Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quinto

Blokowanie awp do x graczy

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja przedstawia się następująco:

-Gracz kupuje awp

-Zostaje sam

-kampi w piasku aż go nie zabiją, albo nie skończy się czas/nie wybuchnie paka.

=nie wykonuje celów mapy. (Nie chce stracić broni za tyle kasy)

Z moich obserwacji wynika, że gracze z karabinami częściej wykonują cele mapy niż ich rówieśnicy ze snajperkami.

Pierwszym problemem jest nie wykonywanie celów mapy.

Drugim nerwy po stracie awp co niekiedy powoduje wyjście z serwera przez tego gracza.

Trzecim nerwy innych graczy czekaniem na kolegę save'ującego broń.

Kiedy jest już więcej graczy sprawa wygląda tak, że zwykle, 3 osoby zrobią plecy 2 wejdą longiem i po kamperze nie ma śladu, więc jest to problem na mniej osób.

Więc proponuję zablokowanie kupowania awp na podobnej zasadzie co plantowanie paki.

Przy okazji widziałem kiedyś na innym serwerze plugin, który ustawiał maksymalną liczbę awp na drużynę. Może też warto by było coś takiego wprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila.. Skoro kampi to dlaczego nie dasz mu klapsa, pleców nie zrobisz??? Ja np lubię z AWP chodzić to mam być poszkodowany? Bo 1 gracz chowa się... Jak chowa się to go zabijcie. W czym jest problem? Jest to denerwujące ale widocznie mógł mieć mało hp lub bal się o AWP. Też nie raz sam campie.

 

I druga sprawa taki typowy gracz też musi uzbierać na to AWP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ;)

 

Nie chce pisać nowego tematu, wiec powiem tu :) może pomyslimy cos na reconnect'em, gość ginie w pierwszych sekundach gry wpisuje "reconnect" i znów może grac. Jestem za tym, ze jak wpisze reconnect to go nie zrespi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Czy na pewno nie ma tego na serwerze? Na 90% jestem pewny, że nie można dołączyć do teamu po X sekundach od rozpoczęciu rundy. Jak coś to PW.

DD2 to nie jest typowy serwer bo nie jest on ani FFA ani TP jest czymś pomiędzy. Admini starają się dbać aby rozgrywka była bardziej dynamiczna i przypominają o celach ale jest jedno ale... Runda trwa 2 minuty a czasem już przy minucie a czasem jeszcze wcześniej jak gracz zostanie sam jest spamowany napis "CELE!", dajcie graczom troszkę czasu w końcu mają jeszcze czas aby podnieść i podłożyć pake. Takie ciągłe napominanie potrafi zniechęcić graczy szczególnie tych którzy umieją grać i wiedzą co robią. Taka moja mała dygresja w temacie. Ale tu chodzi o nie wykonywanie celów mapy, AWP troszkę kosztuje i rozumiem niechęć jej straty, VIP się nie musi bać bo ma ją prawie za darmo ale wracając do tematu masz kilka możliwości:

a ) piszesz (te nieszczęsne) CELE

b ) jeśli to nie pomaga slapujesz 0 dmg

c ) jeśli notorycznie się to powtarza slay

Nie będę tu pisał o kicku bo to moim zdaniem już przesada zwłaszcza jak jest mało graczy a i może też zniechęcić ludzi do serwera.

AWP to broń jak broń i plugin z jej ograniczeniami na team jak i jej blokowaniem moim zdaniem odpada, niech każdy gra czym chce a że będzie kilka snajperek to już tak chciał los i to on zdecyduje dla kogo lepiej. 

 

@@Lukasz96 W końcu oni pilnują BS'a a to T ma go zdobyć, gorzej jest jak CT na dzień dobry przy małej ilości graczy raszuje środkiem ale to już tylko moje zdanie :P

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgodzę się z Weak :) vip nie musi się bać. Druga sprawa nie każdy gracz wie że vip może mieć jeszcze Lepiej wpisując /menu IP ale to już jak wiecie..

 

Co do AWP też jestem na nie.. Ograniczona ilość AWP? Pff też nie.. Ponieważ wiecie sami jak ciekawie jak w drużynie maja np 3 AWP.. Więc czemu? Zwykłego gracza może to zniechęcić do grania.

 

Galominek, co do tematu twojego to zrób nowy, ponieważ ta propozycja jest inna niż temat

 

Na chwilę obecną temat zamykam, ponieważ moze zaszkodzić serwerowi, i może byc jeszcze miej graczy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×