Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kobra11

Kobra11
  • Użytkownik
  • Reputacja: 20
  • 28 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:29

Witam nie bardzo wiedziałem gdzie to mam napisać ale do rzeczy. Wpadłem na pomysł żeby robić coś takiego na forum i serwerach jeśli się oczywiście da żeby powstała grupa/klan/ranga  te trzy rzeczy. Oczywiście jeśli mogę to będę tego pilnować i nawet mogę napisać regulamin do tego. A nazwę by to miało <Elita Kopytko> . Czekam na wasze wypowiedź . Pozdrawiam :D

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Psychol !!!

Psychol !!!

Psychika siada <3 chcesz klapsa?

• Opiekun [DD2]
  • Admin [DM+BF2], Admin [FFA], Donator, VIP
  • Reputacja: 370
  • 624 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:48

jak klan to pewnie przy nicku <elita kopytko> ??? 

I w czym to by miało służyć ? xD nie kumam za bardzo po co :( pomocy 

Dołączona grafika

#3 Xzentley

Xzentley

Łowca Odpałów

• UB Support
  • Donator, Opiekun [FFA], VIP
  • Reputacja: 742
  • 1027 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:50

Podstawowe pytanie, jaki jest tego cel? My wszyscy już tworzymy jedną wielką grupę/klan jakim jest społeczność CSK, a jeżeli to komuś nie wystarcza to może sobie założyć swoją prywatną grupę/klan, i ustalać w nim własne zasady - nie widzę przeciwwskazań. Poza tym mało konkretów. Być może pomysł ma potencjał, lecz obecnie tego nie widzę ze względu, że nie napisałeś o co Ci dokładnie chodzi. Kto by miał przynależeć do tej "Elity"? Każdy grający "Kopytkanin"? - toż to skrajnie bez sensu. Wybacz, ale raczej jestem na NIE, chyba, że przekonasz mnie swoimi argumentami. Plus, za dobre intencje!

aa483f2865619.png

#4 Psychol !!!

Psychol !!!

• Opiekun [DD2]
  • 624 postów

Napisano 16 maj 2018 - 21:31

Kobra nie boj bidy xD mi też kilka razy propozycje nie przyjmowali. Ale musisz dać konkrety, żeby to miało sens

Dołączona grafika

#5 Kobra11

Kobra11
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 maj 2018 - 01:46

to by miało być na takiej zasadzie zakładka na forum i ranga do tego :D a z tą nazwą to tak na szybko ją wymyśliłem kopytkarze by mogło być :D to już wy sami możecie wymyślić 

Użytkownik Kobra11 edytował ten post 17 maj 2018 - 01:49

#6 amat00r

amat00r
  • Donator
  • Active User
  • Reputacja: 116
  • 273 postów

Napisano 17 maj 2018 - 16:44

Szczerze to jeśli to miało by być tylko w nicku i na forum ranga to po co zaśmiecać tym forum ?

Klan to jakieś mixy itp

A jest już Liga utworzona i zapraszam tam i tam jest best elita kopytkowa :)

Dołączona grafika

#7 Psychol !!!

Psychol !!!

• Opiekun [DD2]
  • 624 postów

Napisano 17 maj 2018 - 17:14

Z klanem nie głupia sprawa w sumie.. To by musiała być kilku osoba ekipa która by grała w mixach ale jak na razie mamy ligę w której każdy gracz sprawdza swoje umiejętności. Jak by wyszło z ligą tak, że rozciągniemy ją po innych sieciach to w tedy można by było zrobić klan na kopytku ale jak na razie liga działa tylko u nas. A kiedy ona poszerzy swoją działalność tego nie wiem. Żeby był klan to muszą być chętni a czy mamy chętnych ?? Druga sprawa, gra mix. Musiał byś pogadać np z Petrusem o wypożyczenie serwera mix. Żeby mecze odbywały się. Ale jak na razie pokaż nam co potrafisz w lidze, Jako gracz i być może kapitan (skoro chcesz tym zajmować się)

Co do rangi, znowu kłania się Petrus. 60% czytających może zgodzić się na rangę a resztę 40% może powiedzieć nie. I w tym momencie góra decyduje. 

Dołączona grafika

#8 Kobra11

Kobra11
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 maj 2018 - 21:28

Z klanem nie głupia sprawa w sumie.. To by musiała być kilku osoba ekipa która by grała w mixach ale jak na razie mamy ligę w której każdy gracz sprawdza swoje umiejętności. Jak by wyszło z ligą tak, że rozciągniemy ją po innych sieciach to w tedy można by było zrobić klan na kopytku ale jak na razie liga działa tylko u nas. A kiedy ona poszerzy swoją działalność tego nie wiem. Żeby był klan to muszą być chętni a czy mamy chętnych ?? Druga sprawa, gra mix. Musiał byś pogadać np z Petrusem o wypożyczenie serwera mix. Żeby mecze odbywały się. Ale jak na razie pokaż nam co potrafisz w lidze, Jako gracz i być może kapitan (skoro chcesz tym zajmować się)

Co do rangi, znowu kłania się Petrus. 60% czytających może zgodzić się na rangę a resztę 40% może powiedzieć nie. I w tym momencie góra decyduje. 

też jestem tego zdania Sigma 

#9 Bill Cyferka

Bill Cyferka
  • Użytkownik
  • Reputacja: 14
  • 32 postów

Napisano 24 maj 2018 - 17:06

równie dobrze możecie zrobić grupę na steam + kanał na ts3.

#10 Lukasz96

Lukasz96
  • Admin [DD2]
  • Reputacja: 94
  • 337 postów

Napisano 25 maj 2018 - 19:12

Podstawowe pytanie, jaki jest tego cel? My wszyscy już tworzymy jedną wielką grupę/klan jakim jest społeczność CSK, a jeżeli to komuś nie wystarcza to może sobie założyć swoją prywatną grupę/klan, i ustalać w nim własne zasady - nie widzę przeciwwskazań. Poza tym mało konkretów. Być może pomysł ma potencjał, lecz obecnie tego nie widzę ze względu, że nie napisałeś o co Ci dokładnie chodzi. Kto by miał przynależeć do tej "Elity"? Każdy grający "Kopytkanin"? - toż to skrajnie bez sensu. Wybacz, ale raczej jestem na NIE, chyba, że przekonasz mnie swoimi argumentami. Plus, za dobre intencje!

Cs-kopytko aaauuuuu ! :D

#11 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 2000
  • 12198 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 20:18

Nie za bardzo wiem co myśleć na ten temat, trochę to nie zrozumiałem. Na chwilę obecną propozycję odrzucam. Jeżeli będzie czas to ew. Kobra11 zagadaj na steam i przedstaw to dokładniej.

user_bar.png

podpis_petrus.gif