałem z nim parę dni temu o tym serwerze i powiedział że gra się tam spoko i spytał się mnie czy też chce na nim zagrać odpowiedziałem mu że tak i podał mi tego serwera IP i grałem se normalnie i w jednej chwili dostałem bana żebym wstawił SSy ale jest problem że tych SSy NIE MA!

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy i jak najszybsze Ub

Pozdrawiam:Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo z czasu nałożenia bana czyste, więc UB dostaniesz, ale następnym razem zadbaj o SS'y, bo zasadę mamy prostą - brak SS = brak UB. W tym celu możesz zmienić wersję CS'a. Polecam naszą, prawidłowo skonfigurowaną CS 1.6 Non Steam by cs-kopytko.pl, lub tę wersję: http://downloadcs16.pl/, która również nie powinna sprawiać problemów, albo poprawnie sobie skonfigurować obecną. Zapraszam do gry!

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×