Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nonest

odbanowany ub non est

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:`Non est potestas nisi a deo.^^
Serwer:DM+BF2
Twój SteamID:'VALVE_2:0:809422870
Twoje IP:83.31.149.4
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):
Powód bana:SSY
Nick Admina który zbanował:Strong....
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  Nie mam znów to samo dostałem ssy i nie zapisały mi się, ściągnąłem nowego cs;'a może to coś pomoże 

 

 

 

 

Xzentley  sprawdz demko moje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zwróciłeś uwage, że screeny mają nazwe w stylu HalfLife00.tga?  Wejdź w systemową wyszukiwarke, wybierz szukanie w wszystkich dyskach, plikach systemowych i ukrytych i wklej tą fraze. Jeśli wciąż nic, wpisz HalfLife00.pcx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE wiem co jest nie mam nic takiego :/ Ściągam nowego c'sa morze to coś da- możecie zobaczyć demko moje i zobaczycie ze czysto gram  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Admina banującego o rozpisanie dema. Ma na to 24h od czasu napisania tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm krótko pisząc Pan nonest biega z awp i strzela  w ściany i dziwnym trafem za kazdym razem trafia... dałem ss i moim zdaniem ma wspomagacze.

 

Grałem z tym panem juz na innym serwerze pod innym nickiem :D tez z nim były te problemy tylko ze na forum juz sie tak nie dawali oszukiwać 

 

Tyle mam do napisania nie ma co wiecej pisac dałem ss niech je da proste (Ma bardzo dziwne problemy z ss) haha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Jasne jest napisane ze masz demko rozpisać, a na innym serwie z tobą nie grałem, czekaj kupie steama i zobaczysz ze będziesz dostawał baty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak aima mam odrazu:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie jak bd grał wrzuce swoje demko jak gram i zobaczysz gogusiu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@~Strong~, nie wymądrzaj mi się tutaj, tylko demko rozpisuj. Ja chyba wyraźnie napisałem? Nie chcę, abyś wrzucał mi demka, chcę dokładnej rozpiski z akcjami co do sekundy. Skoro dla Ciebie gracz używa wspomagaczy, to nie będzie problemem rozpisanie "spalonych" akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie sprawdzam demek ani ss'ów ale widzę że ewidentnie @~Strong~ masz z tym jegomościem na pieńku, to jest już Twój kolejny ban dla @nonest'a, chociaż wiesz że ma problemy z tymi ss'ami. Nie wnikam do końca czy oszukuje z tymi ss'ami czy nie  ale wiedząc co jest na rzeczy weź rozpisz demko i będzie po problemie. Pomijam to że Twój wcześniejszy ban został obalony przez @Xzentley'a i gość okazał się czysty. Może na prawdę dobrze gra a może faktycznie używa wspomagaczy w takim wypadku zawsze możesz się poradzić bardziej doświadczonego admina i wezwać go na serwer aby potwierdził Twoje przypuszczenia, tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Dawno byś już rozpisał demko.. Jak ktoś prosi z ub o rozpisane demka zrób lub po prostu przyznaj się, że błąd zrobiłeś jakiś. Da mu UB i znowu ss dostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie rozumiem Twojej postawy @~Strong~, chcesz być adminem a to nie tylko przywilej ale i odpowiedzialność. Wziąłeś to stanowisko na siebie to bądź konsekwentny skoro uważasz że masz racje i gość gra na wspomagaczach rozpisz demko. Możesz mieć rację a jeżeli okaże się że pomyliłeś w swojej ocenie weź to na klatę i przyznaj się do błędu, każdy je czasem popełnia bo nikt nie jest nieomylny. Są to Twoje początki w adminowaniu i chcesz dobrze, ja to rozumiem ale nie zniechęcaj się i pokaż że to może inni się mylą a nie Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Kiedy dostanę UB grać się chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nie będę przedłużać, bo szkoda czasu. Jest to drugi ban Admina na naszej sieci, więc przymrużę oko i podaruję, ale następnym razem jeżeli ja lub inny członek UBS prosi o rozpiskę, to należy to zrobić bez dyskusji - to jest obowiązek, i tyczy się każdego Admina. 

