Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Przywitanie VIPA a na chacie widać "opiekun, admin"

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiadomo robi się co raz więcej graczy na dd2 i nikt nie powie, że nie jest tak hehe

 

mamy wprowadzone modele postaci vipa.

 

@Xzentley i ja rozmyslalismy nad tym by VIP był witamy napisem np "VIP Xzentley wbija/wchodzi na serwer"

 

 

 

Druga sprawa na innych sieciach tak samo jak na sieciach Cs source widać napis jak jest prowadzona rozmowa np: Opiekun Psychol napisał lub Admin Galominek

Gracze będą wiedzieć, że na serwerze jest admin tak samo i nie będzie problemów bo większość graczy nie wie czy jest admin/opiekun wiec moim zdaniem powinniśmy to wprowadzić.

 

Jaka jest wasza myśl na ten temat?

 

I ostatnia sprawa. Co myślicie o vipie darmowym w godz 22 lub 24 do 6.00???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zdążą mi się grać na takim serwerze gdzie tak piszą, uważam że to fajne wyróżnienie i może więcej osób wtedy się na tego vipa zdecyduje. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do przywitania to jestem zdania że może to zachęcić graczy do kupowania Vipów i być bardziej rozpoznawanymi na serwerze, więc tak.

Co do pokazywania czy jest admin czy opiekun jestem na nie. Gracze mogą wejść na forum i sprawdzić kto jest kim (chociaż stali bywalcy serwera i tak wiedzą do kogo pisać), poza tym ktoś kto się odpala wiedząc że jest admin, nie zrobi tego tylko poczeka aż admina nie będzie a będzie wiedział kiedy już może bezkarnie to zrobić. Będzie to zabawa w kotka i myszkę bo jak admin wejdzie to znów zacznie grać normalnie i będzie trzeba sprawdzać demka itd. co wydłuży cały proces i będzie denerwować graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Mi się wydaje, że gracz który będzie odpalony nie bedzie czekał jak admin pójdzie. Na innych sieciach to działa i ciągle jest dużo osób.

 

Prawda jest też taka nawet jak gracz odpalony dostanie bana od admina i będzie wiedział kto go zbanowal to i tak wejdzie, nie raz przekonałem się banujac kilka razy tego samego gracza i wiedział że jestem i gram. Tu chodzi bardziej o nowych graczy którzy nie wiedzą kto jest adminem i nie mają konta na forum, ponieważ nie zakładają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@topic

rozumiem, że masz dużo pomysłów, ale temat strasznie chaotyczny. Temat dotyczy defacto jednej rzeczy, a dopisanych jest jeszcze kilka pobocznych.

 

 

Gracze będą wiedzieć, że na serwerze jest admin tak samo i nie będzie problemów bo większość graczy nie wie czy jest admin/opiekun wiec moim zdaniem powinniśmy to wprowadzić.

Przez wiele już tematów były wałkowane przez adminów prośby o nadanie anonimowości w ich działaniach (usunięcie nicku w informacjach, który admin zbanował itd.). Jest to ewidentnie przeciwna propozycja.

 

 

uważam że to fajne wyróżnienie i może więcej osób wtedy się na tego vipa zdecyduje. Jestem na tak.

 

Co do przywitania to jestem zdania że może to zachęcić graczy do kupowania Vipów

Są to tak mało istotne aspekty bycia vip'em na serwerze, że raczej na nic to nie wpłynie. Jest to proste urozmaicenie. Rzecz w tym, że nie zawsze te proste urozmaicenia oraz ich zbytnie nagromadzenie są pozytywne.

Prefixy na say dla VIP'a już są, tak w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro inni chcieli by nie było widać kto dał bana, ok. Ale informacja że vip wbija na serwer moim zdaniem będzie lepsze niż prefiks na chacie.. Moim zdaniem można to wprowadzić, co myśli reszta graczy? Bo same moje wypowiedzi nie wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to mało istotny aspekt ale wiecie w jakim świecie żyjemy. Ludzie lubią być wyróżniani. Mi brak tego nie przeszkadza natomiast podbijam, fajny dodatek do całokształtu vipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×