Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Rozgrzewka 45sekund ?

40 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co myślicie o rozgrzewce 45sekund ? dwie propozycje podam 

- same noże ? 

LUB

- 10.000$ na start (gracz który kupi np AWP zostanie zabity to te AWP zostaje tam gdzie został zabity a jego kasa zmniejsza się) 

oczywiście jak minie 45sekund wracamy do normalnej gry i kasa jest taka sama jak do tej pory jest. 

Czekam na szczere odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka na kosy spoko pomysł, ale jak ma być to na kosy to po co 10.000$ na start.

 

Propozycja 1 na Tak :) Propozycja 2, moim zdaniem nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


spotkałem się z czymś takim, że rozgrzewka polega na tym, że masz 10 000 i kupujesz normalnie bron jaką chcesz.. po 45 sekundach wraca się do normalnej gry.. zawsze troche inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na serwerze gdzie była rozgrzewka na kosy - fajna zabawa.

Może jak pokosztujecie noża to będziecie częściej wpadać na DM+BF2, tam rozgrzewka może trwać i 15 minut :)

Nie żebym Wam graczy podbierał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Psychol !!!,

Jak Ty przyjdziesz czasem do nas ;) to ja bede wpadał do was xD

@,popatrz na moje GT, nie mam czasu grać na DM, a co dopiero zawitać na DD2. A po drugie grając od 2012 tylko na jednym serwerze chyba bym się już nie odnalazł na innym typie rozgrywki.

Jestem trochę jak stare drzewo, za późno żeby przesadzić :)

żeby nie było offtopu - wprowadźcie rozgrzewkę na kosy, druga propka jest średnia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Można pierwszą rundę zrobić na kosy, bo wystrzelać to się gracz wystrzela wystarczająco przez całą mapę, więc ta 1 runda to będzie odskocznia od strzałów. Co do drugiej propozycji, może i ciekawa, ale moim zdaniem troche przekombinowana. Kupisz AWP, zginiesz, i zaraz Ci ktoś je weźmie, w konsekwencji kase stracisz, i nagle się okazuje, że i kasy brak i Awki i żadnej innej broni, bo z respa wychodzisz z nadzieją, że poprzednia broń leży tam gdzie padłeś. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gracze z dd2 i dm :P jesteście za tym by kosy były na rozgrzewkę ? szybka decyzja, bo najlepiej podać na tacy dobre wiadomości 



i druga sprawa, co myślicie o tym by dodać dźwięk grozy jak bomba zostanie za plantowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozgrzewkę wprowadzamy jak najszybciej, bo temat nie może stać w miejscu bezczynnie. Coś już ustaliliśmy, teraz trzeba to zrealizować. Wypowiedziało się mało graczy, ale to świadczy o tym, że każdy inny nie ma nic przeciwko skoro brak negatywów, więc temat można uznać za zamknięty w tej kwestii.

Jaki masz na myśli dźwięk grozy? Dla mnie dźwiękiem grozy to jest np. wycie wilków, ale tego raczej nie wprowadzimy na serwer. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka - neutral, kosy/10k hajsu, oba pomysły mi się podobają :D co do dźwięku paki jestem na nie, wole normalny dźwięk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rozgrzewkę można zrobić na kosy + gracz, który uzyska największą ilość fragów dostanie jakiś bonus na pistoletówkę. Jak myślicie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z samym kevlarem będzie dość OP, jeśli wygra dobry gracz, więc można zrobić randomowo:
- +25HP
- +25 / 50 Kevlar
- $1200 na start rundy (za to kupi np. cały ammo do deagle'a lub nade)

- dwa pistolety (deagle+deafult), coś jak VIP aktualnie

- nieco zwiększone velocity peda

- double-jump (ewentualnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psychol !!!,

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/49868-vip-i-granaty-i-nie-tylko/

W tym dziale było na temat +25 hp jak i podwójnego skoku. I nie przeszlo.

Czy ja wiem czy nagrody to dobry pomysł, poza tym będę się zapierał rękami i nogami i mówię stanowcze nie dla double-jumpa! 

Co do rozgrzewki to kosy i granaty to powinno wystarczyć, ewentualnie full kasy i każdy sobie kupi to co chce i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak interesują Cie tego typu rzeczy to zapraszam do kupna vipa. Masz kask, kamizelkę, granaty, 2 rodzaje broni i do tego nowy skin modela postaci.

 

Double- JUMP to powiem tak. Dużo osob nie będzie chciało tego. Czemu ? Bo to juz strasznie ułatwi grę.. Chcesz po skakac wyżej ? Zawsze raz na jakiś czas możesz iść na DM.

 

Czekamy na propozycje dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Double-Jump to była tylko luźna sugestia.
Co do tych nagród, one byłyby tylko jednorazowo na pistoletówkę, a później wszystko wracałoby do normy.

Możecie też wrzucić najprostszy, nudny plugin do nożówki, jednakże ciekawie byłoby urozmaicić trochę ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagroda za wygranie rozgrzewki? XD jestem na nie, na doubel jump stanowczo nie :D

Ale jestem za, by dodać rozgrzewke, a na rozgrzewce dac 16k hajsu ikażdy niech sobie kupuje co chce :D a rozgrzewka niech trwa 45 SEC do minuty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa. Jeszcze nie raz w 1 mapce nazbieracie 16k i będziecie grali jaką bronią będziecie chcieli. Dla mnie taka rozgrzewka jest bezsensu, bo niczym się nie różni od normalnej gry, dlatego jak rozgrzewka, to tylko na kosy, ew. pistolety. Freeze time przy okazji podczas rozgrzewki usunąć, tak by po respawnie od razu móc biec przed siebie, i dla mnie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×