Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
weak.

Samoczynne minimalizowanie gier

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Mam problem z samoczynnym minimalizowaniem się gier i to w sumie nie tylko z cs'em ale i różnymi tytułami. Gry włączają się normalnie ale po jakimś czasie same mi się minimalizują ze 2-3 razy a w niektórych przypadkach troszkę więcej, potem wszystko niby jest ok ale mam tak za każdym razem gdy odpalę jakąś grę. Ten problem powstał a przynajmniej tak mi się wydaje po aktualizacji win10. Problem niby nie jest wielki ale uciążliwy i męczący żeby nie powiedzieć upierdliwy... Macie może jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Bo ja już kompletnie nie mam pomysłu  :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, przyczyną okazał się program od karty wifi tp-linka, trzeba było go całkowicie odinstalować. Czyli pewnie jakaś aplikacja ci minimalizuje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Windows to jest jakaś tragedia, ja mam problem z ikonkami po prawej na pasku, jak chcę je wrzucić w tę strzałkę skierowaną do góry, by ukryć na pasku, to mi się tak strasznie dziwnie ukrywają, że zamiast wszystkich widzę tylko jedną ikonę... Raz ten problem jest raz go nie ma, musiałbym screena, albo filmik wrzucić bo ciężko to słowami opisać. Problem pojawił się właśnie po aktualizacji, wcześniej było normalnie. Co do tematu, raczej nic ciekawego nie napiszę, więc sorry za offtop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×