@~Strong~, jeżeli dalej uważasz, że w/w gracz gra na wspomagaczach, rozpisz demo w tym dziale: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/57-anticheat-zg%C5%82o%C5%9B-czitera/. Pamiętaj też, że SS'ów nie robimy profilaktycznie, dla sprawdzenia, czy gracz czysty czy nie, a wtedy gdy mamy 100% pewności, że gracz używa wspomagaczy. Jeżeli nie jesteś pewny, zawołaj innego Admina na serwer np. za pomocą komendy /zglos, albo rozpisz demo w/w dziale, a UBS je oceni. 

Demo z czasu nałożenia bana przeglądnąłem, i wszystkie akcje są wytłumaczalne. Dodatkowo widać, że oskarżony gra na słuch. Dobre słuchawki + patrzenie na radar = lepsza mieszanka jak WH.

 

 

Pan nonest biega z awp i strzela  w ściany i dziwnym trafem za kazdym razem trafia

Może dziwnym razem za każdym razem w ściane trafia bo ściana jest duża i nieruchoma? No dobrze, wiem o co chodzi, zmartwię Cię, ale nie masz racji. nonest oddał z AWP w ścianę ok. 5 lub więcej strzałów, i tylko 1 raz trafił, ale akcja wytłumaczalna. Podczas pozostałych strzałów, po prostu przeciwników za ścianami nie było. Więc na jakiej podstawie stwierdzasz, że za każdym razem trafia? Masz ESP włączone na serwerze?

 

 

Grałem z tym panem juz na innym serwerze pod innym nickiem tez z nim były te problemy tylko ze na forum juz sie tak nie dawali oszukiwać 

Aha, i rozumiem, że łączysz wątek z poprzedniej sieci z naszą siecią? Pogrzebałem w internecie, i fakt, oskarżony był na konkurencyjnej sieci 3x banowany. Wiesz za co? Za obrazę na 1h. No faktycznie nie dawali się tak oszukiwać jak my teraz...

 

 

(Ma bardzo dziwne problemy z ss) haha

Poczytaj sobie w internecie, że problem z niezapisującymi SS'ami występuje, i nie jest to żadna wymówka. Cheater może też ten fakt wykorzystać - ma SS na dysku, ale udaje, że nie ma żeby nie wpaść ze spalonymi SS'ami, ale w tym przypadku wątpię ze względu na fakt, że demo czyste, więc SS'y nie mogą być spalone.

 

 

Dobra nie chce mi sie juz bawic dajcie ub sami zobaczycie jak gra

Z Twojej strony jest to zabawa? To chyba pomyliłeś stanowiska, jeżeli zamierzasz się bawić jako Admin. UB jak najbardziej damy, bo gracz jest czysty. 

 

Właściwie to tyle ode mnie. Nie wiem gdzie się dopatrujesz oszustwa. Gracz po prostu bardzo dobrze gra, ma słuchawki i myśli podczas rozgrywki. W razie dalszych wątpliwości, po prostu rozpisz demo w odpowiednim dziale, wskaż akcje, które wg. Ciebie są spalone, a UBS to oceni. 

 

PS. Nie zniechęcaj się. Wyciągnij wnioski, włącz ESP, a w przypadku robienia SS'ów zachowaj zasadę 1 przeciwnika za ścianą, bo przeglądając demo zauważyłem, że nawet jak by gracz wkleił SS'y, to i tak by nic na nich nie wyszło, bo przeciwników za ścianą nie było. W złych momentach 2x zrobiłeś graczowi SS'y. W razie problemów/porad możesz śmiało pisać na PW, a co do rozpiski, ono jest po to byś się obronił, nie rozpisując demka nawet nie próbujesz się bronić.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×