Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Rozgrzewka 45sekund ?

40 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak rozgrzewka w stylu gun game? Gracz który zabije z usp dostaje kolejna bron, trwało by to może przez minute. Nagrodą za najwięcej fragów mógłby być medal lub może jakieś punkty za grę, które można by wymieniać na vipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie tylko jedną rozgrzewkę grałem i nie wiem czy to tylko mi zacięła się muzyczka i czy to jednorazowy wybryk ale leciała mi na okrągło przez 3 rundy, musiałem wyjść aby wszystko wróciło do normy...

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To samo teraz miałem. Po nożówce muzyka się nie wyłączyła, nawet reconnect nie pomógł, bo jak wyszedłem z serwera to w menu nadal leciała, dopiero wyłączenie i włączenie gry pomogło. Muzyka może być przez całą nożówkę, ale później dobrze byłoby, aby się wyłączyła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dziękuję za informację. Napiszę do Petrusa w tej sprawie. Ja niestety nie mogę sprawdzić czy mam ten sam błąd bo w pracy jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po nożówce muzyka się nie wyłączyła

Poprawione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Darek,

Otwieram na prośbe użytk.

Jestem słaby w tłumaczeniach, ale może uda mi się zrozumiale przekazać. 

Gdy na serwerze jest dwóch graczy, nożówka się zaczyna i gramy 1vs1, to jak jeden drugiego zabije, to obydwoje się respawnujemy i tak jak by rozpoczynała się nowa runda. Jest to moim zdaniem troche uciążliwe, lepiej byłoby jak by bez tych respawnów. Problemu nie ma jak jest więcej graczy, wówczas rozgrywka toczy się cały czas. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. W razie czego spróbuję napisać jaśniej, albo dorzucę demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pomieszac, na jednej mapie dac każdemu 16k hajsu, a na drugiej tylko kosy ;)

jedna drużyna 16k $$, a druga kosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka sprawdza się, zamykam temat. W razie potrzeby otwarcia proszę pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×