Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CreO

/top15

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zmniejszyć ilość graczy po których resetuje się top15. 10k to .... zdecydowanie za długo. Myślę ranking powinien się resetować po max 3-4k graczy ;d

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też 10K powinno zostać.Zanim wbijesz  2-3 tysiące kili to będzie już reset :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 k zabójstw- ok.ale patrzac na czas jaki musi minac aby zagralo 10 000 graczy to masakrycznie dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego,że topka jest długo? :D(jest jeden minus,Ciebie nie dało się dogonić :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, abym mógł sobie resetować samemu swój ranking. xD Źle na początku wystartujesz, i później ciężko wbić się do TOPki. :P Oczywiście taka opcja dla VIP'ów/Graczy z rezerwacją slota. Co do reszty, to nie mam zdania w tej chwili (czyt. obojętne mi to).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zostawić tak jak jest. Każdy ma swój ciężki dzień/tydzień i nie ogarnia ale tak jak powiedział :

 

Ja to bym chciał, abym mógł sobie resetować samemu swój ranking. xD Źle na początku wystartujesz, i później ciężko wbić się do TOPki. :P Oczywiście taka opcja dla VIP'ów/Graczy z rezerwacją slota. Co do reszty, to nie mam zdania w tej chwili (czyt. obojętne mi to).

 Dla VIP-ów można zrobić taka opcję i wtedy więcej graczy STAŁYCH bd wykupować VIP żeby kontrolować topke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie nie rozumiem czemu ma służyć możliwość resetowania rankingu dla vipów ;d    źle wystartujesz- jakie znaczenie ma choćby cały tydzień słabszego grania jeżeli ranking resetuje się co 4-5 miesięcy ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rankingu jest mi to obojętne kiedy się resetuje ale moim zdaniem powinien co 3 miesiące lub 5k graczy, jest to moim zdaniem jedyna słuszna opcja. A i jeszcze jedno, czy można zmienić aby zamiast /rank sprawdzając swój ranking było /jestemstatsem?  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Reset top15 na podstawie ilości graczy zapisanych w rankingu to standard. Jest tak wszędzie... u nas po prostu statystyki zostały wzbogacone o licznik X/XX, dzięki czemu nie musimy porównywać ilości graczy (/rank) z poniekąd nieokreśloną wartością zapisaną na serwerze, o której wie tylko administrator. Być może zostanie to zmienione na funkcję czasową i resety będą odbywać się w określonym przedziale czasowym... zobaczymy - dziękujemy za propozycje. wil

 

Na chwilę obecną, mając na uwadze ilość graczy na serwerze ilość wymaganych graczy do resetu została zmieniona na 3000.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×