Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michał (BrY )

Czy tak ma to wyglądać ?

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 Zwracam się o ogarnięcie admina chyba "~Strong" ponieważ jak nowa mapa się nie zaczęła to zaraz zmiana mapy.

Moim zdaniem to jest bez sensu wybierać sobie mapę taka jak on chce.

A zresztą jak by inni chcieli zmianę to można sobie nominować mapę i wpisać rtv.

 

No chyba że tak ma robić to SORY.   Ale gram z 2/3 miesiące i pierwszy raz widzę żeby ktoś z adminów tak robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Popieram CIE BRY;D,Strong zmienia se mapy na jakie chce, gram tu od 6 miesięcy to pierwsza taka zmiana map odkąd tu jestem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nie szukam zaczepki. O jakoś mi nie wyskakuje twoje vote :P   Po prostu Ja się pytam czy to ma tak wyglądać . Fajnie cieszę się że masz adma i wg ale używaj z głową !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze jak najdokładniejszą godzine, na której doszło do zdarzenia. Jeśli nie pamiętasz dokładnego czasu to podaj w przybliżeniu oraz na jakiej mapie miało ono miejsce.

 

 

PS: Tutaj na przyszłość kłania sie wzór skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De_rast_1337.   

 

koło 17.

 

Wczoraj to samo i coś w tym samym czasie ale juz nie wiem jaka mapa była ale była cs_wiocha i nastepa  i znowu cs_wiocha jak dobrze kojarzę. 

 

Sorry że do wzoru się nie sugerowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla mnie to ściema. Nie gram na DM regularnie, a raz na jakiś czas, ale nie pamiętam, aby ktokolwiek na u@ prosił mnie o zmianę mapy... Jak ktoś chce zmiany, to niech sobie wpisze RTV. Po to jest to. Jeżeli się nie uzbiera wymaganej ilości RTV do zmiany, to widocznie gracze nie chcą zmieniać. Dodatkowo można nominować mapy, by podczas głosowania wybrać mapę, którą chce się zagrać jako następną. Nie rozumiem w takim układzie zmian przez Admina, i dla mnie jest to zbędne, wręcz niedopuszczalne. Zmieniaj sobie mapy na jakie chcesz o 3 w nocy jak grają same boty, a nie w środku dnia przerywając tym samym rozgrywkę wszystkim graczom, a jak jakiejś mapy nie chcesz grać, to poczekaj. Przez te 20 min korona z głowy Ci nie spadnie. Twoim zadaniem jest banowanie odpałów, i ogólne trzymanie porządku na serwerze. Nie nadużywaj władzy, bo obróci się to przeciwko Tobie szybciej niż myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Zadna ściema tylko pisze na @@ ze jak cos to maja pisac u@ jaka chcą mape i wtedy jak wiekszosc graczy chce inna mape to daje do głosowania te ktore mi podali :D Proste chyba hmm? i każdą mape chce grac bo każda mi sie podoba i nie mam zamiaru ani nie miałem zmieniac pod swoje zachcianki mapy .. 

Edytowane przez ~Strong~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@~Strong~, nie ma możliwości aby admin zmieniał mapy na prośby graczy. Istnieją pewne wyjątki, ale raczej one nie dotyczą adminów testowych i są poprzedzone każdorazowo vote.

Na końcu każdej mapy jest vote, w którym gracze wybierają mapy nie bez powodu. Pamiętaj również, że wszystkie wiadomości oraz wykonywane działania są logowane i można je bez problemu zweryfikować.

 

Zabawa adminem zakończy się utratą poszczególnych flag lub całkowicie uprawnień, także proszę poważnie podchodzić do obowiązków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×