Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quinto

RANGA ODEBRANA Podanie Quinto

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Quinto
2. SteamID: STEAM_0:1:81638519
3. Wiek: 20
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Quinto/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie: tak
6. Napisz kilka zdań o sobie: Nie lubię czitowania. Nie lubię truskawek. Lubię lody truskawkowe.
6. Mikrofon: nie posiadam
7. Akceptujesz regulamin admina?: tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Quinto (ID: 757)
9. Linki do poprzednich podań: Tylko testowy http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44261-admin-testowy-zostań-adminem-już-dziś/page-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Darek,

2 pkt z portfela pobrane.

Podanie niekompletne, ale pomijając ten fakt, to myślę, że się nadajesz. Często Cię widzę w grze, w miarę trafnie zgłaszasz odpałów, a w razie łamania regulaminu przez graczy, pouczasz. Nie pamiętam już jak było z Tobą podczas testów, ale chyba problemów nie sprawiałeś - przynajmniej nic mi takowego nie utkwiło w pamięci. Bawić się w "teraz negatyw, a jak zrobisz reklamy/doładujesz portfel to będzie pozytyw" nie zamierzam, bo to bez sensu. Po prostu popieram Twoje podanie, niemniej jednak licz się z tym, że dopóki nie wypełnisz pkt. 8, podanie nie zostanie zaakceptowane, a zwlekanie tylko poskutkuje odrzuceniem podania, więc "Xzentley Łowca Odpałów a'ka Dobra Rada" proponuje zająć się tym jak najszybciej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie mam nic do Ciebie ale napisanie w podaniu "później" jest chyba nie na miejscu, albo składasz kompletne podanie albo nie. Dodatkowo nawał postów i tematów aby móc złożyć podanie razi w oczy... Wybacz ale jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Po zastanowieniu się i po kilku słowach gracza innego. Moje zdanie jest takie, Zgłaszasz graczy odpalonych i trafienia są dobre bo sam nie raz pisałeś do mnie bym wszedł na serwer. 
Ostatnio bardzo często widzę Cie na DD2, znasz się na swojej pracy skoro miałeś admin testa więc raczej powinieneś pamiętać co i jak. 
Następna para rąk przyda się nam, ponieważ jak sam widzisz na dd2 co raz więcej ludzi jest a admini i UB nie są zawsze online. Więc..

Hm??

70% na tak
30% na nie 

Ogólnie poparcie masz u mnie.  

Powodzenia  yo i mam nadzieje, że zostaniesz z nami na dłużej



Podanie zaakceptowane!

Witaj w szeregach dd2

 

 

@edit 30.10.2018

Ranga odebrana - admin zbanowany za używanie wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×