Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

59 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Są szybsi... <faja>

Mówisz o sobie :D? Opowiadaj, lubię słuchać :P

 

To zależy od sytuacji, w niektórych w ogóle się nie spiesze :D

To się chwali

 

Dobra, dobra, Galo nie mądrz się tylko miałeś iść spać chyba, bo jutro do roboty. Znów Cię będę budzić rano? 

Ooo panowie, jaki słodki związek ❤❤❤ mnie też możecie budzić, ale jutro nie trzeba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ooo panowie, jaki słodki związek ❤❤❤ mnie też możecie budzić, ale jutro nie trzeba!

To musisz pogadac jeszcze z psycholem bo on tez do tego należy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Galo miałeś nie mówić co i jak :)

Po drugie Xzentley pamiętam co mówiłem hah jak coś to wiesz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To musisz pogadac jeszcze z psycholem bo on tez do tego należy :D

Załatwię to moim urokiem osobistym! Wtedy mogę liczyć na budzenie na życzenie? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwię to moim urokiem osobistym! Wtedy mogę liczyć na budzenie na życzenie? ?

Oczywiście, to budzenie będzie codziennie inne, raz poduszka, raz wyciągnięciem za nogi, a czasami jakoś łagodniej to zależy od sytuacji. Zgadzasz sie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to budzenie będzie codziennie inne, raz poduszka, raz wyciągnięciem za nogi, a czasami jakoś łagodniej to zależy od sytuacji. Zgadzasz sie ? :D

Byle by nie zimną wodą, takto zgadzam się na wszystko chociaż jestem bardzo nieprzyjemnym człowiekiem gdy się mnie budzi. Więc radzę na dużą odległość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle by nie zimną wodą, takto zgadzam się na wszystko chociaż jestem bardzo nieprzyjemnym człowiekiem gdy się mnie budzi. Więc radzę na dużą odległość

 

Zimna woda tez jest w naszym menu :D spokojnie my się nie boimy nas jest trzech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle by nie zimną wodą, takto zgadzam się na wszystko chociaż jestem bardzo nieprzyjemnym człowiekiem gdy się mnie budzi. Więc radzę na dużą odległość

 

:2patyk:  tak mi się nasunęło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimna woda tez jest w naszym menu :D spokojnie my się nie boimy nas jest trzech :D

 

Pff, nie wiesz jaką mam moc gdy ktoś mnie budzi no właśnie Was jest tylko trzech!

 

:2patyk:  tak mi się nasunęło :D

Dokładnie, bez kija nie podchodz :D Ale odrazu mówię że to jest jeden z nielicznych momentów gdy jestem nie miła, na codzień jestem oazą spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zobaczyć! Zaczniemy od zimnej wody :D

Haha, lubię jak facet ma wysokie ego ale przydałby się jeszcze instynkt przetrwania

 

Ah te Kopytkowe romanse xD

Absolutnie, żaden romans się jeszcze nie zaczął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, we trzech to wytrzymamy :D

 

Właśnie to nie romans, to tylko poznawanie się :D

Życzę powodzenia, haha. Ta rozmowa chyba zbiega na zły tor!

Dokładnie, trzeba się najpierw dobrze poznać!  :mrgreen:  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisze swojego ostatniego posta. Zapraszam również na dm :D

DM? Pff tylko dd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Galominek ale wiesz że @RudaNaRapie się dopiero uczy grać? Ja mam problem z ogarnięciem co się dzieje na DM+BF2 a co dopiero osoba która rozpoczyna swoją przygodę z CS'em. Ty chyba chcesz zniechęcić koleżankę, boisz się że będzie lepsza i spuści Ci bęcki jak już się rozkręci co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

@Galominek ale wiesz że @RudaNaRapie się dopiero uczy grać? Ja mam problem z ogarnięciem co się dzieje na DM+BF2 a co dopiero osoba która rozpoczyna swoją przygodę z CS'em. Ty chyba chcesz zniechęcić koleżankę, boisz się że będzie lepsza i spuści Ci bęcki jak już się rozkręci co? :D

No to ładnie, tu zamiast odrazu nowej koleżance przekazać żeby tam to się jeszcze nie wybierała to on odrazu na głęboką wodę rzuca! Ahh, troszkę się podszkole i się spotkamy gdzieś na celowniku ????????????️‍♀️

Edytowane przez RudaNaRapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz, tam są jakieś odznaki i umiejętności czy nie wiadomo co jeszcze... Ludzie potrafią zniknąć lub unieruchomić Cię lub jeszcze nawet coś innego, sam nie wiem dokładnie - może ktoś to lepiej wyjaśni :D

To już nie jest normalny CS tylko jakiś wybryk i podziwiam ludzi którzy tam grają, na prawdę. Może bardziej by Ci się tam spodobało, nie wiem ale jak na początek to ja bym odradzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×