Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Przywitanie głosowe

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tak patrząc na stare propozycje na dd2, znalazłem temat który mnie troszkę zaciekawił chodzi o to by każdy kto wejdzie na serwer był witany głosowo "witam na dd2 zapraszam na forum cs-kopytko" 

Z tego co wyczytałem @Petrus  zamknąłeś temat chodź było dużo osób na tak http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/20495-plugin-powitanie-glosem/

Tak jak wypowiadali się gracze odwiedzający gracze zapamiętają serwer kopytka

I co myślicie o tym ?? czekam na odpowiedzi



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ostatnio wszedłem na konkurencyjny serwer gdzie był zainstalowany ten plugin. Mnie się spodobało, i raczej nie przeszkadzałoby mi to po czasie, więc jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiesz plugin tylko znaleźć, wstawić go na sprawdzenie :) jak okaże się, że ludzi będzie więcej ?? bo są mile przywitani to będzie jeszcze fajniej dla nas i dla kopytka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem witałby mnie kobiecy głos?  :mrgreen:  

Jeżeli nie będzie to zakłócać lub zamulać pracy serwera to w sumie jest mi to obojętne, mocny neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zakłócać nie powinno bo na innych serwerach jest jakiś głos. Tu chodzi o to, że tylko na początku będzie mowił coś typu "witam na kopytku" czy "witam na dd2 kopytka" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wprowadzić pomysł na serwer i zrobić ankietę wśród graczy czy im się to przywitanie podoba. Chyba był taki plugin na ankiety w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, można wprowadzić przywitanie głosowe. Musi to jednak być profesjonalne, więc potrzebna jest osoba z tzw. radiowym głosem, która to nagra. Zapraszam na PW osoby chcące pomóc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×