Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MajkuS

RoundSound

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

otóż problem, nad którym, moim zdaniem warto się pochylić, jest roundsound.

 

1. Sam słucham rapu (ba, Małach/Rufuz/Hinol - bomba), ale na serwer Counter-Strike się to średnio nadaje. Zbytnio smęci atmosferę, a wiadomo, że lepiej się gra, gdy jest coś żywszego/energicznego.
2. Piosenki w RSie są za długie. Niekiedy można dobiec na galę/A, a piosenka nadal gra w najlepsze. Proponuję wydłużyć nieco czas przed startem nowej rundy lub skrócić te nutki do max. 7sekund, obrobić je, by płynniej się nagłaśniały/ściszały i przedłużyć lekko freeze z początku rundy.

 

 

Oczekuję na wasze opinie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego prawda jest taka, ze nie znam gustu ludzi xD wiec muzyka jest prze różna. Hity radiowe składają sie ciągle z tych samych piosenek.. Dlatego masz pop, rap i te rozne. Zmienić czas grania, zawsze mozesz przyciszyc trochę muzykę w ustawieniach. A da ci to np ze będziesz słyszał normalnie graczy czy coś..

 

I co reszta graczy na to xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piosenki mogą być krótsze - 10 sek.

Co do gatunku, ja osobiście nienawidzę Disco Polo, i mnie krew zalewa jak słysze w słuchawkach te puste refreny, ale wiem, że niektórym może przypaść do gustu, więc nie będę zaprzeczać. Definicja żywej/energicznej piosenki jest względna. Dla mnie taką może być "Szaman" Palucha, ale czy to się innym podoba? Dlatego myślę, że mix różnych gatunków jest dobry, a wręcz wskazany. Niemniej jednak grunt, aby utwory były na czasie.

 

PS. Zawsze możesz dodać swoją propozycję na najbliższą zmianę RS'ów w tym dziale: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/202-roundsoundy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychol, wiem, że mogę wyłączyć odtwarzanie muzyki z RS albo wyciszyć sobie te dźwięki, ale to nie jest chyba efekt dobrego rozwiązania problemu. :D
Trzeba jak najlepiej połączyć muzykę z przeładowaniem rundy, tak by nikomu nie przeszkadzało, a wręcz umiliło trochę ten czas.

Co do propozycji muzyki na najbliższy roundsound, zajrzę w temat, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz muzyka na czasie. Czyli coś z radia (nowości) tylko pytanie czy te nowości nie maja juz jakiś czas. Wychodze z zalozenia ze kazdy rodzaj muzyki moze być czy to malach i footlose. Mieszam utwory stare i nowe po to by jakas różnorodność była. Te 2 piosenki malacha sa np nowe. Wiec dla mnie nie ma problemu wstawiania takoej Muzyki.

2 sprawa. Czas jest do 15 sekund wiec 5 tu czy tu nie robi dla mnie roznicy. Komuś bedzie pasować czas komus nie.. Wiec jak mamy trafić w to ?? Ja np przdz dłuższy cxas miałem wyciszone RS wiec wiesz. Jak widzę twoje posty to praktycznie cos negatywnego jest w nich..

 

Ooo mam ! To może niech kazdy gracz wysyla na pw wiadomości jaka muzyke chce. Ciekawe czy cos trafi sie w ludzi gust.

 

3. Sprawa. Jak na razie RS graja takie jakie sa. Przyjdzie czas ze zmieni sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzeczywiście nutki są troszkę długie (15 sekund). Jest to górna granica.  Postaramy następnym razem skorygować długości w kierunku 10 sekund.

To samo tyczy się gatunku muzyki. Zazwyczaj staramy się iść w "nowości radiowe". Zapraszam do w/w działu i dodawania własnych propozycji.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×